Wczoraj o 18:00
Dwukrotny mistrz SGP2 Mateusz Cierniak zadebiutuje w cyklu FIM Speedway Grand Prix na najwspanialszej scenie w Polsce, PGE Narodowym. 11 maja wystąpi z dziką kartą w 2024 ORLEN FIM Speedway GP of Poland – Warsaw.(...)
SPECHOUSE PSZ POZNAN - Wiadomości
0
Wilki Krosno pokonał(a) na wyjeździe specHouse PSŻ Poznań w stosunku 39:51. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Poznaniacy nie chcieli kusić losu i na podstawie niekorzystnych prognoz jak i niezbyt zadowalającego stanu nawierzchni postanowili za porozumieniem z GKSŻ przełożyć spotkanie z sob(...)
0
Kolejny mecz w tym tygodniu przełożony.(...)
107
Kolejne wysokie zwycięstwo Wilków Krosno. Dziś na własnym torze zespół z Podkarpacia rozbił specHouse PSŻ Poznań 59:30. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
111
W niedzielę, 30 sierpnia, na stadionie w Krośnie połowę sezonu osiągnie II Liga Żużlowa. Spotkanie Wilków Krosno z drużyną specHouse PSŻ Poznań będzie piątym pojedynkiem obu tych (...)
106
Piętnasty bieg decydował o wyniku meczu w Rzeszowie. Ostatecznie, specHouse PSŻ Poznań pokonał RzTŻ w stosunku 46:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
456
W trakcie zimowej przerwy Kevin Woelbert zmienił otocznie. Po dwóch sezonach jazdy w Kolejarzu Opole, postanowił przenieść się do stolicy wielkopolski aby pomóc włodarzom PSŻ zreal(...)
0
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał na wyjeździe specHouse PSŻ Poznań w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz pewnie pokonał na własnym torze specHouse PSŻ Poznań w stosunku 51:37. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Mecz ligowy zawsze budzi sporo emocji. Gdy do tego jest to spotkanie dwóch zespołów z regionu wówczas atmosfera staje się jeszcze bardziej napięta. Tak to bywa z meczami derbowymi.(...)
107
Nieuchronnie zbliża się start 2. Ligi Żużlowej. Kluby podobnie jak we wyższych klasach rozgrywkowych przystąpiły do ponownych rozmów kontraktowych. Jednym z zespołów, który skomple(...)
0
Sytuacja ze stanem epidemii mocno sparaliżowały rozgrywki żużlowe w naszym kraju. Najbardziej pokrzywdzonymi były kluby z 2. Ligi Żużlowej. Bez publiczności ciężko byłoby dopiąć bu(...)
66
Wraz z ukończeniem wieku juniorskiego swoją karierę żużlową zakończył Marek Lutowicz, będący podstawowym zawodnikiem formacji młodzieżowej PSŻ – tu Poznań. Zapytaliśmy byłego już z(...)
0
Coraz mniej znaków zapytania znajduje się wokół poznańskiego żużla. (...)
0
Marcel Kajzer jest obok Roberta Miśkowiaka jedynym zawodnikiem, który ze starej załogi zostaje w II – ligowym specHouse PSŻ Poznań. (...)
47
Bartosz Zmarzlik tu, Bartosz Zmarzlik tam. (...)
4
Drużyna specHouse PSŻ Poznań mocno odmieniła swoje oblicze w trwającej przerwie międzysezonowej. W klubie ze starej gwardii pozostali jedynie Robert Miśkowiak i Marcel Kajzer. Klub(...)
0
We wtorkowe przedpołudnie w Ilonn Hotel zlokalizowanym w Poznaniu odbyła się konferencja prasowa z udziałem Arkadiusza Ładzińskiego – prezesa PSŻ, Marcela Kajzera – zawodnika PSŻ, (...)