Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Lejonen Gislaved
vs
Smederna Eskilstuna
04.10.2022 - 19:00
Smederna Eskilstuna pokonał(a) na wyjeździe Lejonen Gislaved w stosunku 42:48. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
STELMET FALUBAZ ZIELONA GORA - Wiadomości
797
“Mamy tu w Zielonej Górze jedno zadanie do zrealizowania” - powiedział po finałowym meczu przy W69 Piotr Protasiewicz, który od kilkunastu dni oficjalnie pełni rolę dyrektora sport(...)
107
13 godzin temu
ZKŻ SSA informuje, że z dniem 30 września 2022 roku rezygnację z pełnionych funkcji złożyli Przewodniczący Rady Nadzorczej Stanisław Bieńkowski oraz członek zarządu spółki Monika Z(...)
0
Ambitne plany. Budowa składu. Ogromne nadzieje. 20 meczów. 1800 punktów do podziału w trakcie ich trwania. I tylko jeden z nich w decydującym momencie zdecydował o tym, że całą kam(...)
558
Nie tylko Piotr Protasiewicz, wraz z końcem sezonu zakończył karierę. Na ten sam krok zdecydował się Nile Tufft.(...)
369
Pomimo braku awansu do PGE Ekstraligi, nie zmieniają się plany inwestycyjne miasta Zielona Góra związane ze stadionem żużlowym przy W69. Jak informuje klub, od kilku tygodni, poza (...)
170
Max Fricke na skutek upadku w jakim uczestniczył podczas rewanżu meczu finałowego doznał złamania motku, pęknięcia łopatki, stłuczenia płuca, wstrząsu mózgu a także skręcenia ramie(...)
388
Stelmet Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na własnym torze Cellfast Wilki Krosno w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
107
Najskuteczniejszy zawodnik Ewinner 1. ligi żużlowej Max Fricke wystąpi w jutrzejszym finale pomiędzy Stelmet Falubazem Zielona Góra a Cellfast Wilkami Krosno. (...)
395
O wyniku finału eWinner 1. Ligi zdecydują detale. Choćby takie jak postawa juniorów. Specjalnie dla nas potencjał par młodzieżowych Stelmet Falubazu i Cellfast Wilków ocenia Sławom(...)
146
Max Fricke robi wszystko, żeby pojechać w finale eWinner 1. Ligi. – Decyzja o tym, czy wystartuje, może zapaść dosłownie w ostatniej chwili. Na teraz szanse można ocenić pół na pół(...)
0
Finałowy mecz rewanżowy eWinner 1.Ligi żużlowej pomiędzy Stelmet Falubaz Zielona Góra vs Cellfast Wilki Krosno zostaje przełożony.(...)
103
Cellfast Wilki Krosno pokonał(a) na własnym torze Stelmet Falubaz Zielona Góra w stosunku 50:40 w pierwszym meczu finałowym eWinner 1.Ligi żużlowej. Prezentujemy Państwu wynik tego(...)
102
Na torze w Krośnie miał się odbyć pierwszy finał eWinner 1. Ligi. Zawody pomiędzy Cellfast Wilkami Krosno i Stelmet Falubazem Zielona Góra nie dojdą do skutku w planowanym termini(...)
20
Abramczyk Polonia Bydgoszcz pokonał(a) na własnym torze Stelmet Falubaz Zielona Góra w stosunku 47:43. Pomimo porażki Zielonogórzan to i tak dzięki zaliczce z pierwszego meczu oni (...)
117
Podczas meczu Stelmet Falubaz Zielona Góra – Abramczyk Polonia Bydgoszcz, na trybunach doszło do wielu incydentów. Główna Komisja Sportu Żużlowego po zapoznaniu się z zebranym mate(...)
185
Stelmet Falubaz Zielona Góra przygotowuje się do rewanżowego półfinału z Abramczyk Polonią Bydgoszcz, który odbędzie się w niedzielę 4 września o godzinie 15.00.(...)
283
Stelmet Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na własnym torze Abramczyk Polonia Bydgoszcz w stosunku 55:36. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
102
Już w piątek o godzinie 17.00 na stadionie przy Wrocławskiej 69 w Zielonej Górze odbędzie się pierwsze półfinałowe spotkanie EWINNER 1 Ligi pomiędzy miejscowym Falubazem a Abramczy(...)
284
Kolejne wzmocnienie zielonogórskiej drużyny. Jeszcze przed półfinałami Ewinner 1. ligi żużla do składu Stelmet Falubazu dołącza Antoni Mencel, 17-letni wychowanek leszczyńskiej Uni(...)
29
Kolejny dobry występ Jana Kvech w barwach Stelmet Falubazu Zielona Góra. Czech w piątek zdobył dla naszej drużyny 8 punktów z dwoma bonusami. Posłuchajcie co żużlowiec powiedział p(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com