Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Maciej Janowski w przyszłym sezonie startować będzie na Wyspach Brytyjskich w Sports Insure Premiership.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
SPEED CAR MOTOR LUBLIN - Wiadomości
156
Matej Zagar i Grigorij Łaguta jako ostatni stawili się w Lublinie. Rosjanin przyjechał z rodziną. Pozostali zawodnicy Motoru już wcześniej przebywali w Polsce. Klub wynajął swoim z(...)
1
Motor Lublin poinformował, że wszyscy zawodnicy którzy podpisali w listopadowym okienku transferowym kontrakty zgodzili się na zmianę warunków. Tym samym klub ma być gotowy do walk(...)
2
Na ten moment do rozgrywek o PGE Ekstraligę lublinianie przystąpią bez sponsora tytularnego w nazwie. Mogliśmy się tego domyślać już wówczas, gdy władze ekstraligi opublikowały ter(...)
0
W związku z przesunięciem startu rozgrywek PGE Ekstraligi i ograniczeniami w organizacji imprez masowych, Speed Car Motor Lublin wydał komunikat, w którym przedstawia trzy możliwoś(...)
5
Dzisiaj lubelski Motor poinformował, że doszedł z każdym z zawodników do porozumienia w sprawie renegocjacji kontraktów.(...)
102
Mimo spodziewanego spadku dochodów miasta spowodowanego epidemią i zamrożeniem gospodarki, prezydent Lublina zapewnia kibiców, że zamówi projekt i wybuduje obiecywany im stadion żu(...)
108
Stadion żużlowy przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie jest niemal gotowy na rozpoczęcie rozgrywek. Pozostaje czekać na poprawę sytuacji zdrowotnej, a co za tym idzie rządowe decyzje u(...)
166
7 kwietnia minie rok od inauguracyjnego zwycięstwa Speed Car Motoru Lublin nad MrGarden GKM-em Grudziądz w PGE Ekstralidze. Jak postrzega obecną sytuację jeden z bohaterów tamtego (...)
6
Swój punkt widzenia na temat aktualnej sytuacji w rozmowie z prasą lokalną przedstawił menedżer Speed Car Motoru Lublin Jacek Ziółkowski. Zapraszamy do lektury.(...)
0
Kolejni żużlowcy wyjeżdżają na tory. Tym razem w chorwackim Gorican dwóch reprezentantów Speed Car Motoru Lublin, tj. Wiktor Lampart i Matej Zagar rozpoczęło treningi na motocyklac(...)
129
Od 7 do 10 marca żużlowcy Speed Car Motoru Lublin mieli trenować w słoweńskim Krsko. Niestety wyjazd nie dojdzie do skutku.(...)
95
Wywiadu lokalnej prasie udzielił nowy nabytek Speed Car Motoru Lublin - Jakub Jamróg.(...)
0
We Włoszech i Hiszpanii były narty i rowery, a obecnie zawodnicy Speed Car Motoru Lublin wyczekują pierwszego wyjazdu na tor żużlowy. Być może uda im się to podczas zaplanowanego n(...)
120
Lubelscy kibice zbierają podpisy poparcia dla budowy stadionu żużlowego w rejonie ul. Ciepłej i Krochmalnej. Obawiają się, że jeśli obiekt nie powstanie w tym miejscu, to czarny sp(...)
0
Wydawało się, że w najbliższych dniach będziemy otrzymywać głównie informacje o narciarsko-rowerowych poczynaniach żużlowców Speed Car Motoru Lublin. Tymczasem, za pośrednictwem m(...)
14
Zespół Speed Car Motoru Lublin rozpoczął dziś niemal 14-dniowe zgrupowanie. W planach są sporty zimowe we Włoszech oraz maraton rowerowy w Hiszpanii. (...)
0
Media klubowe Speed Car Motoru Lublin tym razem przepytały nie żużlowca, a swojego spikera. Tomasz Maciuszczak, oprócz prowadzena imprez sportowych, jest konferansjerem oraz dzien(...)
0
Wiktor Lampart w maju, kiedy to sezon żużlowy w Europie rozkręci się na dobre, skończy 19 lat. (...)
0
Wywiadu naszemu portalowi udzielił żużlowiec Speed Car Motoru Lublin Paweł Miesiąc. Zapraszamy do lektury. (...)
61
Najpóźniej w marcu powinny się zakończyć prace remontowe na stadionie żużlowym przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie. Ich zleceniodawcą jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, który (...)
© 2002-2023 Zuzelend.com