Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Kings Lynn Stars
vs
Ipswich Witches
Wczoraj o 20:30
LIVE
Oxford Spires
vs
Belle Vue Aces
Wczoraj o 20:30
LIVE
Sheffield Tigers
vs
Leicester Lions
Wczoraj o 20:30
Organizatorzy cyklu Tauron SEC ogłosili piątkę szczęśliwców, którzy otrzymali stałe dzikie karty na tegoroczne 4 rundy TAURON Speedway Euro Championship.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
TZ OSTROVIA OSTROW WLKP - Wiadomości
304
Włodarze TŻ Ostrovia Ostrów poinformowali, że w nadchodzącym sezonie firma MDM Komputery zostaje sponsorem tytularnym klubu.(...)
102
Klub TŻ Ostrowia Ostrów podał do wiadomości, iż pierwszy sparing przed sezonem 2018 rozegra z ekstraligowym Get Well Toruń. (...)
102
Nicolai Klind jest kolejnym obcokrajowcem, który w przyszłym sezonie reprezentować będzie barwy TŻ Ostrovii Ostrów. (...)
106
TŻ Ostrovia Ostrów jest bliska zamknięcia składu na sezon 2018. W sobotę włodarze klubu potwierdzili, że na kolejny rok zostaje w Ostrowie, Adam Ellis. (...)
1
TŻ Ostrovia Ostrów powoli odkrywa karty na sezon 2018. Dzisiaj włodarze klubu potwierdzili, że na kolejny rok zostaje w Ostrowie Duńczyk, Kenneth Hansen. (...)
31
Rosjanin, Renat Gafurow jest czwartym zawodnikiem przyszłorocznego składu TŻ Ostovii Ostrów, jaki został przedstawiony przez włodarzy klubu. (...)
154
Patryk Dolny oraz Kamil Brzozowski zdecydowali sie przedłużyć kontrakty z TŻ Ostrów Wielkopolski. (...)
471
Australijczyk, Sam Masters poinformował władze klubu TŻ Ostrovia Ostrów, iz w przyszłym sezonie zamierza startować w wyższej klasie rozgrywkowej, dlatego też opuszcza ostrowski zes(...)
177
Łukasz Sówka na swoim profilu jednego z portali społecznościowych poinformował, że dzisiejsze zawody w Krośnie są jego ostatnimi w karierze zawodniczej.(...)
3
W rewanżu meczu półfinałowego Speed Car Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
346
Dzisiaj w Lublinie o 18:30 rozegrany zostanie rewanż meczu półfinałowego 2.Ligi żużlowej pomiędzy miejscowym Speed Car Motor Lublin a TŻ Ostrovią Ostrów Wielkopolski. Z kolei o god(...)
107
Niestety nie udało się dzisiaj rozegrać rewanżowego meczu pomiędzy Speed Car Motorem, a TŻ Ostrovią Ostrów Wielkopolski. Najpierw sędzia przesunął spotkanie o godzinę, aby ostatecz(...)
0
W niedzielę na torze przy Al. Zygmuntowskich miało odbyć się spotkanie rewanżowe rundy półfinałowej II ligi. Mecz Speed Car Motoru Lublin z Ostrovią Ostrów został jednak odwołany z(...)
1
W niedzielę 3 września ma odbyć się spotkanie rewanżowe fazy play-off pomiędzy Speed Car Motorem Lublin, a klubem z Ostrowa. Problem w tym, że pogoda postanowiła nie rozpieszczać d(...)
76
Niestety, w swoim ostatni starcie turnieju o 65 Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa zawodnik miejscowej Ostrovii, Zbigniew Suchecki zanotował groźny upadek na pierwszym łuku. Długo się (...)
241
Tai Wofffinden wygrał 65. edycję turnieju o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Anglik, który w przeciągu dwóch dni odniósł dwie znaczące wygrane w finale pokonał Rosja(...)
1
Swoje mecze rozgrywa dziś 2. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 15 kolejki TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. pokonał(a) na własnym torze Speed Car Motor Lublin w stosunku 46:44. Prezentujemy P(...)
105
Speed Car Motor Lublin na finiszu rundy zasadniczej stracił miejsce lidera na rzecz GTM – u Start Gniezno.(...)
102
W niedzielę w 2.Lidze żużlowej rozpoczyna się faz play-off. Spośród dwóch meczy półfinłowych ciekawiej zapowiada się ten w Ostrowie, gdzie miejscowa TŻ Ostrovia podejmować będzie S(...)
101
W niedzielę odbędzie się pierwsze półfinałowe spotkanie 2. Ligi Żużlowej pomiędzy TŻ Ostrovią Ostrów Wielkopolski, a Speed Car Motorem Lublin. Początek meczu o godzinie 17:15. (...)
© 2002-2024 Zuzelend.com