Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Duński żużlowiec Niels – Kristian Iversen wraca w pełnym wymiarze do startów na Wyspach. To kolejny żużlowiec ze światowej czołówki, który zdecydował się na taki krok.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
SPEED CAR MOTOR LUBLIN - Wiadomości
120
Lubelscy kibice zbierają podpisy poparcia dla budowy stadionu żużlowego w rejonie ul. Ciepłej i Krochmalnej. Obawiają się, że jeśli obiekt nie powstanie w tym miejscu, to czarny sp(...)
0
Wydawało się, że w najbliższych dniach będziemy otrzymywać głównie informacje o narciarsko-rowerowych poczynaniach żużlowców Speed Car Motoru Lublin. Tymczasem, za pośrednictwem m(...)
14
Zespół Speed Car Motoru Lublin rozpoczął dziś niemal 14-dniowe zgrupowanie. W planach są sporty zimowe we Włoszech oraz maraton rowerowy w Hiszpanii. (...)
0
Media klubowe Speed Car Motoru Lublin tym razem przepytały nie żużlowca, a swojego spikera. Tomasz Maciuszczak, oprócz prowadzena imprez sportowych, jest konferansjerem oraz dzien(...)
0
Wiktor Lampart w maju, kiedy to sezon żużlowy w Europie rozkręci się na dobre, skończy 19 lat. (...)
0
Wywiadu naszemu portalowi udzielił żużlowiec Speed Car Motoru Lublin Paweł Miesiąc. Zapraszamy do lektury. (...)
61
Najpóźniej w marcu powinny się zakończyć prace remontowe na stadionie żużlowym przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie. Ich zleceniodawcą jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, który (...)
2
61. urodziny obchodził wczoraj menedżer Speed Car Motoru Lublin Jacek Ziółkowski, który podzielił się swoimi refleksjami z mediami klubowymi.(...)
10
Pracowicie spędzają ferie zawodnicy szkółki Speed Car Motoru Lublin.Trenują na obozie dochodzeniowym pod okiem Macieja Kuciapy. (...)
10
Młodzieżowiec Speed Car Motoru Lublin Viktor Trofimov uzyskał w sezonie 2019 średnią 1,296 pkt./bieg. W rozmowie z mediami klubowymi ocenia miniony rok i opowiada o swoich celach n(...)
1
Speed Car Motor Lublin zachęca do udziału w licytacji na dalsze leczenie Grzegorza Zengoty, który przed sezonem 2019 uległ ciężkiej kontuzji nogi. (...)
43
28-letni Jakub Jamróg w sezonie 2020 będzie bronił barw Speed Car Motoru Lublin. Zapraszamy do lektury wywiadu, którego wychowanek tarnowskiej Unii udzielił Kurierowi Lubelskiemu.(...)
28
Koniec grudnia zwykle sprzyja podsumowaniom. Zobaczmy, jak rok 2019 wyglądał w przypadku Speed Car Motoru Lublin.(...)
38
Na zorganizowanej dziś konferencji prasowej, prezydent Lublina Krzysztof Żuk poinformował, że nowy obiekt żużlowy powstanie w zupełnie nowym miejscu.(...)
36
Czwarty z rzędu i siódmy w karierze sezon w żółto-biało-niebieskich barwach odjedzie w 2020 roku Paweł Miesiąc. Dziś 34-letni wychowanek rzeszowskiej Stali ma za sobą udane występy(...)
112
W trwającej przerwie zimowej Matej Zagar był jednym z tych zawodników, którzy zmienili barwy klubowe. Słoweniec postanowił zmienić częstochowskie Lwy na lubelskie Koziołki. Czy ta (...)
133
W roku 2019 nabierał seniorskiego doświadczenia w drugoligowej Polonii Piła. Odjechał 10 meczów uzyskując średnią 1,614 pkt./bieg. W sezonie 2020 zobaczymy go w macierzystym Speed (...)
214
Apator Toruń podał zespoły, z którymi pojedzie przedsezonowe sparingi. Poznaliśmy też terminy tych żużlowych spotkań. (...)
34
Speed Car Motor Lublin ma w planach cztery treningi punktowane przed rozpoczęciem sezonu 2020. Zawodnicy wyjadą również na wspólne zgrupowania do Włoch, Hiszpanii i na Słowenię.(...)
2
MOSiR Bystrzyca zarezerwował milion złotych na przygotowanie stadionu żużlowego przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie do rozgrywek PGE Ekstraligi  w 2020 roku.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com