Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Tomasz Bajerski w dniu dzisiejszym zrezygnował z funkcji menadżera eWinner Apator Toruń. Decyzja podjęta została po ukazaniu się publikacji o problemach z życia prywatnego, które według właścicieli negatywnie wpływają na wizerunek klubu. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
WIKTOR LAMPART - Wiadomości
383
Kolejny raz Polscy juniorzy zajęli czołowe lokaty w rozgrywkach o tytuł Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Złoto IMŚJ po wygraniu dwóch z trzech finałów wywalczył Jakub M(...)
114
Jakub Miśkowiak zwyciężył dzisiaj w 3 finale IMŚJ rozegranym na torze w czeskich Pardubicach i przypieczętował tym samym zdobycie tytułu najlepszego juniora świata. Drugi w Pardubi(...)
87
Złoto Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów po raz ósmy z rzędu zawisł na szyjach Reprezentantów Polski.(...)
425
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Finał Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski - Częstochowa. Zwycięzcą turnieju został Jakub Miśkowiak . Za nim uplasowali się Wi(...)
0
Duńczyk, Mads Hansen triumfował w pierwszym finale Indywidualnych Mistrzostwach Świata Juniorów, które dzisiaj rozegrano w niemieckim Stralsund. Drugie miejsce zajął Jakub Miśkowia(...)
941
Polacy ze złotem DME U23(...)
149
Motor Lublin ze złotym medalem w finale MMPPK(...)
160
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig eliminacji do Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów, które rozgrywane były na torze w Daugavpils. Zwycięzcą turnieju został Wiktor L(...)
102
Mateusz Tonder z dorobkiem 14 punktów okazał się najlepszy w ćwierćfinale Indywidualnych Mistrzostw Polski w Opolu. Podium zawodów uzupełnili Janusz Kołodziej i Wiktor Lampart . Aw(...)
0
Wiktor Lampart ma za sobą udane występy w 2019 roku. To był jego pierwszy rok w PGE Ekstralidze, brał udział w Mistrzostwach Świata do 21 lat i zdobył tytuł w tej samej kategorii a(...)
0
Wiktor Lampart w maju, kiedy to sezon żużlowy w Europie rozkręci się na dobre, skończy 19 lat. (...)
27
Do grona osób, nad którymi patronat medyczny w przyszłym sezonie pełnić będzie MK MED Michała Kliby dołączył kolejny zawodnik. Jest nim żużlowiec, startujący w lubelskim klubie Wik(...)
102
Jutro o godzinie 18:00 w Leroy Merlin mieszczącym się przy ul. Wincentego Witosa w Rzeszowie zaplanowano spotkanie z żużlowcami, którzy są związani z rzeszowskim miastem lub klubem(...)
23
Mijający rok był udany dla juniora Speed Car Motoru Lublin Wiktora Lamparta. W PGE Ekstralidze ze średnią 1,544 pkt/bieg zajął 31. miejsce w klasyfikacji najskuteczniejszych zawodn(...)
101
Oskar Bober w krótkim materiale wideo na oficjalnym profilu Speed Car Motoru Lublin poinformował, że Grigorij Łaguta oraz Wiktor Lampart zdecydowali się podpisać z klubem dwuletnie(...)
0
Miśkowiak, Curzytek, Lampart, Gruchalski na starcie.(...)
107
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 2 Finał FIM Speedway U21 World Championship - Gustrow. Zwycięzcą turnieju został Dominik Kubera. Za nim uplasowali się Maksym Drabik or(...)
50
Na obiekcie przy ulicy Hallera 4 w czwartek rozegrany został finał Srebrnego Kasku, w którym to Wiktor Lampart stanął na ostatnim stopniu podium. (...)
27
Wiktor Lampart został Indywidualnym Mistrzem Europy Juniorów. Młodzieżowiec Speed Car Motoru Lublin triumfował w finale tych zawodów w ukraińskim Równem. Do wyłonienia mistrza potr(...)
323
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Finał MIMP - Tarnów. Zwycięzcą turnieju został Jakub Miśkowiak . Za nim uplasowali się Dominik Kubera oraz Wiktor Lampart(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com