Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Lejonen Gislaved
vs
Smederna Eskilstuna
04.10.2022 - 19:00
Smederna Eskilstuna pokonał(a) na wyjeździe Lejonen Gislaved w stosunku 42:48. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
SPECHOUSE PSZ POZNAN - Wiadomości
102
SpecHouse PSZ Poznań, ostro zabrał się do pracy po awansie do eWinner 1 Ligi Żużlowej. Drugim zawodnikiem, który przedłużył współpracę ze Skorpionami, jest Jonas Seifert-Salk. (...)
467
SpecHouse PSŻ Poznań, po tym jak w zeszłą niedzielę zapewnił sobie awans o szczebel wyżej do eWinner 1 Ligi Żużlowej, postanowił działać kadrowo. Pierwszym żużlowiec który przedłuż(...)
107
SpecHouse PSŻ Poznań awansował do eWinner 1. Ligi. Trener Tomasz Bajerski przyznaje, że w drugim meczu nie było trudnych momentów. Za to teraz jest problem, bo rozmowy kontraktowe (...)
184
Kolejarz Opole wygrał rewanżowy mecz z PSŻ-te, Poznań 46:44, ale nie zdołał odrobić strat z pierwszego spotkania, w którym "Skorpiony" wygrały szesnastoma punktami. Po meczu krótki(...)
109
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał na własnym torze SpecHouse PSŻ Poznań w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
3 tygodnie temu
Niedzielny mecz finałowy 2.Ligi żużlowej pomiędzy OK Bedmet Kolejarz Opole ze SpecHouse PSŻ Poznań ze względu na niekorzystne warunki torowe został odwołany.(...)
213
Dzisiaj poznaliśmy awizowane składy na rewanż meczu finałowego 2.Ligi żużlowej. W pierwszym meczu rozegranym w Poznaniu zdecydowanie lepsi okazali się gospodarze wygrywając 53:37.(...)
33
SpecHouse PSŻ Poznań pokonał(a) na własnym torze OK Bedmet Kolejarz Opole w stosunku 53:37. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
105
SpecHouse PSŻ Poznań pokonał(a) na własnym torze Metalika Recycling Kolejarz Rawicz w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
40
2 miesiące temu
Na dzisiejsze popołudnie zaplanowane było spotkanie półfinałowe drugiej ligi żużlowej pomiędzy SpecHouse PSŻ Poznań i Metalika Recycling Kolejarz Rawicz. Wiemy, że mecz nie odbędz(...)
0
Główna Komisja Sportu Żużlowego poinformowała o tym, że zajmie się wydarzeniami, które miały miejsce podczas pierwszego meczu półfinałowego pomiędzy ekipami Metalika Recycling Kole(...)
0
SpecHouse wygrał pierwsze wyjazdowe spotkanie z Metaliką Recycling Kolejarzem Rawicz (49:41), ale w klubie jeszcze nie otwierają szampana.(...)
363
SpecHouse PSŻ Poznań pokonał(a) na wyjeździe Metalika Recycling Kolejarz Rawicz w stosunku 41:49. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
SpecHouse PSŻ Poznań pokonał(a) na własnym torze Unia Tarnów w stosunku 58:32. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
155
W niedzielę 24 lipca o godzinie 17:00 w Poznaniu miejscowy SpecHouse PSŻ zmierzy się z Unią Tarnów ramach XIV kolejki Drugiej Ligi Żużlowej. Dla Jaskółek będzie to ostatni mecz lig(...)
110
SpecHouse PSŻ Poznań pokonał(a) na wyjeździe Budmax-Stal Polonia Piła w stosunku 39:50. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Już w najbliższą sobotę, o godzinie 14, dojdzie do pojedynku Dawida z Goliatem. Budmax-Stal Polonia Piła podejmie na własnym torze SpecHouse PSŻ Poznań.(...)
77
SpecHouse PSŻ Poznań pokonał(a) na własnym torze Opibet Lokomotiv Daugavpils w stosunku 53:37. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
102
W Poznaniu odbędzie się (10.07) chyba jeden z ciekawszych meczów w tym sezonie 2 Ligi Żużlowej. Miejscowy SpecHouse PSŻ Poznań zmierzy się Opibet Lokomotiv Daugavpils w meczu który(...)
104
SpecHouse PSŻ Poznań pokonał(a) na własnym torze Texom Stal Rzeszów w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com