RYAN DOUGLAS - Wiadomości
0
Szybko po spadku do pracy zabrali się działacze InverHousePlus PSŻ Poznań, dopięli oni pierwszy transfer do klubu. Nowym zawodnikiem został Ryan Douglas. (...)
13
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał(a) na własnym torze Metalika Recycling Kolejarz Rawicz w stosunku 54:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Belle Vue Aces zremisował(a) na wyjeździe z ekipą Leicester Lions w stosunku 45:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Sam Masters Testimonial - Wolverhampton. Zwycięzcą turnieju został Jason Doyle. Za nim uplasowali się Fredrik Lindgren oraz Scott Nicho(...)
363
SpecHouse PSŻ Poznań pokonał(a) na wyjeździe Metalika Recycling Kolejarz Rawicz w stosunku 41:49. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
226
W Sobotnie, upalne popołudnie, rozgrywane były derby Wielkopolski gdzie faworytem byli podopieczni Tomasza Bajerskiego.(...)
107
Dwójka Australijczyków: Josh Pickering oraz Ryan Douglas wzmocnią na przyszły sezon ekipę Metalika Recycling Kolejarz Rawicz.(...)
105
Apator Toruń poszerzył kadrę o kolejnego zawodnika.(...)
320
Ryan Douglas niespodziewanie wygrał eliminacje do finału o tytuł najlepszego żużlowca Australii. Drugie miejsce przypadło dla Jordana Stewarta, zaś na trzeciej pozycji zawody zakoń(...)