Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Janusz Kołodziej z kompletem zwycięstw zwyciężył rundę kwalifikacyjną do przyszłorocznego cyklu Speedway Grand Prix. Drugie miejsce zajął Andrzej Lebiediew.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
STELMET FALUBAZ ZIELONA GORA - Wiadomości
0
Zawodnicy Drużynowych Mistrzostw Polski do sezonu przygotowywali się w Hiszpanii, gdzie jeździli głównie na motocrossie. Fogo Unia Leszno na początku marca wyjedzie na tor, a pierw(...)
0
Pod koniec lutego w dniach 23 – 29 odbędzie się zgrupowanie zawodników Stelmet Falubazu w Świnoujściu.(...)
0
Przedsezonowe sparingi to dla klubu jeden z głównych elementów przygotowań do startu ligowych rozgrywek. Dla kibiców zaś to moment w którym uświadamiają sobie, że liga już za pasem(...)
0
Część żużlowców Falubazu ukończyła pewien etap przygotowania do nadchodzących rozgrywek żużlowych. Wspólnie z akrobatami na Głodówce ćwiczyli juniorzy tegoż klubu i Patryk Dudek. O(...)
2
Żużlowcy Stelmet Falubazu po raz drugi uczestniczyła w spektaklu kabaretowym na scenie Piwnicy Artystycznej Kawon w Zielonej Górze. (...)
154
Stelmet Falubaz Zielona Góra powoli przygotowuje się do nowego sezonu. Zawodnicy rozpoczęli cykl przygotowań a klub dogrywa ostatnie szczegóły. Wiemy, że w marcu zespół spod znaku (...)
23
Niedawno żużlowcy Falubazu Zielonej Góry rozpoczęli przygotowania kondycyjne przed nowym sezonem żużlowym w 2020 roku. Radosław Walczak, specjalista od akrobatyki sportowej zdradzi(...)
87
2 lata temu
Michaela Jepsena Jensena najlepiej opisuje słowo "solidność". Duńczyk poniżej pewnego poziomu nie zwykł schodzić i podobnie było podczas cyklu TAURON SEC 2019. Zawodnik Falubazu Zi(...)
240
Falubaz 2.020 to nazwa kevlaru, w jakim będzie prezentował się klub z Zielonej Góry w nowym sezonie PGE Ekstraligi. Oczywiście dominujące kolory to żółty, biały i zielony.(...)
6
Przygotowania do nowego sezonu rozpoczęli żużlowcy Stelmet Falubazu, którzy powrócili z urlopów. Przed nimi zajęcia na sali gimnastycznej, zajęcia w terenie a także gry zespołowe.(...)
57
Władze Falubazu potwierdzają, że trwały zaawansowane rozmowy z włodarzami Polonii Piła aby uczynić w drugoligowym klubie miejsce rozwoju dla młodych żużlowców z Zielonej Góry. Nied(...)
56
Niemal w ostatniej chwili Stelmet Falubaz Zielona góra pozyskał młodego Duńczyka, Jonasa Jeppesena.(...)
102
W przededniu zamknięcia okienka transferowego Stelmet Faluabz zamyka skład na nadchodzący sezon. Ostatnim zawodnikiem zgłoszonym przez zielonogórski klub jest junior Jakub Osyczka.(...)
1
Dwoma kontraktami pochwalił się Stelmet Falubaz Zielona Góra. Na pokładzie zespołu zostają Mateusz Tonder i Damian Pawliczak. Obaj zasilą szeregi juniorskiej formacji klubu.(...)
1
Dziś miała miejsce konferencja prasowa klubu z Zielonej Góry. Na ogólnej części doszło do podsumowania mijającego sezonu, wyjaśnienia sytuacji związanej ze zmianą na stanowisku tre(...)
37
Stelmet Falubaz Zielona Góra poinformował o pierwszym juniorze, który podpisał z nimi kontrakt. Jest to 20 – letni zawodnik, który w mijającym sezonie przywiózł 45 punktów. I będzi(...)
499
W niedzielne popołudnie Stelmet Falubaz Zielona Góra podpisał 3 – letnią umowę z 18 – letnim Janem Kvechem. Czech jest uznawany za wielki talent. W tegorocznych IMŚJ zajął 6. miesj(...)
103
Dziś kolejnego zawodnika potwierdził Stelmet Falubaz Zielona Góra. Z klubem kontrakt podpisał Sebastian Niedźwiedź. Zawodnik w tym roku startował zarówno w PGE Ekstralidze, gdzie n(...)
153
W sobotnie popołudnie Stelmet Falubaz poinformował o przedłużeniu kontraktu z Michaelem Jepsenem Jensenem. Duńczyk w tym sezonie reprezentując Gród Bahusa przywoził średnio 1,779 p(...)
40
Trener Piotr Żyto ma już w talii czterech seniorów. Do Martina Vaculika, Antonio Lindbaecka i Piotra Protasiewicza dziś dołączył kolejny.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com