Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Firma eWinner będzie sponsorem tytularnym pierwszej ligi przez trzy najbliższe sezony. Dzięki tej współpracy i sprzedaży praw telewizyjnych platformie Canal+ rozgrywki mają wejść na jeszcze wyższy poziom. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
SREBRNY KASK - Wiadomości
0
W niedzielę w Pile dojdzie do rywalizacji juniorów. Stawką turnieju będzie prestiżowy Srebrny Kask. W Grodzie Staszica kibice zobaczą czołowych polskich młodzieżowców. Początek zaw(...)
0
Poznaliśmy już pełną obsadę finału Srebrnego Kasku. Zawody zostaną rozegrane w Pile w najbliższą niedzielę o godzinie 16.(...)
0
Zwycięstwem Artura Czaji zakończył się drugi półfinał Srebrnego Kasku w Krośnie. Drugie miejsce zajął Maksym Drabik, który również tego dnia ustanowił nowy rekord tamtejszego toru.(...)
0
Wczoraj w Bydgoszczy odbył się półfinał Srebrnego Kasu. W zawodach dość niespodziewanie zwyciężył Dominik Kossakowski. (...)
0
Już jutro na torze bydgoskiej Polonii odbędzie się jeden z półfinałów Srebrnego Kasku. Poniżej prezentujemy aktualną listę startową zawodów. (...)
0
30 lipca na torach w Bydgoszczy oraz w Krośnie odbędą się półfinały Srebrnego Kasku. Do finału, który zostanie rozegrany w Pile awansuje ośmiu najlepszych zawodników i jeden rezerw(...)
0
Wczoraj młodszy z braci Pawlickich, Piotr obronił w Krośnie zdobyty w ubiegłym roku Srebrny Kask. Junior leszczyńskiej Fogo Unii, który aktualnie przewodzi w walce o tytuł najlepsz(...)
0
Lider klasyfikacji IMŚJ, junior Fogo Unii Leszno, Piotr Pawlicki wygrał dzisiaj w rozgrywanym w Krośnie finale Srebrnego Kasku. Drugie miejsce zajął Krystian Pieszczek z Renault Zd(...)
0
Klub KSM Krosno będzie dzisiaj organizatorem finału Srebrnego Kasku. W zawodach weźmie udział ścisła czołówka polskich juniorów z liderem IMŚJ, Piotrem Pawlickim na czele, dlatego (...)
0
Na torze w Gnieźnie odbył się jeden z półfinałów Srebrnego Kasku. Rywalizację wygrał Oskar Fajfer, młodzieżowiec Unibaxu Toruń. Do finału awansowała czołowa ósemka zawodów. Drugi p(...)
0
Piotr Pawlicki z Unii Leszno wygrał w Rawiczu Finał Srebrnego Kasku. Drugie miejsce przypadło Patrykowi Dudkowi, zaś na najniższym stopniu podium stanął Bartosz Zmarzlik. (...)
0
Już dziś o godzinie 16:00 na torze pierwszoligowego Kolejarza Rawicz odbędzie się Finał Srebrnego Kasku. Wczoraj władze polskiego żużla poinformowały o zmianach na liście startowej(...)
0
Patryk Dolny zwyciężył w zaległych zawodach półfinałowych Srebrnego Kasku rozegranych na torze w Grudziądzu. Zawodnik Betardu Sparty Wrocław zakończył swój występ z dorobkiem 12 pu(...)
0
W związku z niedzielnym startem w przełożonym turnieju DPŚ w Częstochowie Patryk Dudek nie wystąpi w półfinale Srebrnego Kasku w Grudziądzu. Decyzją GKSŻ otrzymał bezpośredni awans(...)
0
Na jutro w Grudziądzu zaplanowana jest powtórka półfinału srebrnego kasku. Zawody w pierwszym terminie się nie odbyły z powodu opadów deszczu. Czy tym razem zawody dojdą do skutku?(...)
0
Adrian Cyfer z kompletem 9 punktów wygrał półfinał Srebrnego Kasku, który został rozegrany na torze w Lublinie. Zawody zostały przerwane po pierwszej odsłonie wyścigu 15. Powodem b(...)
0
Nie dojdą do skutku dzisiejsze zawody 1/2 Srebrnego Kasku w Grudziądzu. Kilka minut przed rozpoczęciem imprezy w nad miastem intensywnie zaczął padać deszcz, który skutecznie pokrz(...)
0
Już jutro, w środę na torze w parku miejskim przy ulicy Hallera 4 w Grudziądzu odbędzie się półfinał Srebrnego Kasku.(...)
0
Już w najbliższą środę 22 maja na torze w Lublinie do zmagań przystąpią juniorzy z różnych klubów w celu wywalczenia awansu do finału Srebrnego Kasku. Patrząc ogólnie na listę star(...)
0
W dniu dzisiejszym na czterech polskich torach rozegrane zostaną zawody ćwierćfinałowe Indywidualnych Mistrzostw Polski. Tymczasem znane są już listy startowe półfinałów Srebrnego (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com