Dzisiaj po przez media społecznościowe otrzymaliśmy dużą porcję informacji dotyczących tegorocznych rozgrywek o tytuł Indywidualnego Mistrza Polski.(...)
ROHAN TUNGATE - Wiadomości
230
Zwycięstwem Maxa Fricke zakończyła się dzisiejsza 4. runda Indywidualnych Mistrzostw Australii, która odbyła się na torze w Wodondze. Drugie miejsce zajął Rohan Tungate, a na najni(...)
109
Max Fricke triumfował w trzeciej rundzie Indywidualnych Mistrzostw Australii, która odbyła się w Underze. Drugie miejsce zajął Chris Holder, a podium uzupełnił Jaimon Lidsey. Pecho(...)
780
Chris Holder triumfował w 2 rundzie Indywidualnych Mistrzostw Australii rozgrywanej na torze Olympic Park w Mildura. W biegu finałowym, który ustalił kolejność zawodów Holder pokon(...)
112
Max Fricke zwyciężył w pierwszej rundzie Indywidualnych Mistrzostw Australii rozgrywanych na torze w Gillman. Zawodnik wrocławskiego Betard Sparty w biegu finałowym wygrał z dobrze(...)
174
Rohan Tungate zdobył w niedzielę na torze Gillman w Adelajdzie pierwsze w karierze mistrzostwo Australii. Jego walka z Bradym Kurtzem trwała do ostatniego wyścigu.(...)
172
Po wygraniu dwóch pierwszych rund w Kurri Kurri i Undera, w piątek Rohan Tungate musiał przełknąć gorycz porażki na torze w Mildurze. Ledwo co załapał się do Finału B z 8 punktami,(...)
102
Rohan Tungate przełamał słabość do toru w Undera i wygrał drugą z rzędu rundę o tytuł Indywidualnego Mistrza Australii. Tungate ma teraz 8 punktów przewagi nad rywalami.(...)
106
Rohan Tungate w świetnym stylu rozpoczął Mistrzostwa Australii. W sobotę wygrał inauguracyjną rundę na swoim domowym torze w Kurri Kurri. Tungate dał się pokonać tylko mistrzowi A(...)
282
Rohan Tungate wygrał w rozgrywany we wtorek na torze Kurri Kurri, Jason Crump Classic Cup. (...)
1
Orzeł Łódź ogłosił, że kontrakt z klubem przedłużył Rohan Tungate. Będzie to jego 3 sezon w biało-niebieskich barwach.(...)
118
W piątkowe popołudnie na stadionie w Lesznie rozegrano 66. Memoriał im. Alfreda Smoczyka. Zwycięzcą zawodów został Piotr Protasiewicz, na drugim stopniu podium staną Patryk Dudek, (...)
0
Polonia Piła przegrała z liderem rozgrywek 40:50. Zobaczymy jak wydarzenia na torze skomentowali bohaterzy tego spotkania. (...)
0
Orzeł zdecydowanie wygrał ze Speedway Wandą Instal Kraków 52:38. Było to historyczne zwycięstwo, ponieważ pierwszy raz po reaktywacji łódzki klub awansował na pozycję lidera zaplec(...)
4
Trzykrotny mistrz świata, Jason Crump wsparł Rohana Tungate'a w podpisaniu kontraktu ze Swindon Robins, by ten szturmem wdarł się do Elite League w tym sezonie.(...)
44
Niezwykła dramaturgia w ostatniej finałowej rundzie Indywidualnych Mistrzostw Australii, rozgrywanej w Mildurze. O wszystkim zadecydował dopiero ostatni bieg, a o końcowych rozstrz(...)
14
Przedostatnia runda finałowa Indywidualnych Mistrzostw Australii 2016 padła łupem 19-letniego Brady?ego Kurtza, który dzięki temu awansował na pozycję lidera klasyfikacji punktowej(...)
2
Australijczyk przed momentem podpisał kontrakt z Orłem Łódź, klubem który dał mu szansę na rozwój w poprzednim sezonie. (...)
1
Nick Morris wygrał drugi turniej finałowy Indywidualnych Mistrzostw Australii 2016 rozegrany w Underze. Drugie miejsce zajął Mason Campton, a trzecie Sam Masters. Rywalizację poza (...)
14
Triumfem Rohana Tungate?a zakończył się pierwszy turniej finałowy Indywidualnych Mistrzostw Australii 2016, rozegrany na Loxford Park Speedway w miasteczku Kurri Kurri w Nowej Połu(...)
0
1 stycznia w Kurri Kurri początek Indywidualnych Mistrzostw Australii 2016 w kategorii seniorów. Na starcie zabraknie triumfatorów z ostatnich dwóch sezonów i zarazem uczestników c(...)