Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Firma eWinner będzie sponsorem tytularnym pierwszej ligi przez trzy najbliższe sezony. Dzięki tej współpracy i sprzedaży praw telewizyjnych platformie Canal+ rozgrywki mają wejść na jeszcze wyższy poziom. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
SPEED CAR MOTOR LUBLIN - Wiadomości
6
Swój punkt widzenia na temat aktualnej sytuacji w rozmowie z prasą lokalną przedstawił menedżer Speed Car Motoru Lublin Jacek Ziółkowski. Zapraszamy do lektury.(...)
0
Kolejni żużlowcy wyjeżdżają na tory. Tym razem w chorwackim Gorican dwóch reprezentantów Speed Car Motoru Lublin, tj. Wiktor Lampart i Matej Zagar rozpoczęło treningi na motocyklac(...)
129
Od 7 do 10 marca żużlowcy Speed Car Motoru Lublin mieli trenować w słoweńskim Krsko. Niestety wyjazd nie dojdzie do skutku.(...)
95
Wywiadu lokalnej prasie udzielił nowy nabytek Speed Car Motoru Lublin - Jakub Jamróg.(...)
0
We Włoszech i Hiszpanii były narty i rowery, a obecnie zawodnicy Speed Car Motoru Lublin wyczekują pierwszego wyjazdu na tor żużlowy. Być może uda im się to podczas zaplanowanego n(...)
120
Lubelscy kibice zbierają podpisy poparcia dla budowy stadionu żużlowego w rejonie ul. Ciepłej i Krochmalnej. Obawiają się, że jeśli obiekt nie powstanie w tym miejscu, to czarny sp(...)
0
Wydawało się, że w najbliższych dniach będziemy otrzymywać głównie informacje o narciarsko-rowerowych poczynaniach żużlowców Speed Car Motoru Lublin. Tymczasem, za pośrednictwem m(...)
14
Zespół Speed Car Motoru Lublin rozpoczął dziś niemal 14-dniowe zgrupowanie. W planach są sporty zimowe we Włoszech oraz maraton rowerowy w Hiszpanii. (...)
0
Media klubowe Speed Car Motoru Lublin tym razem przepytały nie żużlowca, a swojego spikera. Tomasz Maciuszczak, oprócz prowadzena imprez sportowych, jest konferansjerem oraz dzien(...)
0
Wiktor Lampart w maju, kiedy to sezon żużlowy w Europie rozkręci się na dobre, skończy 19 lat. (...)
0
Wywiadu naszemu portalowi udzielił żużlowiec Speed Car Motoru Lublin Paweł Miesiąc. Zapraszamy do lektury. (...)
61
Najpóźniej w marcu powinny się zakończyć prace remontowe na stadionie żużlowym przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie. Ich zleceniodawcą jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, który (...)
2
61. urodziny obchodził wczoraj menedżer Speed Car Motoru Lublin Jacek Ziółkowski, który podzielił się swoimi refleksjami z mediami klubowymi.(...)
10
Pracowicie spędzają ferie zawodnicy szkółki Speed Car Motoru Lublin.Trenują na obozie dochodzeniowym pod okiem Macieja Kuciapy. (...)
10
Młodzieżowiec Speed Car Motoru Lublin Viktor Trofimov uzyskał w sezonie 2019 średnią 1,296 pkt./bieg. W rozmowie z mediami klubowymi ocenia miniony rok i opowiada o swoich celach n(...)
1
Speed Car Motor Lublin zachęca do udziału w licytacji na dalsze leczenie Grzegorza Zengoty, który przed sezonem 2019 uległ ciężkiej kontuzji nogi. (...)
43
28-letni Jakub Jamróg w sezonie 2020 będzie bronił barw Speed Car Motoru Lublin. Zapraszamy do lektury wywiadu, którego wychowanek tarnowskiej Unii udzielił Kurierowi Lubelskiemu.(...)
28
Koniec grudnia zwykle sprzyja podsumowaniom. Zobaczmy, jak rok 2019 wyglądał w przypadku Speed Car Motoru Lublin.(...)
38
Na zorganizowanej dziś konferencji prasowej, prezydent Lublina Krzysztof Żuk poinformował, że nowy obiekt żużlowy powstanie w zupełnie nowym miejscu.(...)
36
Czwarty z rzędu i siódmy w karierze sezon w żółto-biało-niebieskich barwach odjedzie w 2020 roku Paweł Miesiąc. Dziś 34-letni wychowanek rzeszowskiej Stali ma za sobą udane występy(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com