Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Trans MF FIM Speedway GP of Germany w Landshut. Zwycięzcą turnieju został Mikkel Michelsen. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Bartosz Zmarzlik, Jack Holder oraz Dominik Kubera. Prezentujemy najnowsze wyniki oraz aktualną klasyfikację generalną(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
STELMET FALUBAZ ZIELONA GORA - Wiadomości
1
Zielonogórski klub zyskał sponsora tytularnego i do rozgrywek 1.Ligi żużlowej przystąpi po nazwą Enea Falubaz Zielona Góra.(...)
4
Australijczyk, Rohan Tungate został ogłoszony nowym kapitanem Stelmet Falubaz Zielona Góra(...)
45
Michał Curzytek zostaje wypożyczony na cały sezon 2023 z Betard Sparty Wrocław do Stelmet Falubaz Zielona Góra. (...)
13
Fogo Unia Leszno za pośrednictwem oficjalnej strony poinformowała o planach sparingowych. Leszczynianie sprawdzą swoją formę z drużynami z Zielonej Góry oraz Gorzowa.(...)
209
Piotr Protasiewicz i Krzysztof Buczkowski o przygotowaniach do nowego sezonu(...)
211
W sezonach 2010 i 2011 Greg Hancock był liderem zielonogórskiej drużyny. Zdobył z nią złoty i srebrny medal Drużynowych Mistrzostw Polski. W przyszłym roku w Falubazie startować bę(...)
445
Amerykanin Luke Becker to nowy zawodnik w kadrze Falubazu Zielona Góra. Z pochodzącym z Kalifornii żużlowcem rozmawialiśmy o jego przenosinach do naszego klubu, zblizajacej się zim(...)
145
Rasmus Jensen, Przemysław Pawlicki oraz Luke Becker zostali nowymi nabytkami Falubazu Zielona Góra.(...)
689
Najskuteczniejszy polski senior Ewinner 1. ligi w sezonie 2022 już w sierpniu poinformował o pozostaniu w Zielonej Górze. (...)
103
W Zielonej górze po braku awansu do PGE Ekstraligi trwa wielka przebudowa zarówno jeśli chodzi o skład na przyszły sezon, jak i o struktury klubu. Władze Stelmet Falubazu Zielona G(...)
337
Trwa remont generalny stadionu w Zielonej Górze. Po pracach związanych z budową odwodnienia liniowego, przyszedł czas na wymianę masztów oświetleniowych.(...)
117
Przyszłość Jana Kvecha długo nie była znana. Media łączyły już czeskiego zawodnika z klubami z PGE Ekstraligi oraz Ewinner 1. ligi. Sam zawodnik przyznawał, że otrzymał kilka propo(...)
101
Były zawodnik ZOOLESZCZ GKM Grudziądz, Przemysław Pawlicki przed kamerami EkstraligaTV podsumował sezon, opowiedział o wspomnieniach związanych z Grudziądzem i podziękował kibicom (...)
115
Bez zmian w sztabie szkoleniowym(...)
525
Kiedy zaczynał, niektórych fanów żużla nie było jeszcze na świecie. Po 31 latach powiedział „pas”. Piotr Protasiewicz zakończył żużlową karierę. – To był piękny rozdział w moim życ(...)
265
Za Rohanem Tungate całkiem udany sezon na polskich torach. W Ewinner 1. lidze żużlowej Australijczyk wykręcił siódmą średnią w lidze, która ostatecznie wyniosła 1,904. (...)
101
Po pięciu latach startów, Przemysław Pawlicki zmienia klub w Polsce. Żużlowiec, który startował w ZOOLESZCZ GKM-ie, teraz występować będzie na zapleczu PGE Ekstraligi w STELMET FAL(...)
797
“Mamy tu w Zielonej Górze jedno zadanie do zrealizowania” - powiedział po finałowym meczu przy W69 Piotr Protasiewicz, który od kilkunastu dni oficjalnie pełni rolę dyrektora sport(...)
107
2 lata temu
ZKŻ SSA informuje, że z dniem 30 września 2022 roku rezygnację z pełnionych funkcji złożyli Przewodniczący Rady Nadzorczej Stanisław Bieńkowski oraz członek zarządu spółki Monika Z(...)
2
Ambitne plany. Budowa składu. Ogromne nadzieje. 20 meczów. 1800 punktów do podziału w trakcie ich trwania. I tylko jeden z nich w decydującym momencie zdecydował o tym, że całą kam(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com