Belle Vue Aces
Wczoraj o 20:30
Sheffield Tigers
Ipswich Witches
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig SEC Challegne - Daugavpils. Zwycięzcą turnieju został Maciej Janowski. Za nim uplasowali się Piotr Pawlicki oraz Vaclav Milik(...)
UNIA TARNOW - Wiadomości
0
Ze względu na warunki atmosferyczne mecz w Tarnowie zostanie opóźniony. Start do pierwszego biegu pierwotnie zaplanowano na godzinę 17.(...)
0
Zaległa kolejka PGE Ekstraligi i jedno spotkanie w 1 lidze znów może zostac przełożona. W rozegraniu niektórych meczów może przeszkodzic pogoda i lokalne burze.(...)
0
Piotr Rolnicki w nietypowych okolicznościach został zwycięzcą dzisiejszej III rundy Nice Cup grupy południowej rozgrywanej w Opolu. Drugie miejsce przypadło dla Kacpra Woryny, zaś (...)
0
Obie drużyny jadą o różne cele. Gospodarze chcą awansować do fazy play off, goście marzą o utrzymaniu. Wybitnym znawcą być nie trzeba, aby w roli faworyta postawić drużynę Pawła Ba(...)
0
W najbliższy weekend zostanie rozegrana zaległa kolejka PGE Ekstraligi. W niedzielne popołudnie i wieczór będziemy mogli emocjonować się zmaganiami drużyn z Zielonej Góry i Wrocław(...)
0
W rozegranej dziś na torze w Rzeszowie IV rundzie rozgrywek Ligi Juniorów, zwycięstwo odniosła drużyna Sparty Wrocław, która zebrała 23 punkty. Drugie miejsca zajął zespół z Toruni(...)
0
Juniorzy Betard Sparty Wrocław i SPAR Falubazu Zielona Góra wygrali ligę juniorów na torze w Tarnowie z dorobkiem 23 "oczek". Trzecią pozycję zajęli rzeszowianie z dwudziestoma pun(...)
0
W najbliższą niedzielę, 19 lipca Unia Tarnów podejmie na własnym torze drużynę MRGARDEM GKM Grudziądz. Będzie to zaległy pojedynek VIII rundy PGE Ekstraligi. Początek tych zawodów (...)
0
We środę, 15 lipca na Stadionie Miejskim w Tarnowie w Mościcach rozegrana zostanie III runda Ligi Juniorów. Początek tych zawodów zaplanowano na godzinę 17:30. Poznaliśmy awizowane(...)
0
Kibice zgromadzeni na stadionie przy ul. Gliwickiej nie obejrzeli we wtorek porywającego widowiska. Fani zielono-czarnych mogli być jednak zadowoleni, bowiem ich żużlowcy odnieśli (...)
0
PGE Ekstraliga w wydanym dzisiaj komunikacie informuje o godzinach rozpoczęcia spotkań 11 rundy oraz obsadzie sędziowskiej.(...)
0
Artur Mroczka uczestniczył we wczorajszych Mistrzostwach Polski Par Klubowych i z drużyną z Tarnowa wywalczył brązowy medal. Zawodnik startujący z Jaskółka na plastronie wywalczył (...)
0
Na torze w Lesznie rozegrano dzisiaj finał Mistrzostw Polski Par Klubowych, który zakończył się zwycięstwem Fogo Unii Leszno przed MONEYmakesMONEY.pl Stalą Gorzów i Unią Tarnów.(...)
0
Na godzinę 19.30 w Lesznie zaplanowano finał Mistrzostw Par Klubowych, była to druga impreza rozegrana tego samego dnia na torze przy Strzeleckiej. Rozegranie zawodów stało pod zna(...)
0
W niedzielne popołudnie i wieczór kibice zasiadający na stadionie im. Alfreda Smoczyka będą mogli emocjonować się zmaganiami podczas Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski (...)
0
W czwartkowe popołudnie na torze stadionu im. Alfreda Smoczyka w Lesznie rozegrano II rundę Ligi Juniorów. W zawodach zwyciężyli zawodnicy Betard Sparty Wrocław przed Fogo Unią Les(...)
0
Już w najbliższą niedzielę odbędzie się Finał Mistrzostw Polski Par Klubowych na stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie. Dziś poznaliśmy listę startową tych zawodów.(...)
0
W czwartek (9 lipca) na torze w Lesznie zostanie rozegrane II runda Ligi Juniorów. Młodzieżowcy rozpoczną zmagania o godzinie 16.00. Wstęp na zawody będzie możliwy za okazaniem pro(...)
0
19 lipca zostaną rozegrane cztery spotkania w ramach PGE Ekstraligi. W poniedziałek poznaliśmy obsadę sędziowską oraz godziny tych spotkań.(...)
0
W czwartek, 2 lipca, na SGP Arenie Częstochowa rozegrano jedną z rund eliminacyjnych Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. W zawodach najlepsi byli zawodnicy Fogo Unii Les(...)