Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Rospiggarna Hallstavik
vs
Indianerna Kumla
Wczoraj o 19:00
LIVE
Ipswich Witches
vs
Wolverhampton Wolvess
Wczoraj o 20:30
LIVE
Sheffield Tigers
vs
Belle Vue Aces
Wczoraj o 20:30
Kibice Aforti Startu Gniezno zaniepokojeni ostatnimi wynikami w eWinner 1.Lidze żużlowej postanowili wystosować list otwarty mający na celu zaprezentowanie opinii publicznej ich stanowiska, przemyśleń na temat sytuacji wewnątrz klubu.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
WIKTOR LAMPART - Wiadomości
356
Piraterna Motala pokonał(a) na własnym torze Masarna Avesta w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
156
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 1 rundy kwalifikacyjnej do IMŚJ w Daugavpils. Zwycięzcą turnieju został Kevin Juhl Pedersen. Za nim uplasowali się Daniel Klima oraz Mat(...)
205
Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz w stosunku 57:33. Dzięki wygranej z Grudziądzanami Lublinianie notują trzecią wygraną w trzecim meczu (...)
104
Wiktor Lampart: Każdy tor się czymś różni (...)
383
Kolejny raz Polscy juniorzy zajęli czołowe lokaty w rozgrywkach o tytuł Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Złoto IMŚJ po wygraniu dwóch z trzech finałów wywalczył Jakub M(...)
114
Jakub Miśkowiak zwyciężył dzisiaj w 3 finale IMŚJ rozegranym na torze w czeskich Pardubicach i przypieczętował tym samym zdobycie tytułu najlepszego juniora świata. Drugi w Pardubi(...)
87
Złoto Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów po raz ósmy z rzędu zawisł na szyjach Reprezentantów Polski.(...)
425
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Finał Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski - Częstochowa. Zwycięzcą turnieju został Jakub Miśkowiak . Za nim uplasowali się Wi(...)
0
Duńczyk, Mads Hansen triumfował w pierwszym finale Indywidualnych Mistrzostwach Świata Juniorów, które dzisiaj rozegrano w niemieckim Stralsund. Drugie miejsce zajął Jakub Miśkowia(...)
941
Polacy ze złotem DME U23(...)
149
Motor Lublin ze złotym medalem w finale MMPPK(...)
160
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig eliminacji do Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów, które rozgrywane były na torze w Daugavpils. Zwycięzcą turnieju został Wiktor L(...)
102
Mateusz Tonder z dorobkiem 14 punktów okazał się najlepszy w ćwierćfinale Indywidualnych Mistrzostw Polski w Opolu. Podium zawodów uzupełnili Janusz Kołodziej i Wiktor Lampart . Aw(...)
0
Wiktor Lampart ma za sobą udane występy w 2019 roku. To był jego pierwszy rok w PGE Ekstralidze, brał udział w Mistrzostwach Świata do 21 lat i zdobył tytuł w tej samej kategorii a(...)
0
Wiktor Lampart w maju, kiedy to sezon żużlowy w Europie rozkręci się na dobre, skończy 19 lat. (...)
27
Do grona osób, nad którymi patronat medyczny w przyszłym sezonie pełnić będzie MK MED Michała Kliby dołączył kolejny zawodnik. Jest nim żużlowiec, startujący w lubelskim klubie Wik(...)
102
Jutro o godzinie 18:00 w Leroy Merlin mieszczącym się przy ul. Wincentego Witosa w Rzeszowie zaplanowano spotkanie z żużlowcami, którzy są związani z rzeszowskim miastem lub klubem(...)
23
Mijający rok był udany dla juniora Speed Car Motoru Lublin Wiktora Lamparta. W PGE Ekstralidze ze średnią 1,544 pkt/bieg zajął 31. miejsce w klasyfikacji najskuteczniejszych zawodn(...)
101
Oskar Bober w krótkim materiale wideo na oficjalnym profilu Speed Car Motoru Lublin poinformował, że Grigorij Łaguta oraz Wiktor Lampart zdecydowali się podpisać z klubem dwuletnie(...)
0
Miśkowiak, Curzytek, Lampart, Gruchalski na starcie.(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com