Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Zielonogórski klub zyskał sponsora tytularnego i do rozgrywek 1.Ligi żużlowej przystąpi po nazwą Enea Falubaz Zielona Góra.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
STELMET FALUBAZ ZIELONA GORA - Wiadomości
0
W niedzielę odbył się pierwszy mecz na przebudowanym owalu w Zielonej Górze. Teraz ma on bardziej sprzyjać walce. Pełen optymizmu co do dalszych startów na tym obiekcie jest strani(...)
0
Trener Marek Cieślak zadecyduje czy należy się kara dla Patryka Dudka. Zawodnik nie mógł wczoraj wziąć udziału w meczu swojej drużyny z powodu braku licencji. Team Dudków twierdzi,(...)
0
13 lat temu
Patryk Dudek nie wystartował wczoraj w meczu swojej drużyny z Unibaxem Toruń. Tuż przed samym spotkaniem w klubie zauważono bowiem, ze brakuje licencji młodego zawodnika. Jak zapew(...)
0
Andreas Jonsson wczoraj oficjalnie zadebiutował w barwach Stelmet Falubazu Zielona Góra. Szwed spisał się całkiem przyzwoicie i z dorobkiem 10 pkt. był jednym z liderów zielonogórz(...)
0
Inauguracji tegorocznego sezonu nie będzie miło wspominał Emil Pulczyński. Młody zawodnik "Aniołów" w wyniku upadku w 12 biegu wczorajszego spotkania w Zielonej Górze doznał złaman(...)
0
W meczu inauguracyjnym sezonu 2011 w Zielonej Górze dojdzie do potyczki miejscowego Stelmet Falubazu z Unibaxem Toruń. Emocje powinien zapewnić przebudowany owal toru przy W69, któ(...)
0
Zaledwie godziny dzielą nas od inauguracji rozgrywek Speedway Ekstraligi. Zarząd spółki podaj już listę zawodników zastępowanych w trzech pierwszych kolejkach. Pełna lista w dalsze(...)
0
Nie dojdzie do skutku zaplanowany na środę test-mecz pomiędzy Stelmet Falubazem Zielona Góra a GTŻem Grudziądz. Na torze wicemistrzów naszego kraju trwa aktualnie... zbieranie kami(...)
0
Leszczyńskie "Byki" są już po pierwszych tegorocznych treningach. W najbliższy weekend z kolei Unia Leszno zmierzy się w sparingach ze Stelmetem Falubazem Zielona Góra. Obie drużyn(...)
0
Przed chwilą w Gnieźnie zakończył się pierwszy sparing, w którym miejscowa drużyna rywalizowała z Falubazem Zielona Góra. Goście wygrali trening punktowany 40:50. Wyborną formę zap(...)
0
Już za niespełna dwie godziny w Gnieźnie rozpocznie się trening punktowany pomiędzy miejscowym Startem a Falubazem Zielona Góra. Portal Zuzelend.com zaprasza kibiców na relacje na (...)
0
Nadal finału nie doczekała się sprawa braci Pawlickich, którzy z powodu zbyt wygórowanych żądań finansowych na trzy tygodnie przed startem sezonu pozostają bez klubów w Polsce oraz(...)
0
Prezentujemy Państwu zdjęcia toru przy ulicy Wrocławskiej 69 w Zielonej Górze. Prace wykonywane przez toromistrza Adama Wareckiego są już widoczne. Zespół Falubazu Zielona Góra wkr(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com