Wczoraj o 20:30
LIVE
Leicester Lions
Birmingham Brummies
Orlen Oil Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze ebut.pl Stal Gorzów w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
SZYMON SZLAUDERBACH - Wiadomości
16
Zwycięstwem młodzieżowców PGG ROW-u Rybnik zakończyła się IV runda Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów, który odbyła się na torze w Rybniku. Drugie miejsce zajęła Fogo Unia Lesz(...)
0
Drużyna ACCR wygrała III rundę Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów, która została rozegrana na torze w Pardubicach. Drugie miejsce zajęła Fogo Unia Leszno, a podium uzupełnił PG(...)
29
Szymon Szaluderbach w nadchodzącym sezonie w barwach Stainer Unii Kolejarza Rawicz będzie startował na pozycji seniora. Młodzieżowiec reprezentujący drużynę z Rawicza w tym roku mi(...)
1
Nadszedł czas na podsumowanie ostatnich rozgrywek - 2. Ligi Żużlowej. Kto swoją postawą zasłużył na miejsce w naszym zestawieniu?(...)
0
Zwycięstwem Alana Szczotki zakończyła się II runda Pucharu MACEC w Rawiczu. W biegu o pierwsze miejsce zawodnik reprezentujący barwy drużyny z Gorzowa pokonał Marko Lewiszyna oraz (...)
0
Stainer Unia Kolejarz Rawicz zremisowała dzisiaj przed własną publicznością w pojedynku z MDM Komputery TŻ Ostrovią Ostrów. Liderem gospodarzy był Viktor Trofimov, który zapisał na(...)
118
Szymon Szlauderbach z FOGO Unii Leszno to kolejny młody zawodnik, który otrzymał od Polskiego Związku Motorowego zaproszenie na 2018 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix i 12 maja bę(...)
37
W czeskich Pardubicach rozegrano dzisiaj 4 rundę Pucharu Macec, w którym triumfował zawodnik gospodarzy Hynek Stichauer. Na drugim miejscu uplasował się Przemysław Liszka, zaś na t(...)
0
O planach przed nadchodzącym sezonem i pracowitej zimie, rozmawialiśmy z młodzieżowcem leszczyńskiej "Unii", Wiktorem Lisem, który tak udanie zaprezentował się w ubiegłym roku w Mł(...)
1
Jest szansa, że w sezonie 2016 formacja juniorska Fogo Unii Leszno powiększy się o kolejnych zawodników. Pod okiem Romana Jankowskiego do egzaminu żużlowego przygotowują się adepci(...)