LIVE
Birmingham Brummies
Leicester Lions
Wczoraj o 20:30
ebut.pl Stal Gorzów pokonał(a) na własnym torze KS Apator Toruń w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
TURNIEJ ZAPLECZA KADRY JUNIOROW - Wiadomości
115
Warunki pogodowe i stan toru po raz kolejny uniemożliwiają rozegranie Turnieju Zaplecza Kadry Juniorów na torze w Ostrowie. Czwarte podejście do zawodów w piątek (14.10.) o godzi(...)
120
Daniel Kaczmarek w ostatnim czasie podczas zawodów młodzieżowych prezentuje wysoką formę. Do największych sukcesów ostatniego miesiąca można zaliczyć Młodzieżowe Indywidualne Mistr(...)
0
W niedzielny wieczór na stadionie im. Alfreda Smoczyka miał się odbyć mecz pomiędzy Fogo Unią Leszno i ekantor.pl Falubazem Zielona Góra. Mecz został odwołany ze względu na niesprz(...)
2
Na najbliższy wtorek oraz środę zaplanowany został turniej Zaplecza Kadry Juniorów, który tym razem odbędzie się na torze w Zielonej Górze. Poniżej prezentujemy listę startową i pl(...)
16
Maksym Drabik z kompletem punktów wygrał dwunasty, a drugi na częstochowskim torze, Turniej Zaplecza Kadry Juniorów. Drudzy ex aequo byli dzisiaj: Bartosz Smektała, Krystian Rempał(...)
0
W naszej galerii dostępna jest fotorelacja z wtorkowego, XI turnieju Zaplecza Kadry Juniorów rozgrywanego na torze w Częstochowie. Autorem zdjęć jest fotoreporter, portalu ZUZELEND(...)
1
W środę na torze w Częstochowie rozegrany zostanie II Turniej Zaplecza Kadry Juniorów. Dzisiaj dowiedzieliśmy się o kilku istotnych zmianach.(...)
0
W naszej galerii dostępna jest fotorelacja z drugiego dnia turnieju Zaplecza Kadry Juniorów rozgrywanego w Opolu. Autorem zdjęć jest fotoreporter, portalu ZUZELEND.COM, Piotr Taski(...)
0
Kacper Woryna zwyciężył w dzisiejszym turnieju Zaplecza Kadry Juniorów. Drugie miejsce przypadło jego koledze klubowemu Kamilowi Wieczorkowi, zaś trzecie zajął junior z Leszna, Bar(...)
0
W naszej galerii dostępna jest fotorelacja z środowego turnieju Zaplecza Kadry Juniorów rozgrywanego w Opolu. Autorem zdjęć jest fotoreporter, portalu ZUZELEND.COM, Piotr Taskin. (...)
0
Na dzisiaj zaplanowano drugi Turniej Zaplecza Kadry Juniorów, który miał zostać rozegrany na torze w Pile. Niestety po opadach deszczu, jakie nocą nawiedziły miasto, organizatorzy (...)
0
Miejscem kolejnego zgrupowania zaplecza kadry juniorów jest Piła. Podczas tego obozu młodzi zawodnicy będą rywalizować na torze przy Bydgoskiej. Pierwszego dnia najlepszym żużlowce(...)
0
W środę oraz w czwartek na torze w Pile odbędzie się Turniej Zaplecza Kadry Juniorów. Poznaliśmy aktualną listę startową środowych zawodów, które zaplanowano na godzinę 17:30.(...)
0
W czwartkowe popołudnie na torze w Lesznie odbył się Turniej Zaplecza Kadry Juniorów. W zawodach wygrał Maksym Drabik, na drugim stopniu podium stanął Bartosz Smektała, a trzeci by(...)
0
Junior Betard Sparty Wrocław, Maksym Drabik zwyciężył w turnieju zaplecza kadry juniorów na stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie z dorobkiem 13 punktów. Na drugiej pozycji upla(...)
0
W czwartek o godzinie 16.30 na stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie odbędzie się zaległy Turniej Zaplecza Kadry Juniorów. Zawody nie odbyły się w pierwotnym terminie ze względu(...)
0
Kacper Woryna z 14 punktami wygrał wtorkowy Turniej Zaplecza Kadry Juniorów, który odbył się na torze w Rawiczu. Na podium stanęli również Maksym Drabik i Robert Chmiel.(...)
0
Na jutro na godzinę 17:00 w Rawiczu zaplanowany został turniejów zaplecza kadry juniorów. Poniżej prezentujemy listę startową dla tych zawodów. (...)
0
Na wtorek i środę w Rawiczu i Lesznie zaplanowano Turnieje Zaplecza Kadry Juniorów. Zawody w obu przypadkach rozpoczną się o godzinie 17.00.(...)
0
Za nami dwa dni emocjonującego ścigania w Rawiczu. Podczas tych turniejów objawiło się wiele młodych talentów, wielu których spisywano na straty pokazało się z dobrej strony a tor (...)