Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Drużynowy Puchar Świata po sześciu latach powraca w tym roku do kalendarza wydarzeń żużlowych. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ROMAN JANKOWSKI - Wiadomości
303
7 miesięcy temu
W sobotę Roman Janowski trafił do szpitala. Nie potwierdzone informacje pojawiające się w poniedziałek mówiły o pobiciu legendy leszczyńskiej Unii.(...)
102
W niedziele przed meczem pomiędzy Fogo Unią Leszno i Betrad Spartą Wrocław zostało odsłoniętych sześć tablic upamiętniających byłych żużlowców, nie tylko leszczyńskich, ale również(...)
402
Jeszcze do nie dawna nie wiadomo było czy rawiczanie przystąpią do rozgrywek ligowych w sezonie 2022. Dziś drużyna z Wielkopolski poinformowała o zmianie trenera. Romana Jankowskie(...)
474
Fogo Unia Leszno poinformowała, że do sztabu szkoleniowego Drużynowych Mistrzów Polski dołączył Damian Baliński. Wychowanek leszczynian niemal całą karierę reprezentował barwy klub(...)
0
Fogo Unia Leszno przez ostatnich kilka lat miała jednych z lepszych juniorów w Polsce. W Lesznie nadeszła zmiana pokoleniowa, a dodatkowo z klubem pożegnało dwóch wychowanków.(...)
1
Fogo Unia Leszno w niedzielny wieczór zapewniła sobie trzeci z rzędu złoty medal Drużynowych Mistrzostw Polski. Leszczynianie pokonali Betard Spartę Wrocław na Stadionie Olimpijski(...)
104
Stainer Unia Kolejarz Rawicz jest po zgrupowaniu kadry w Szklarskiej Porębie. Skład drużyny nieco się zmienił w porównaniu do ubiegłego roku. W okolicach 10 marca rawiczanie mają w(...)
0
Stainer Unia Kolejarz Rawicz przed własną publicznością pokonała w pierwszym ze spotkań półfinałowych drużynę MDM Komputery TŻ Ostrovię Ostrów. Zawody zakończyły się wynikiem 47:43(...)
121
Zawodnicy Stainer Unii Kolejarza Rawicz ulegli w pojedynku przed własną publicznością ze Stalą Rzeszów. Mecz zakończył się rezultatem 42:47, liderem miejscowej drużyny był Jaimon L(...)
0
Czas na kolejny, trzeci już w tym sezonie mecz w wykonaniu Żużlowej Reprezentacji Polski. Zanim na torze w Poznaniu dojdzie do walki żużlowych teamów Polski oraz Szwecji, do Galeri(...)
0
Stainer Unia Kolejarz Rawicz zremisowała dzisiaj przed własną publicznością w pojedynku z MDM Komputery TŻ Ostrovią Ostrów. Liderem gospodarzy był Viktor Trofimov, który zapisał na(...)
9
Sobotnie spotkanie pomiędzy Stainer Unią Kolejarzem Rawicz i Iveston PSŻ Poznań zakończyło się pewnym zwycięstwem miejscowej drużyny. Liderem drużyny z Rawicza był Ricky Wells, któ(...)
0
Drużyna Stainer Unii Kolejarza Rawicz pokonała na stadionie im. Floriana Kapały zespół Polonii Bydgoszcz, a spotkanie zakończyło się wynikiem 62:28. Najlepiej punktującym zawodniki(...)
143
Od ruszyła akcja "Od małego szczepimy metanolem", która prowadzona jest w leszczyńskich przedszkolach.(...)
119
W niedziele 7 sierpnia zawodnicy Fogo Unii Leszno wybiorą się na mecz do Rybnika w ramach XII rundy PGE Ekstraligi. Szkoleniowiec leszczyńskich Byków jest pozytywnie nastawiony do (...)
0
Młodzieżowcy Fogo Unii Leszno pewnie wygrali Ligę Juniorów. Do zwycięstwa poprowadził ich trener Roman Jankowski. (...)
4
Fogo Unia Leszno przegrała w spotkaniu inauguracyjnym ze Stalą Gorzów. Mecz trzymał w napięciu do ostatniego biegu, który decydował o losach spotkania. Ostatecznie goście okazali s(...)
1
Zaplanowany na 28 marca Memoriał Alfreda Smoczyka został przełożony na 1 kwietnia. Powodem przesunięcia zawodów jest niezadowalający stan toru przy Strzeleckiej.(...)
3
Warunki atmosferyczne panujące w Lesznie nie pozwoliły na odpowiednie przygotowanie toru stadionu im. Alfreda Smoczyka i treningi na nim. Fogo Unia Leszno w przyszłym tygodniu uda (...)
7
Zgodnie z planem dzisiaj rano na stadionie im. Alfreda Smoczyka zaczęto montaż pneumatycznych band. Pierwszy trening leszczynian planowany jest na koniec tygodnia. (...)
© 2002-2023 Zuzelend.com