WIKTOR LAMPART - Wiadomości
0
Gwiazdy 1. i 2. Ligi Żużlowej pokonał(a) Ebebe PSŻ Poznań w Meczu o Puchar Fundacji PZM rozgrywanym na poznańskim Golaju w stosunku 26:64. Prezentujemy Państwu wynik tego spotk(...)
1
Doczekali się kibice Krosna, już dziś ich ulubieńcy zadebiutują w najlepszej lidze świata przed własną publicznością. Start meczu jest zaplanowany na godzinę 18:00.(...)
130
Wiktor Lampart, Mateusz Świdnicki i Jakub Miśkowiak przed kamerami EkstraligaTV opowiedzieli o osiągnięciach w karierze juniorskiej i oczekiwaniach związanych z dalszymi etapami ka(...)
118
Mateusz Cierniak zapewnił sobie przed chwilą tytuł Indywidualnego Mistrza Świata Juniorów.(...)
233
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Finał MIMP w Częstochowie. Zwycięzcą turnieju został Mateusz Świdnicki. Za nim uplasowali się Jakub Miśkowiak oraz Wiktor Lampart(...)
131
For Nature Solutions Apator Toruń pokonał(a) na własnym torze Motor Lublin w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
102
W czwartkowe popołudnie odbyła się konferencja prasowa przed meczem półfinałowym PGE Ekstraligi pomiędzy zespołami Fogo Unii Leszno i Motoru Lublin. Zawody odbędą się w piątkowy wi(...)
40
Para juniorów Motoru Lublin okazała się zdecydowanie najlepsza na własnym torze i sięgnęła po złoto Młodzieżowy Mistrzostw Polski Par Klubowych. Srebro wywalczyli młodzieżowcy Włók(...)
256
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 2 finał Speedway Grand Prix 2 - Cardiff. Zwycięzcą turnieju został Mateusz Cierniak. Za nim uplasowali się Kevin Juhl Pedersen oraz Benj(...)
25
24 Sierpnia, Częstochowa będzie gościła 18 najlepszych młodzieżowców. Poniżej prezentujemy listę startową na te zawody. (...)
102
Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze Moje Bermudy Stal Gorzów w stosunku 59:31. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
356
Piraterna Motala pokonał(a) na własnym torze Masarna Avesta w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
156
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 1 rundy kwalifikacyjnej do IMŚJ w Daugavpils. Zwycięzcą turnieju został Kevin Juhl Pedersen. Za nim uplasowali się Daniel Klima oraz Mat(...)
205
Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz w stosunku 57:33. Dzięki wygranej z Grudziądzanami Lublinianie notują trzecią wygraną w trzecim meczu (...)
104
Wiktor Lampart: Każdy tor się czymś różni (...)
383
Kolejny raz Polscy juniorzy zajęli czołowe lokaty w rozgrywkach o tytuł Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Złoto IMŚJ po wygraniu dwóch z trzech finałów wywalczył Jakub M(...)
114
Jakub Miśkowiak zwyciężył dzisiaj w 3 finale IMŚJ rozegranym na torze w czeskich Pardubicach i przypieczętował tym samym zdobycie tytułu najlepszego juniora świata. Drugi w Pardubi(...)
87
Złoto Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów po raz ósmy z rzędu zawisł na szyjach Reprezentantów Polski.(...)
425
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Finał Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski - Częstochowa. Zwycięzcą turnieju został Jakub Miśkowiak . Za nim uplasowali się Wi(...)
0
Duńczyk, Mads Hansen triumfował w pierwszym finale Indywidualnych Mistrzostwach Świata Juniorów, które dzisiaj rozegrano w niemieckim Stralsund. Drugie miejsce zajął Jakub Miśkowia(...)