Dzisiaj o 14:00
SREBRNY KASK - Wiadomości
0
Już dziś o godzinie 16:00 na torze pierwszoligowego Kolejarza Rawicz odbędzie się Finał Srebrnego Kasku. Wczoraj władze polskiego żużla poinformowały o zmianach na liście startowej(...)
0
Patryk Dolny zwyciężył w zaległych zawodach półfinałowych Srebrnego Kasku rozegranych na torze w Grudziądzu. Zawodnik Betardu Sparty Wrocław zakończył swój występ z dorobkiem 12 pu(...)
0
W związku z niedzielnym startem w przełożonym turnieju DPŚ w Częstochowie Patryk Dudek nie wystąpi w półfinale Srebrnego Kasku w Grudziądzu. Decyzją GKSŻ otrzymał bezpośredni awans(...)
0
Na jutro w Grudziądzu zaplanowana jest powtórka półfinału srebrnego kasku. Zawody w pierwszym terminie się nie odbyły z powodu opadów deszczu. Czy tym razem zawody dojdą do skutku?(...)
0
Adrian Cyfer z kompletem 9 punktów wygrał półfinał Srebrnego Kasku, który został rozegrany na torze w Lublinie. Zawody zostały przerwane po pierwszej odsłonie wyścigu 15. Powodem b(...)
0
Nie dojdą do skutku dzisiejsze zawody 1/2 Srebrnego Kasku w Grudziądzu. Kilka minut przed rozpoczęciem imprezy w nad miastem intensywnie zaczął padać deszcz, który skutecznie pokrz(...)
0
Już jutro, w środę na torze w parku miejskim przy ulicy Hallera 4 w Grudziądzu odbędzie się półfinał Srebrnego Kasku.(...)
0
Już w najbliższą środę 22 maja na torze w Lublinie do zmagań przystąpią juniorzy z różnych klubów w celu wywalczenia awansu do finału Srebrnego Kasku. Patrząc ogólnie na listę star(...)
0
W dniu dzisiejszym na czterech polskich torach rozegrane zostaną zawody ćwierćfinałowe Indywidualnych Mistrzostw Polski. Tymczasem znane są już listy startowe półfinałów Srebrnego (...)
0
Zwycięstwem Przemysława Pawlickiego z Unii Leszno zakończył się w Rzeszowie finał Srebrnego Kasku. Na drugim miejscu podium uplasował się junior z Gorzowa Wlkp. Bartosz Zmarzlik. T(...)
0
Dzisiaj w Rzeszowie odbędzie się finał Srebrnego Kasku. Zawody zaplanowano na godzinę 17:00. W gronie ścisłych faworytów są z pewnością Maciej Janowski, Bartosz Zmarzlik czy też Pi(...)
0
Kamil Pulczyński wygrał drugi półfinał Srebrnego Kasku w Łodzi. Drugi w tych zawodach był Tobiasz Musielak, a trzeci junior z Gorzowa Bartosz Zmarzlik. (...)
0
Zwycięstwem Przemysława Pawlickiego zakończył się półfinał Srebrnego Kasku rozgrywanego w Opolu. Drugie miejsce przypadło Szymonowi Woźniakowi, trzecie natomiast zajął Jakub Jamróg(...)
0
Na torze Orła w Łodzi odbędzie się półfinał Srebrnego Kasku. Pierwsza ósemka tej imprezy zapewni sobie udział w finale, który będzie miał miejsce w Rzeszowie.(...)
0
W czwartek na torze w Opolu zostanie rozegrany półfinał o Srebrny Kask. Obsada zawodów przedstawia się dość ciekawie, gdyż o przepustki do finału walczyć będą m.in A.Czaja, Piotr P(...)
0
Piotr Pawlicki okazał się najlepszy w zakończonym niedawno półfinale Srebrnego Kasku w Ostrowie Wlkp. Awans uzyskali także: zawodnik portalu Zuzelend.com - Tobiasz Musielak, Patryk(...)
0
Zawodnik portalu Zuzelend.com Damian Adamczak z 13 punktami na koncie wygrał półfinał Srebrnego Kasku rozgrywany na torze w Łodzi. Awans uzyskali również: Emil Pulczyński, Maciej J(...)
0
O godzinie 16:00 we Wrocławiu rozpocznie się finał Srebrnego Kasku. Faworytem imprezy jest miejscowy zawodnik - Maciej Janowski, jednak o zwycięstwo z pewnością powalczą również br(...)
0
Na torach w Ostrowie oraz Łodzi rozegrane zostaną dziś półfinały Srebrnego Kasku. Bardzo wyrównaną obsadę mają zwłaszcza zawody w Ostrowie. Poniżej prezentuje listy startowe. Finał(...)
0
Już w najbliższy czwartek 16 czerwca na Stadionie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim odbędzie się Półfinał Srebrnego Kasku. Najlepsza ósemka będzie awansować do finału...(...)