Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Trener Żużlowej Reprezentacji Polski, Rafał Dobrucki przedstawił skład narodowej drużyny na sezon 2024. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
WIELKA BRYTANIA - Wiadomości
0
Reprezentacja Wielkiej Brytanie zwyciężyła rozgrywany na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu pierwszy półfinał Monster Energy FIM Speedway World Cup. Wygrana zapewniła Brytyjczykom (...)
101
Reprezentacja Wielkiej Brytanii pokonała na torze The Peugeot Ashfield Stadium w Glasgow Reprezentację Polski 36:35. Mecz został przerwany kiedy to w biegu 13 na tor upadła cała cz(...)
72
Poznaliśmy kalendarz startów turnieju Speedway of Nations. W 2020 roku finał, który zaplanowano na 8 i 9 maja rozegrany zostanie w Manchesterze a półfinały w Landshut (25 kwietnia)(...)
35
Menedżer reprezentacji Anglii Alun Rossiter odszedł po sześciu latach z reprezentacji Wielkiej Brytanii.(...)
106
Menadżer Alun Rossiter przedstawił 11 nazwisk zawodników, którzy będą reprezentować Wielką Brytanię w sezonie 2019 na arenie międzynarodowej(...)
0
W towarzyskim meczu pomiędzy reprezentacjami Australii oraz Wielkiej Brytani, który rozegrano dzisiaj na Ashfield Stadium w Glasgow zdecydowanie lepsi okazali się goście wygrywając(...)
349
Reprezentacja Rosji w składzie: Artiom Laguta, Emil Sajfutdinow oraz Gleb Czugunow triumfowali w dwudniowym Monster Energy FIM Speedway of Nations rozgrywanym na Stadionie Olimpijs(...)
17
W piękny piątkowy wieczór rozegrano pierwszy historyczny turniej Mistrzostwa Świata Par w nowej formule. Innowacja naprawdę dodała uroku rywalizacji co widać było po tym co działo (...)
0
Reprezentacja Wielkiej Brytanii triumfowała w pierwszym dniu finału Monster Energy FIM Speedway of Nations rozgrywanego na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu. Drugie miejsce przypa(...)
103
W sobotę na torze King`s Lynn odbył się 1. półfinał Drużynowego Pucharu Świata. Bezpośredni awans do finału, wywalczyła reprezentacja Wielkiej Brytanii (53), która zdominowała elim(...)
108
W niedzielę 19 marca Peter Karlsson swoim turniejem "PK-The Final Word" pożegna się z kibicami. Ujawniono nazwisko pierwszego uczestnika tego wydarzenia.(...)
103
Alun Rossiter pozostaje na stanowisku trenera reprezentacji Wielkiej Brytanii na sezon 2017. Dla Anglika, który poprowadził swoją reprezentację do srebrnego medalu w Monster Energy(...)
33
Tai Woffinden postanowił wrócił do Elite League. Po rocznej przerwie Mistrz Świata ponownie przywdzieje barwy Wolverhampton Wolves do końca tego sezonu.(...)
116
Reprezentacja Polski zwyciężyła niezwykle emocjonujący finał Drużynowego Pucharu Świata w angielskim Manchesterze, już po raz siódmy sięgając po trofeum Ove Fundina. Kapitan Piotr (...)
117
Dziś o godzinie 20:00 rozpocznie się najważniejsze wydarzenie żużlowe. Cztery nacje powalczą o tytuł Drużynowego Mistrz Świata na żużlu. Najlepsze ekipy stoczą bój na nowym żużlowy(...)
2
Drużynowy Puchar Świata wkracza w decydującą fazę. W piątek na torze w angielskim Manchesterze odbędzie się baraż DPŚ, natomiast dzień później dojdzie do decydującej finałowej kon(...)
0
Drużynowy Puchar Świata od lat jest turniejem, który jest przerywnikiem od Speedway Grand Prix i ligi polskiej. Wybór kadry zawsze budzi wielkie emocje, turnieje bywają zacięte i o(...)
0
Menadżer reprezentacji Wielkiej Brytanii - Alun Rossiter ogłosił skład reprezentacji na tegoroczny finał Drużynowego Pucharu Świata.(...)
139
30 lipca w Manchesterze odbędzie się finał Drużynowego Pucharu Świata. Wielka Brytania udział we finale ma już zapewniony jako gospodarz turnieju. Danny King wierzy, że atut własne(...)
4
23 lipca rusza kolejna edycja Drużynowego Pucharu Świata. Znamy kolory kasków, w jakich wystąpią poszczególne reprezentacje.(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com