Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Wieczór polskiego speedwaya tak nazwać można byłoby 3 rundę Betard Wrocław FIM Speedway Grand Prix Polski rozegraną na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu. Przy aplauzie kilku tysięcy kibiców o wygraną walczyło dwóch Polaków: Bartosz Zmarzlik i Maciej Janowski. Ostatecznie jako pierwszy linię mety mi(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
SPECHOUSE PSZ POZNAN - Wiadomości
115
Trans MF Landshut Devils pokonał(a) na własnym torze specHouse PSŻ Poznań w stosunku 58:32. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
201
specHouse PSŻ Poznań pokonał(a) na własnym torze Opibet Lokomotiv Daugavpils w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Opibet Lokomotiv Daugavpils pokonał(a) na własnym torze specHouse PSŻ Poznań w stosunku 55:34. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
335
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz pokonał(a) na własnym torze specHouse PSŻ Poznań w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał(a) na wyjeździe specHouse PSŻ Poznań w stosunku 36:54. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Zwycięstwem SpecHouse PSŻ Poznań w stosunku 41:49 zakończyło się spotkanie w ramach II kolejki 2. Ligi Żużlowej przeciwko Wolfe Wittstock. Mecz zgromadzonym zarówno przed telewizor(...)
242
Drużyna widmo - tak możemy nazwać klub z Wittstock w obecnych rozgrywakach. Po wielu perturbacjach jesteśmy świadkami swoistego come back'u. Kto okaże się mocniejszy? SpecHouse Psż(...)
162
O niesamowitym progresie jaki zanotowali piłkarze Warty Poznań w ostatnim czasie chyba nie trzeba już nikogo przekonywać. Obecnie to biało-zieloni piastują miano najlepszej drużyny(...)
180
specHouse PSŻ Poznań pokonał(a) na własnym torze 7R Stolaro Stal Rzeszów w stosunku 56:34. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz pokonał(a) na wyjeździe specHouse PSŻ Poznań w stosunku 42:48. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
153
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał(a) na własnym torze specHouse PSŻ Poznań w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Miniony sezon mimo dziwnego i z wieloma ograniczeniami do udanych może zaliczyć Marcus BIrkemose. Duński junior już został okrzyknięty jednym z talentów, który może w swojej karier(...)
1108
Kolejny młody talent z Danii trafił do 2.Ligi żużlowej. Tym razem kontrakt ze specHouse PSŻ Poznań parafował Jonas Saifert Salk.(...)
192
Kolejnym nowym zawodnikiem specHouse PSŻ Poznań został wychowanek rybnickiego ROW-u, Robert Chmiel.(...)
734
10 miesięcy temu
Wczoraj poznańskie Skorpiony przedłużyły kontrakt ze szkoleniowcem, Piotrem Paluchem, natomiast dzisiaj rozpoczęła się ofensywa transferowa zawodników. Wiemy już, że lider z ubieg(...)
229
SpecHouse PSŻ Poznań postanowił skompletować przyszłoroczny skład zaczynając od szkoleniowca. W przyszłym sezonie poznańską drużynę prowadzić będzie nadal Piotr Paluch.(...)
0
W ostatniej kolejce 2. Ligi Żużlowej zespół MSC Wölfe Wittstock pokonał na domowym torze specHouse PSŻ Poznań w stosunku 51:39. Było to trzecie zwycięstwo drużyny z Niemiec w polsk(...)
0
specHouse PSŻ Poznań pokonał(a) na własnym torze Metalika Recycling Kolejarz Rawicz w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał na własnym torze specHouse PSŻ Poznań w stosunku 59:31. Punkt bonusowy za zwycięstwo w dwumeczu trafia na konto ekipy z Opola.(...)
1
specHouse PSŻ Poznań pokonał na własnym torze RzTŻ Rzeszów w stosunku 51:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com