Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Poznaliśmy terminarz przyszłorocznych rozgrywek PGE Ekstraligi. W tym roku ligowe ściganie rozpocznie się w piątek 3 kwietnia a ostatni mecz w którym wyłonimy Mistrza Kraju odbędzie się 27. września. Podobnie jak w ubiegłym roku wszystkie mecze pokażą wspólnymi siłami Eleven Sports oraz nSport+. Lig(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
SPEED CAR MOTOR LUBLIN - Wiadomości
112
W trwającej przerwie zimowej Matej Zagar był jednym z tych zawodników, którzy zmienili barwy klubowe. Słoweniec postanowił zmienić częstochowskie Lwy na lubelskie Koziołki. Czy ta (...)
133
W roku 2019 nabierał seniorskiego doświadczenia w drugoligowej Polonii Piła. Odjechał 10 meczów uzyskując średnią 1,614 pkt./bieg. W sezonie 2020 zobaczymy go w macierzystym Speed (...)
214
Apator Toruń podał zespoły, z którymi pojedzie przedsezonowe sparingi. Poznaliśmy też terminy tych żużlowych spotkań. (...)
34
Speed Car Motor Lublin ma w planach cztery treningi punktowane przed rozpoczęciem sezonu 2020. Zawodnicy wyjadą również na wspólne zgrupowania do Włoch, Hiszpanii i na Słowenię.(...)
2
MOSiR Bystrzyca zarezerwował milion złotych na przygotowanie stadionu żużlowego przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie do rozgrywek PGE Ekstraligi  w 2020 roku.(...)
23
Mijający rok był udany dla juniora Speed Car Motoru Lublin Wiktora Lamparta. W PGE Ekstralidze ze średnią 1,544 pkt/bieg zajął 31. miejsce w klasyfikacji najskuteczniejszych zawodn(...)
221
Okienko transferowe za nami. Kluby i zawodników czeka teraz pracowita zima przed nowym sezonem. Zwieńczeniem i odpowiedzią na pytanie w jakiej formie są zawodnicy mają być jak zaws(...)
88
Tytuł Indywidualnego Mistrza Europy, nagroda "odkrycie sezonu" w plebiscycie PGE Ekstraligi i udane starty w szwedzkiej Elitserien. Tak wyglądał rok 2019 u Mikkela Michelsena. Prze(...)
52
W wywiadzie prasowym jedna ze znakomitszych postaci w historii lubelskiego żużla ocenia szansę zespołu znad Bystrzycy w sezonie 2020. Zapraszamy do zapoznania się z wywiadem z pane(...)
30
Publikujemy oświadczenie Speed Car Motoru Lublin będące reakcją na opisywaną szeroko sytuację związaną z dystrybucją karnetów na sezon 2020. (...)
15
Błyskawicznie rozeszły się karnety na mecze domowe Speed Car Motoru Lublin w sezonie 2020, ale liczba rozgoryczonych fanów jest bardzo duża.(...)
46
Jakub Jamróg w wywiadzie dla lokalnej gazety przedstawia kulisy decyzji o zmianie barw klubowych oraz o nadziejach związanych z Lublinem w sezonie 2020. Zapraszamy do lektury.(...)
1
Aleje Zygmuntowskie to niejedyne rozważane miejsce nowego obiektu żużlowego w Lublinie. Ratusz zarezerwował w budżecie na rok 2020 kwotę 600 tys. zł na dokumentację, a niebawem poz(...)
4
Dwa lata temu jako zawodnik wystąpił w 12 meczach i pomógł Speed Car Motorowi Lublin wywalczyć awans do Nice 1.LŻ, a teraz wraca do Koziołków w roli trenera.(...)
36
W ciągu ostatnich trzech lat Robert Lambert wystąpił w żółto-biało-niebieskich barwach na wszystkich poziomach polskich rozgrywek ligowych. Jak podsumowuje ten czas, a zwłaszcza sw(...)
311
20 listopada (środa) o godzinie 20:20, Speed Car Motor Lublin rozpocznie internetową sprzedaż całorocznych wejściówek na sezon 2020. Dzień wcześniej zostanie podany regulamin dystr(...)
3
Potwierdzają się przewidywania, że Dawid Lampart nie znalazł jeszcze klubu na sezon 2020. Ścieżka do zmiany barw pozostaje otwarta, bo wychowanek rzeszowskiej Stali związał się ze (...)
106
Długie kolejki do wejścia na stadion i walka o miejsca na trybunach. Tak było w minionym sezonie PGE Ekstraligi w Lublinie. Teraz klub zapowiada zmiany, które mają poprawić sytuacj(...)
230
Kto będzie nowym pracodawcą Brytyjczyka?(...)
129
Duńczyk Mikkel Michelsen przed chwilą poinformował, że podpisał roczny kontrakt ze Speed Car Motor Lublin.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com