Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Po 3 latach przerwy na tor postanowił wrócić były zawodnik m.in. Ostrovii Ostrów Wielkopolski czy Wilki Krosno - Nicklas Porsing. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ROMAN JANKOWSKI - Wiadomości
102
W niedziele przed meczem pomiędzy Fogo Unią Leszno i Betrad Spartą Wrocław zostało odsłoniętych sześć tablic upamiętniających byłych żużlowców, nie tylko leszczyńskich, ale również(...)
402
Jeszcze do nie dawna nie wiadomo było czy rawiczanie przystąpią do rozgrywek ligowych w sezonie 2022. Dziś drużyna z Wielkopolski poinformowała o zmianie trenera. Romana Jankowskie(...)
474
Fogo Unia Leszno poinformowała, że do sztabu szkoleniowego Drużynowych Mistrzów Polski dołączył Damian Baliński. Wychowanek leszczynian niemal całą karierę reprezentował barwy klub(...)
0
Fogo Unia Leszno przez ostatnich kilka lat miała jednych z lepszych juniorów w Polsce. W Lesznie nadeszła zmiana pokoleniowa, a dodatkowo z klubem pożegnało dwóch wychowanków.(...)
1
Fogo Unia Leszno w niedzielny wieczór zapewniła sobie trzeci z rzędu złoty medal Drużynowych Mistrzostw Polski. Leszczynianie pokonali Betard Spartę Wrocław na Stadionie Olimpijski(...)
104
Stainer Unia Kolejarz Rawicz jest po zgrupowaniu kadry w Szklarskiej Porębie. Skład drużyny nieco się zmienił w porównaniu do ubiegłego roku. W okolicach 10 marca rawiczanie mają w(...)
0
Stainer Unia Kolejarz Rawicz przed własną publicznością pokonała w pierwszym ze spotkań półfinałowych drużynę MDM Komputery TŻ Ostrovię Ostrów. Zawody zakończyły się wynikiem 47:43(...)
121
Zawodnicy Stainer Unii Kolejarza Rawicz ulegli w pojedynku przed własną publicznością ze Stalą Rzeszów. Mecz zakończył się rezultatem 42:47, liderem miejscowej drużyny był Jaimon L(...)
0
Czas na kolejny, trzeci już w tym sezonie mecz w wykonaniu Żużlowej Reprezentacji Polski. Zanim na torze w Poznaniu dojdzie do walki żużlowych teamów Polski oraz Szwecji, do Galeri(...)
0
Stainer Unia Kolejarz Rawicz zremisowała dzisiaj przed własną publicznością w pojedynku z MDM Komputery TŻ Ostrovią Ostrów. Liderem gospodarzy był Viktor Trofimov, który zapisał na(...)
9
Sobotnie spotkanie pomiędzy Stainer Unią Kolejarzem Rawicz i Iveston PSŻ Poznań zakończyło się pewnym zwycięstwem miejscowej drużyny. Liderem drużyny z Rawicza był Ricky Wells, któ(...)
0
Drużyna Stainer Unii Kolejarza Rawicz pokonała na stadionie im. Floriana Kapały zespół Polonii Bydgoszcz, a spotkanie zakończyło się wynikiem 62:28. Najlepiej punktującym zawodniki(...)
143
Od ruszyła akcja "Od małego szczepimy metanolem", która prowadzona jest w leszczyńskich przedszkolach.(...)
119
W niedziele 7 sierpnia zawodnicy Fogo Unii Leszno wybiorą się na mecz do Rybnika w ramach XII rundy PGE Ekstraligi. Szkoleniowiec leszczyńskich Byków jest pozytywnie nastawiony do (...)
0
Młodzieżowcy Fogo Unii Leszno pewnie wygrali Ligę Juniorów. Do zwycięstwa poprowadził ich trener Roman Jankowski. (...)
4
Fogo Unia Leszno przegrała w spotkaniu inauguracyjnym ze Stalą Gorzów. Mecz trzymał w napięciu do ostatniego biegu, który decydował o losach spotkania. Ostatecznie goście okazali s(...)
1
Zaplanowany na 28 marca Memoriał Alfreda Smoczyka został przełożony na 1 kwietnia. Powodem przesunięcia zawodów jest niezadowalający stan toru przy Strzeleckiej.(...)
3
Warunki atmosferyczne panujące w Lesznie nie pozwoliły na odpowiednie przygotowanie toru stadionu im. Alfreda Smoczyka i treningi na nim. Fogo Unia Leszno w przyszłym tygodniu uda (...)
7
Zgodnie z planem dzisiaj rano na stadionie im. Alfreda Smoczyka zaczęto montaż pneumatycznych band. Pierwszy trening leszczynian planowany jest na koniec tygodnia. (...)
44
Na początku tygodnia informowaliśmy, że niesprzyjające warunki atmosferyczne panujące w Lesznie spowodowały przełożenie pierwszego treningu, a także uniemożliwiły zamontowanie pneu(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com