Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Stainer Unia Kolejarz Rawicz - Polonia Bydgoszcz (wypowiedzi)
 21.04.2018 21:44
Drużyna Stainer Unii Kolejarza Rawicz pokonała na stadionie im. Floriana Kapały zespół Polonii Bydgoszcz, a spotkanie zakończyło się wynikiem 62:28. Najlepiej punktującym zawodnikiem z Rawicza był Damian Baliński, który w czterech startach zgromadził na swoim koncie 12 punktów. Najlepiej punktującym zawodnikiem w zespole Polonii Bydgoszcz był Damian Adamczak, który wywalczył dzisiaj 12 oczek w sześciu startach.
Damian Adamczak (zawodnik Polonii Bydgoszcz): Z mojego dzisiejszego wyniku jestem zadowolony. W zeszłym tygodniu pojechałem tragicznie. Taki wynik jaki osiągnąłem dzisiaj motywuje do dalszej ciężkiej pracy. Jeżeli chodzi o drużynę to każdy z nas stara się o jak najlepszy wynik, jest jeszcze kilku zawodników, którzy mają szanse na pojechanie w meczu. Chciałbym podziękować klubowi, że dostałem szanse na pokazanie się dzisiaj w Rawiczu, bo na dobrą sprawę po ostatnim spotkaniu powinienem zostać odsunięty od składu. Cieszy mnie to, że szansę, którą dzisiaj dostałem wykorzystałem w odpowiedni sposób. Cieszy mnie to, że godnie reprezentowałem dzisiaj funkcję kapitana. Było to na pewno dla mnie miłe doświadczenie.
 
Adam Lyczmański (Polonia Bydgoszcz): Cóż można powiedzieć po takim meczu?Komentarz po dzisiejszym spotkaniu sam się nasuwa. Bardzo nas cieszy postawa Damian Adamczaka i jest to dla nas takie światełko w tunelu, dzięki jego występowi będziemy jechali do Bydgoszczy chociaż trochę uśmiechnięci. Gratulacje należą się drużynie z Rawicza, wydaje mi się, że mało który zespół powalczy tutaj skutecznie. W przyszłym tygodniu mamy mecz z Poznaniem i ten mecz będziemy chcieli wygrać.
 
Damian Baliński (zawodnik Stainer Unii Kolejarza Rawicz): Chciałbym, żeby mecze w Rawiczu były dla nas jak najbardziej udane i zawodnicy z przeciwnej drużyny mieli jak największy problem. Jest to dla nas duży plus, żeby wygrywać wszystkie mecze u siebie. Do dzisiejszego spotkania podeszliśmy bardzo poważnie i przed meczem mogło się wydawać, że nie będzie to łatwa potyczka. Sporo czasu spędziliśmy na treningach, żeby jak najlepiej przygotować się do meczu przeciwko drużynie z Bydgoszczy. Wszystko co sobie zaplanowaliśmy układało się po naszej myśli. Możemy być zadowoleni z tego co udało nam się wypracować do tej pory. Jako zespół tworzymy fajną i zgraną ekipę i to widać na torze, że wszystko gra. Możemy się cieszyć i być zadowoleni z tego wszystkiego. Fajnie, że Damian Adamczak dopasował się do toru w Rawiczu, bo coś się na nim działo i mogło to cieszyć kibiców. Dzisiejszy mecz jest dla nas dobrym prognostykiem przed kolejnymi meczami.
 
Roman Jankowski (trener Stainer Unii Kolejarza Rawicz): Chciałbym podziękować zawodnikom z Bydgoszczy za walkę na torze. Może wynik tego nie odzwierciedla, ale biegi mogły się podobać. Cieszy mnie to, że moi podopieczni zaprezentowali się dzisiaj tak dobrze. Szczerze to nie spodziewałem się, że ten mecz wygramy tak wysoko. Mam teraz pełen obraz jak ta drużyna się prezentuje, bo wszyscy mieli okazję do zaprezentowania się na torze, wiemy na czym stoimy.
Dominika Bajer (za: inf. własna)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2024 Zuzelend.com