Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Wczoraj o 16:00
Para juniorów Motoru Lublin okazała się zdecydowanie najlepsza na własnym torze i sięgnęła po złoto Młodzieżowy Mistrzostw Polski Par Klubowych. Srebro wywalczyli młodzieżowcy Włókniarza Częstochowa, zaś po brąz Arged Malesa Ostrów Wlkp.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
TOBIASZ MUSIELAK - Wiadomości
0
Cellfast Wilki Krosno pokonała na wyjeździe Trans MF Landshut Devils w stosunku 40:50. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Cellfast Wilki Krosno pokonał(a) na własnym torze ROW Rybnik w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
63
Sheffield Tigers pokonał(a) na własnym torze Ipswich Witches w stosunku 43:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
120
H.Skrzydlewska Orzeł Łódź pokonał(a) na własnym torze Cellfast Wilki Krosno w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Sheffield Tigers zremisował(a) na wyjeździe z ekipą Peterborough Panthers w stosunku 45:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Cellfast Wilki Krosno pokonał(a) na własnym torze Trans MF Landshut Devils w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
102
Sheffield Tigers pokonał(a) na własnym torze Belle Vue Aces w stosunku 54:36. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
186
Sheffield Tigers pokonał(a) na wyjeździe Ipswich WItches w stosunku 43:47. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
104
Abramczyk Polonia Bydgoszcz pokonał(a) na wyjeździe Cellfast Wilki Krosno w stosunku 44:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
101
Cellfast Wilki Krosno pokonał(a) na wyjeździe ROW Rybnik w stosunku 40:50. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1
Cellfast Wilki Krosno pokonał(a) na własnym torze Orzeł Łódź w stosunku 61:29. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
101
Bartosz Zmarzlik zdobywając komplet pięciu zwycięstw sięgnął po Złoty Kask im. Jerzego Szczakiela, które rozegrane zostało w Opolu. Na drugim miejscu sklasyfikowany został Dominik (...)
101
Tobiasz Musielak triumfował niemal deklasując rywali, gdyż na jego koncie ostatecznie znalazł się komplet zwycięstw. Drugie miejsce zajął Chris Holder, a trzecie Nicolai Klindt.(...)
1296
Tobiasz Musielak w sezonie 2021 miał reprezentować barwy klubu z Torunia. Zawodnik w tym roku na zasadzie wypożyczenia będzie startował w drużynie z Krosna.(...)
104
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig ćwierćfinału Indywidualnych Mistrzostw Polski w Rawiczu. Zwycięzcą turnieju został Tobiasz Musielak. Za nim uplasowali się Grzegorz Wala(...)
1511
Tobiasz Musielak został wypożyczony z eWinner Apatora Toruń i w tym sezonie będzie reprezentował barwy Cellfast Wilki Krosno.(...)
496
Tobiasz Musielak postanowił o kolejny rok przedłużyć umowę z eWinner Apatorem Torun. Dla Tofeeka będzie to drugi sezon spędzony w klubie z Torunia.(...)
622
Krystian Pieszczek nie jest już jedynym żużlowcem, który występuje w MrGarden GKM-ie Grudziądz w charakterze gościa. Klub pochwalił się pozyskaniem do tej roli Tobiasza Musielaka z(...)
1
Nie wiadomo, kiedy tegoroczne rozgrywki ligowe się rozpoczną i w jakiej formie wystartują. W ostatnim czasie wiele mówi się na temat tego, że w zmaganiach ligowych nie będą brali u(...)
0
Torunianie w tym tygodniu rozpoczęli treningi na torze, dla wielu zawodników był to pierwszy po długiej przerwie kontakt z torem. W treningach brał również udział Tobiasz Musielak,(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com