Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Lejonen Gislaved
vs
Smederna Eskilstuna
04.10.2022 - 19:00
Smederna Eskilstuna pokonał(a) na wyjeździe Lejonen Gislaved w stosunku 42:48. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
TURNIEJ ZAPLECZA KADRY JUNIORO - Wiadomości
1
Turniej Zaplecza Kadry Juniorów(...)
109
W czwartek na torze w Ostrowie Wielkopolskim odbył się ostatni turniej zaplecza kadry narodowej juniorów. Wygrał go Bartosz Smektała z Fogo Unii Leszno, ale w całym cyklu triumfowa(...)
176
03 sierpnia na torze w Rawiczu odbędzie się kolejny Turniej Zaplecza Kadry Juniorów. Zgrupowanie podopiecznych Rafała Dobruckiego na stadionie im. Floriana Kapały rozpocznie się o (...)
0
03 sierpnia na torze w Rawiczu odbędzie się kolejny Turniej Zaplecza Kadry Juniorów.(...)
5
Daniel Kaczmarek został zwycięzcą I Turnieju Zaplecza Kadry Juniorów, który odbył się na torze w Lublinie. Zawodnik FOGO Unii Leszno zakończył zawody z dorobkiem 13 punktów. Na pod(...)
0
W galerii zdjęć dostępna jest fotorelacja z wczorajszego II Turnieju Zaplecza Kadry Juniorów, który miał miejsce w Gnieźnie. Zdjęcia są autorstwa fotoreportera portalu zuzelend.com(...)
0
Ponownym zwycięstwem miejscowego juniora, Adriana Gały zakończył się II Turniej Zaplecza Kadry Juniorów rozgrywany w Gnieźnie. Drugie miejsce przypadło leszczyńskiemu zawodnikowi, (...)
0
We wtorek i środę w Grudziądzu odbyły się zawody Zaplecza Kadry Juniorów. Oskar Polis z KantorOnline Włókniarz Częstochowa wygrał w turnieju wtorkowym, zaś dzisiaj triumfował Łuka(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com