Dwukrotny mistrz SGP2 Mateusz Cierniak zadebiutuje w cyklu FIM Speedway Grand Prix na najwspanialszej scenie w Polsce, PGE Narodowym. 11 maja wystąpi z dziką kartą w 2024 ORLEN FIM Speedway GP of Poland – Warsaw.(...)
WIKTOR LAMPART - Wiadomości
941
Polacy ze złotem DME U23(...)
149
Motor Lublin ze złotym medalem w finale MMPPK(...)
160
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig eliminacji do Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów, które rozgrywane były na torze w Daugavpils. Zwycięzcą turnieju został Wiktor L(...)
102
Mateusz Tonder z dorobkiem 14 punktów okazał się najlepszy w ćwierćfinale Indywidualnych Mistrzostw Polski w Opolu. Podium zawodów uzupełnili Janusz Kołodziej i Wiktor Lampart . Aw(...)
0
Wiktor Lampart ma za sobą udane występy w 2019 roku. To był jego pierwszy rok w PGE Ekstralidze, brał udział w Mistrzostwach Świata do 21 lat i zdobył tytuł w tej samej kategorii a(...)
0
Wiktor Lampart w maju, kiedy to sezon żużlowy w Europie rozkręci się na dobre, skończy 19 lat. (...)
27
Do grona osób, nad którymi patronat medyczny w przyszłym sezonie pełnić będzie MK MED Michała Kliby dołączył kolejny zawodnik. Jest nim żużlowiec, startujący w lubelskim klubie Wik(...)
102
Jutro o godzinie 18:00 w Leroy Merlin mieszczącym się przy ul. Wincentego Witosa w Rzeszowie zaplanowano spotkanie z żużlowcami, którzy są związani z rzeszowskim miastem lub klubem(...)
23
Mijający rok był udany dla juniora Speed Car Motoru Lublin Wiktora Lamparta. W PGE Ekstralidze ze średnią 1,544 pkt/bieg zajął 31. miejsce w klasyfikacji najskuteczniejszych zawodn(...)
101
Oskar Bober w krótkim materiale wideo na oficjalnym profilu Speed Car Motoru Lublin poinformował, że Grigorij Łaguta oraz Wiktor Lampart zdecydowali się podpisać z klubem dwuletnie(...)
0
Miśkowiak, Curzytek, Lampart, Gruchalski na starcie.(...)
107
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 2 Finał FIM Speedway U21 World Championship - Gustrow. Zwycięzcą turnieju został Dominik Kubera. Za nim uplasowali się Maksym Drabik or(...)
50
Na obiekcie przy ulicy Hallera 4 w czwartek rozegrany został finał Srebrnego Kasku, w którym to Wiktor Lampart stanął na ostatnim stopniu podium. (...)
27
Wiktor Lampart został Indywidualnym Mistrzem Europy Juniorów. Młodzieżowiec Speed Car Motoru Lublin triumfował w finale tych zawodów w ukraińskim Równem. Do wyłonienia mistrza potr(...)
323
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Finał MIMP - Tarnów. Zwycięzcą turnieju został Jakub Miśkowiak . Za nim uplasowali się Dominik Kubera oraz Wiktor Lampart(...)
63
Zwycięstwem Maksyma Drabika zakończył się półfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski, który został rozegrany na torze w Krakowie. Drugie miejsce zajął Oskar Fajfer, a podium uzupełn(...)
240
Triumfem Kacpra Woryny zakończył się ćwierćfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski, który został rozegrany na torze w Krośnie. Drugie miejsce zajął Jakub Jamróg, a podium uzupełnił (...)
247
Zwycięstwem Jakuba Miśkowiaka zakończył się finał Brązowego Kasku, który został rozegrany na torze w Grudziądzu. Drugie miejsce zajął Wiktor Lampart. Podium uzupełnił Karol Żupińsk(...)
69
W rozegranej w Krakowie 3. rundzie IMŚJ zwycięzcą, we wspaniałym stylu, został Gleb Czugunow z kompletem punktów na swoim koncie. Podium uzupełnił Polak, Wiktor Lampart oraz Patric(...)
88
Prezentujemy Państwu wypowiedzi czterech zawodników po inauguracyjnym meczu na lubelskim torze, w którym miejscowy Speed Car Motor zwyciężył MrGarden GKM Grudziądz 49:41.(...)