WADIM TARASIENKO - Wiadomości
105
Vadim Tarasenko zawodnikiem ZOOLESZCZ GKM Grudziądz!(...)
0
W poniedziałkowe przedpołudnie na stadionie Polonii Bydgoszcz odbyła się konferencja prasowa przed pierwszą rundą Indywidualnych Mistrzostw Europy – Speedway Euro Championship w By(...)
0
Marwis.pl Falubaz Zielona Góra pozyskał Wadima Tarasienko, który będzie startował w PGE Ekstralidze na zasadzie gościa.(...)
1130
Wadim Tarasienko brylował w sezonie 2020 w 2. LŻ uzyskując najlepszą średnią biegową (2,652 pkt.). Rosjanin, który poprowadził Wilki Krosno do awansu przyznaje, że jeszcze waha się(...)
93
Coraz mniej niewiadomych. Kolejny zespół ogłosił nazwiska.(...)
0
Car Gwarant Start Gniezno wygrał u siebie w niedziele z Sc Lokomotiv Daugavpils 51-39. Przedstawiamy państwu co po meczu powiedzieli główni bohaterowie tego spotkania.(...)
42
W niedzielę w Ostrowie Wielkopolskim odbyła się 66. edycja Łańcucha Herbowego. Zawody wygrał doświadczony Grzegorz Walasek. Drugie miejsce zajął reprezentant gospodarzy - Duńczyk B(...)
101
Wadim Tarasienko po czterech sezonach spędzonych w Gnieźnie i Pile wraca do Lokomotivu Daugavpils. (...)
1
Euro Finannce Polonia Piła zdecydowanie wygrała pojedynek ze swoją imienniczką z Bydgoszczy. Drużyna z Grodu Staszica pokonała gości różnicą czternastu punktów. Pogoda nie pozwolił(...)
2
Na 1 kwietnia, na stadionie im. Franciszka Hynka w Gnieźnie zaplanowany jest turniej "Back In Town II. Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego - Pierwszego Króla Polski". W poniedzia(...)
167
Na 1 kwietnia, na stadionie im. Franciszka Hynka w Gnieźnie zaplanowany jest turniej "Back In Town II. Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego - Pierwszego Króla Polski". W środę pozn(...)
0
- Pod koniec przyszłego tygodnia, jeśli pozwoli na to pogoda, rozpoczną się treningi - informują w klubie. Pierwsze kółka po zimowej przerwie kręcił już w tym tygodniu w Ostrowie W(...)
102
W najbliższą środę - 8 marca, w jednej z pilskich galerii handlowych, zawodnicy miejscowej drużyny będą obdarowywać płeć piękną okolicznościowymi kwiatami. (...)
180
Celem Polonii Piła w przyszłym sezonie jest awans do fazy play-off na zapleczu PGE Ekstraligi. Piąty zespół minionego sezonu w okresie transferowym pozyskał Tomasz Gapińskiego i Ad(...)
1
Wadim Tarasienko przez kolejny sezon będzie zawodnikiem Polonii Piła. (...)
0
Wadim Tarasienko zajął czwarte miejsce w finale sobotniego towarzyskiego turnieju indywidualnego rozgrywanego pod nazwą Hil-Gaz "Back In Town, żużel wraca do Gniezna". Rosjanin u(...)
0
Oskar Fajfer zwyciężył w sobotnim turniej Hil-Gaz "Back In Town, żużel wraca do Gniezna". Drugie miejsce zajął Linus Sundstroem, natomiast na najniższym stopniu podium stanął Tai W(...)
1
Towarzyski turniej Hil-Gaz "Back in town - żużel wraca do Gniezna" ma być zapowiedzią czekających gnieźnieńskich kibiców ligowych emocji w sezonie 2017. Zawody są swoistym egzamin(...)
107
17 września w Gnieźnie odbędzie się turniej towarzyski pod nazwą Hil-Gaz "Back In Town, żużel wraca do Gniezna". Działacze klubu GTM Start czynią wiele starań, by odbudować zaufani(...)