Dzisiaj o 18:00
Dwukrotny mistrz SGP2 Mateusz Cierniak zadebiutuje w cyklu FIM Speedway Grand Prix na najwspanialszej scenie w Polsce, PGE Narodowym. 11 maja wystąpi z dziką kartą w 2024 ORLEN FIM Speedway GP of Poland – Warsaw.(...)
TURNIEJ ZAPLECZA KADRY JUNIOROW - Wiadomości
0
Dziś na torze w Rawiczu o godzinie 13:00 odbył się drugi Turniej Zaplecza Kadry Juniorów. W dzisiejsze popołudnie najlepszy okazał się Kacper Woryna. Drugie miejsce po zaciętej wal(...)
0
Ale Zgardziński wygrał Turniej Zaplecza Kadry Juniorów. Drugie miejsce zajął Kacper Woryna a trzecie Adrian Gała. Jutro o godzinie 13:00 odbędzie się drugi turniej. (...)
0
W najbliższą środę i czwartek na torze w Rawiczu odbędzie się Turniej Zaplecza Kadry Juniorów. Większość z tych młodych zawodników miała już okazję ścigać się na rawickim owalu co (...)
0
Wszystkich kibiców informujemy że Turniej Zaplecza Kadry Juniorów który miał odbyć się w najbliższą środę i czwartek zostaje przeniesiony na przyszły tydzień. (...)
0
W środę i czwartek na Rawickim owalu odbędzie się Turniej Zaplecza Kadry Juniorów.Znamy już program i listę startową.(...)
0
Turniej Zaplecza Kadry Juniorów który miał odbyć się w najbliższy wtorek i środę został przesunięty na środę i czwartek.(...)
0
W przyszły wtorek i środę w Rawiczu rozegrane zostaną kolejne turnieje zaplecza kadry juniorów. Znamy już listę startową tych zawodów.(...)
0
W drugim dniu Turnieju Zapleczu Kadry Juniorów rozgrywanym na torze w Ostrowie z kompletem punktów triumfował junior zielonogórskiego klubu, Alex Zgardziński, wyprzedzając Daniela (...)
0
Kacper Woryna z rybnickiego ŻKS ROW prowadzi po pierwszym dniu w Turnieju Zapleczu Kadry Juniorów rozgrywanym na torze w Ostrowie. Drugie miejsce zajął Adrian Gała z Gniezna, zaś t(...)
0
Adrian Gała zawodnik miejscowego Carbon Start Gniezno z kompletem punktów wygrał I Turniej Zaplecza Kadry Juniorów. Drugie miejsce przypadło dla Alexa Zgardzińskiego, zaś trzecie z(...)
0
29 i 30 lipca na torze w Gnieźnie rozegrany zostanie Turnieje Zaplecza Kadry Juniorów. Wtorkowe zmagania rozpoczną się o 17.00, natomiast we czwartek o 16:00. (...)