Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Wiktor Przyjemski drugi raz z rzędu sięgnął po wygraną w finale Brązowego Kasku. Za nim uplasowali się Paweł Trześniewski oraz Bartosz Bańbor(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
SPECHOUSE PSZ POZNAN - Wiadomości
0
Ebebe PSŻ Poznań z taką nazwą przystąpi poznański zespół do tegorocznych rozgrywek 1.Ligi żużlowej. Stosowną umowę podpisano dzisiaj w Novotel Poznan Centrum.(...)
0
Beniaminek 1 Ligi Żużlowej, PSZ Poznań, przedstawił plany sparingowe. Podopieczni Tomasza Bajerskiego, łącznie odjadą pięć test meczów.(...)
110
Tomasz Bajerski to żużlowiec na sportowej emeryturze, który dzisiaj spełnia się w roli trenera. Pomiędzy swoimi zajęciami „Bajer” działa także jako żużlowy komentator i ekspert tel(...)
102
Trener SpecHouse PSŻ Poznań Tomasz Bajerski mówi, o co pojedzie beniaminek w sezonie 2023. Opowiada, na których zawodników liczy i jakie mogą być jeszcze niespodzianki w kadrze.(...)
264
Antonio Lindbaeck w przyszłym sezonie reprezentować będzie barwy SpecHouse PSŻ Poznań.(...)
216
Dzisiaj SpecHouse PSŻ Poznań ogłosił, iż jego szeregi zasilił Adrian Gała. (...)
192
Adrian Cyfer, to pierwsza nowa twarz u beniaminka eWinner 1 Ligi Żużlowej. Cyfer, podpisał roczny kontrakt, ze SpecHouse PSŻ Poznań.(...)
313
SpecHouse PSŻ Poznań rozpoczął budowanie składu na sezon 2023, który klub spędzi w eWinner 1 Lidze. Jak poinformował klub, z Poznania odchodzi Rune Holta.(...)
101
Ekipa SpecHouse PSŻ Poznań w sezonie 2022 wywalczyła awans do eWinner 1 Ligi. Ekipa ze stolicy Wielkopolski przechodzi obecnie liczne zmiany i transformacje. Nie dotykają one jedna(...)
102
SpecHouse PSZ Poznań, ostro zabrał się do pracy po awansie do eWinner 1 Ligi Żużlowej. Drugim zawodnikiem, który przedłużył współpracę ze Skorpionami, jest Jonas Seifert-Salk. (...)
467
SpecHouse PSŻ Poznań, po tym jak w zeszłą niedzielę zapewnił sobie awans o szczebel wyżej do eWinner 1 Ligi Żużlowej, postanowił działać kadrowo. Pierwszym żużlowiec który przedłuż(...)
107
SpecHouse PSŻ Poznań awansował do eWinner 1. Ligi. Trener Tomasz Bajerski przyznaje, że w drugim meczu nie było trudnych momentów. Za to teraz jest problem, bo rozmowy kontraktowe (...)
184
Kolejarz Opole wygrał rewanżowy mecz z PSŻ-te, Poznań 46:44, ale nie zdołał odrobić strat z pierwszego spotkania, w którym "Skorpiony" wygrały szesnastoma punktami. Po meczu krótki(...)
109
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał na własnym torze SpecHouse PSŻ Poznań w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Niedzielny mecz finałowy 2.Ligi żużlowej pomiędzy OK Bedmet Kolejarz Opole ze SpecHouse PSŻ Poznań ze względu na niekorzystne warunki torowe został odwołany.(...)
213
Dzisiaj poznaliśmy awizowane składy na rewanż meczu finałowego 2.Ligi żużlowej. W pierwszym meczu rozegranym w Poznaniu zdecydowanie lepsi okazali się gospodarze wygrywając 53:37.(...)
33
SpecHouse PSŻ Poznań pokonał(a) na własnym torze OK Bedmet Kolejarz Opole w stosunku 53:37. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
105
SpecHouse PSŻ Poznań pokonał(a) na własnym torze Metalika Recycling Kolejarz Rawicz w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
40
Na dzisiejsze popołudnie zaplanowane było spotkanie półfinałowe drugiej ligi żużlowej pomiędzy SpecHouse PSŻ Poznań i Metalika Recycling Kolejarz Rawicz. Wiemy, że mecz nie odbędz(...)
0
Główna Komisja Sportu Żużlowego poinformowała o tym, że zajmie się wydarzeniami, które miały miejsce podczas pierwszego meczu półfinałowego pomiędzy ekipami Metalika Recycling Kole(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com