SZWECJA - Wiadomości
377
We wtorek, 4 lipca, odbędzie się drugi półfinał Drużynowego Pucharu Świata w Vastervik, w którym wystąpią reprezentacje Szwecji, Danii, Łotwy i Rosji. Relacja na żywo od 19:00 na n(...)
125
Młodzieżowa reprezentacja Danii odniosła pewne zwycięstwo w międzynarodowym trójmeczu juniorów rozgrywanym na czeskiej Markecie. Podopieczni Hansa Nielsena pokonali drugich, Szwedó(...)
218
Antonio Lindbaeck utrzymał się w gronie żużlowców, którzy w sezonie 2017 powalczą o kolejne mistrzowskie medale. - Chciałam udowodnić sobie, że mogę być w pierwszej ósemce - przyz(...)
112
Jason Doyle zwyciężył w dziewiątej rundzie Speedway Grand Prix rozegranej w Sztokholmie. Na Friends Arenie Australijczyk triumfował czwarty raz w tym sezonie, dokonując rzeczy któr(...)
115
Biało-czerwoni zdominowali rywalizację w niemieckim Stralsund i zostali Drużynowymi Mistrzami Europy Juniorów. Srebrny medal przypadł reprezentacji Danii, brąz - Niemcom.(...)
102
Zawodnicy z Polski w niedzielne popołudnie w Stralsund będą walczyć o Drużynowe Mistrzostwo Europy Juniorów. Rywalami biało-czerwonych będą reprezentanci Niemiec, Danii oraz Szwecj(...)
106
Lider cyklu SGP, Greg Hancock wygrał szósty akt walki o koronę Mistrza Świata w Malilli. Amerykanin potwierdził, że ma chrapkę na kolejny czwarty już mistrzowski tytuł. Na G&B (...)
110
Lider cyklu SGP, Greg Hancock wygrał szósty akt walki o koronę Mistrza Świata w Malilli. Na G&B Arenia, która najlepszych żużlowców gościł już po raz jedenasty kolejne miejsca (...)
0
W sobotę na torze w Malilli rozegrane zostanie kolejna runda Grand Prix. W piątek wylosowano numery startowe. W zawodach wystartuje trzech reprezentantów Polski - Maciej Janowski ((...)
116
Reprezentacja Polski zwyciężyła niezwykle emocjonujący finał Drużynowego Pucharu Świata w angielskim Manchesterze, już po raz siódmy sięgając po trofeum Ove Fundina. Kapitan Piotr (...)
117
Dziś o godzinie 20:00 rozpocznie się najważniejsze wydarzenie żużlowe. Cztery nacje powalczą o tytuł Drużynowego Mistrz Świata na żużlu. Najlepsze ekipy stoczą bój na nowym żużlowy(...)
111
8 lat temu
20 sierpnia na torze w Norrkoping zostanie rozegrany finał Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów. W zawodach wystąpią reprezentanci Australii, Danii, Szwecji oraz Polski. Przypomn(...)
2
Drużynowy Puchar Świata wkracza w decydującą fazę. W piątek na torze w angielskim Manchesterze odbędzie się baraż DPŚ, natomiast dzień później dojdzie do decydującej finałowej kon(...)
57
Szwedzka reprezentacja wygrała drugi półfinał DPŚ w Vestervik. Reprezentacji Trzech Koron awansowali do finału. W barażu pojadą Australia i USA. Z rywalizacji odpadli Niemcy. (...)
0
We wtorek na torze w Vastervik odbędzie się drugi półfinał tegorocznej edycji Drużynowego Pucharu Świata. Najpoważniejszymi kandydatami do miejsca premiowanego awansem wydają się b(...)
0
Drużynowy Puchar Świata od lat jest turniejem, który jest przerywnikiem od Speedway Grand Prix i ligi polskiej. Wybór kadry zawsze budzi wielkie emocje, turnieje bywają zacięte i o(...)
8
Joel Andersson triumfował w rozegranych w piątek Indywidualnych Mistrzostwach Szwecji Juniorów. Drugie miejsce zajął Joel Kling, natomiast na najniższym stopniu podium stanął Alexa(...)
561
W najbliższą sobotę na torze w Hallstavik rozegrany zostanie finał Indywidualnych Mistrzostw Szwecji. Początek sobotnich zawodów zaplanowano na godzinę 16:00. Mistrzowskiego tytułu(...)
5
26 lipca na torze w Vastervik obędzie się drugi półfinał Drużynowego Pucharu Świata. W zawodach udział wezmą reprezentacje Szwecji, Australii, USA oraz Niemiec.(...)
4
23 lipca rusza kolejna edycja Drużynowego Pucharu Świata. Znamy kolory kasków, w jakich wystąpią poszczególne reprezentacje.(...)