Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Kibice Aforti Startu Gniezno zaniepokojeni ostatnimi wynikami w eWinner 1.Lidze żużlowej postanowili wystosować list otwarty mający na celu zaprezentowanie opinii publicznej ich stanowiska, przemyśleń na temat sytuacji wewnątrz klubu.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
STELMET FALUBAZ ZIELONA GORA - Wiadomości
291
Główna Komisja Sportu Żużlowego zakończyła postępowanie dyscyplinarne w sprawie nieprawidłowości związanych z przygotowaniem toru w Krośnie i przedstawiła oficjalne orzeczenie w pr(...)
103
W niedzielne popołudnie Stelmet Falubaz Zielona Góra podjął na własnym torze zespół Abramczyk Polonii Bydgoszcz. Zawodny zakończyły się zwycięstwem miejscowej drużyny w stosunku 48(...)
108
Stelmet Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na własnym torze Abramczyk Polonia Bydgoszcz w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
123
Klub Wilki Krosno SA wydał oświadczycie dotyczących wczorajszych sytuacji przed meczem pomiędzy miejscowymi Wilkami i Stelemt Falubazem Zielona Góra.(...)
192
W niedzielny wieczór miał odbyć się mecz pomiędzy Wilkami Krosno oraz Stelemt Falubazem Zielona Góra. Ostatecznie do spotkania nie doszło, ze względu na nieregulaminowy tor, sędzia(...)
193
2 tygodnie temu
Zawody pomiędzy Wilkami Krosno i Stelemt Falubazem Zielona Góra nie odbędą się. Przyznano walkower na korzyść drużyny z Lubuskiego.(...)
0
Stelmet Falubaz Zielona Góra zremisował(a) na wyjeździe z ekipą Orzeł Łódź w stosunku 45:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
104
Składy na niedzielne mecze ewinner 1 ligi.(...)
102
Adrian Gała: Bawiłem się jazdą, a tego mi brakowało(...)
103
Podczas dzisiejszego meczu towarzyskiego Polska - Reszta Świata doszło do tradycyjnego wprowadzenia wieloletniego Reprezentanta Polski, Piotr Protasiewicza do Galerii Sław Żużlowej(...)
111
Opinie zawodników Stelmet Falubazu Zielona Góra na temat wygranego spotkania ze Zdunek Wybrzeżem Gdańsk 47-43.(...)
1
Stelmet Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na własnym torze Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
101
W czwartej kolejce spotkań eWinner 1 Ligi żużlowej Stelmet Falubaz Zielona Góra podejmie na własnym stadionie Zdunek Wybrzeże Gdańsk.(...)
105
Składy na niedzielne mecze ewinner 1 ligi.(...)
102
Komunikat zielonogórskiego klubu:(...)
526
4 tygodnie temu
Zaplanowane na dzisiaj spotkanie pomiędzy Cellfast Wilki Krosno i Stelmet Falubazem Zielona Góra nie dojdzie do skutku. Przyczyną przełożenia meczu są niesprzyjające warunki atmosf(...)
103
Już w poniedziałek o godzinie 18.00 odbędzie się zaległe spotkanie drugiej rundy eWinner 1. Ligi w którym Celfast Wilki Krosno podejmą na własnym stadionie Stelmet Falubaz Zielona (...)
103
Stelmet Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na wyjeździe Trans MF Landshut Devils w stosunku 42:48. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
176
W sobotnie popołudnie w niemieckiej miejscowości Landshut dojdzie do spotkania 3 rundy EWINNER 1 Ligi pomiędzy miejscowym Trans MF Devils, a jednym z głównych faworytów do awansu -(...)
101
Menedżer MF Trans Landshut Devils: Urwać punkt Falubazowi(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com