Wczoraj o 20:30
WADIM TARASIENKO - Wiadomości
0
W niedzielę na torze w Lublinie odbył się finał Pucharu Nice Polskiej Ligi Żużlowej, w którym zwyciężył Robert Miśkowiak. Zapraszamy do przeczytania, co po zawodach mieli do powied(...)
0
Polonia Piła trafiła w przysłowiową "dziesiątkę" z transferem Wadima Tarasienko. Rosjanin po kiepskim sezonie 2015, w tym roku udowadnia swoją jazdą na torze, że warto na niego sta(...)
0
W niedzielę Lokomotiv Daugavpils w meczu 12. kolejki Nice PLŻ podejmie Polonię Piłę. Faworytami są z pewnością gospodarze, ale czwarta drużyna tych rozgrywek z pewnością tanio skór(...)
0
W X kolejce Nice PLŻ Polonia Piła walczyła w wyjazdowym spotkaniu w Rawiczu. Liderem gości był Wadim Tarasienko, który był niepokonany, a na swoim koncie zgromadził 15 punktów. Kom(...)
37
Zakład Ubezpieczeń Społecznych upomniał się o 75 tys. zł długu. Spółka Start Gniezno, pomimo kłopotów finansowych, będzie musiała zapłacić za Wadima Tarasienko zaległe składki "z w(...)
47
Wadim Tarasienko i Bartosz Hassa zostali nowymi zawodnikami drużyny z Grodu Staszica. Informację o zakontraktowaniu nowych nabytków działacze klubu przekazali za pośrednictwem klub(...)
1
Główna Komisja Sportu Żużlowego w najnowszym komunikacie podała, iż Motocyklowa Federacja Rosji poinformowała, iż siedmiu Rosyjskim zawodnikom skończyła się zgoda na starty w Polsc(...)
1
10 lat temu
Siedmiu Rosyjskich zawodników zostało zawieszonych za odmowę startu w Drużynowym Pucharze Świata! Taką decyzję podjęła FIM.(...)
0
Rosjanin Wadim Tarasienko w minionym sezonie reprezentował barwy Startu Gniezno. Zapraszamy do przeczytania zapisu rozmowy z portalem ZUZELEND.com, a w niej m.in: o pozytywach i ne(...)
0
Piotr Pawlicki jr zwyciężył w zakończonej przed chwilą rundzie kwalifikacyjnej w ukraińskim Czerwonogradzie. Pawlicki pokonał w dodatkowym biegu Wadima Tarasienkę. Trzecie miejsce (...)
0
Szesnastopunktowe zwycięstwo Startu Gniezno 53:37 sprawiło, że punkt bonusowy trafia na konto Lokomotivu Daugavpils. Łotysze w Gnieźnie zaprezentowali się z bardzo dobrej strony, (...)