Dan Bewley we wczorajszym meczu angielskiej ROWE Motor Oli Premiership zanotował groźny upadek., którego skutki nie pozwoliły mu dalszego kontynowania spotkania.(...)
WIKTOR PRZYJEMSKI - Wiadomości
0
Piątek w Manchesterze był niezwykle szczęśliwy dla Reprezentacji Polski. Polacy po raz kolejny pokazali, że w rozgrywkach drużynowych w kategorii juniorskiej są niepokonani, sięgaj(...)
0
2 tygodnie temu
Reprezentacja Polski zwyciężyła w Manchesterze FIM Speedway of Nations 2. Polska cały czas utrzymuje status hegemona w rozgrywkach drużynowych juniorów.(...)
0
Po zwycięstwie w pierwszej, inauguracyjnej rundzie SGP2 Wiktor Przyjemski twierdzi, że nie będzie chciał na siebie wywierac dodatkowej presji. Wychowanek bydgoskiej Polonii był p(...)
0
Pierwszy finał tegorocznego Speedway Grand Prix 2 rozegrano dzisiaj w szwedzkiej Mallila. Już z samym początkiem zawody zdominowali Polacy.(...)
0
Srebrny Kask w Grudziądzu rozstrzygnął kto będzie reprezentował Polskę w walce o tytuł najlepszego juniora na świecie.(...)
0
Wiktor Przyjemski drugi raz z rzędu sięgnął po wygraną w finale Brązowego Kasku. Za nim uplasowali się Paweł Trześniewski oraz Bartosz Bańbor(...)
0
Potwierdziły się przypuszczenia, które od kilku dni pojawiły się w przestrzeni publicznej o tym, że kontuzja Wiktora Przyjemskiego jest na tyle poważna, iz wykluczy go na dłuższy c(...)
0
Bardzo pechowo rozpoczął dzisiejszy finał Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski Wiktor Przyjemski.(...)
4
Wiktor Przyjemski z kompletem punktów sięgnął po tytuł Indywidualnego Mistrza Europy Juniorów, który rozegrany został na torze Stadionu im. Edwarda Jancarza w Gorzowie Wielkopolski(...)
0
Reprezentanci Polski sięgnęli po tytuł mistrzostw świata Speedway of Nations 2, którego bronili sprzed roku. Polacy w składzie: Mateusz Cierniak, Bartłomiej Kowalski oraz Wiktor Pr(...)
9
Podczas niedzielnych zawodów CANAL+ online IMP – Finał 3 – Krosno nie zobaczymy Piotra Pawlickiego. Zawodnik Betard Sparty Wrocław zmaga się z kontuzją odniesioną podczas ostatnieg(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 2 Finał Canal+ online IMP - Piła. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. Za nim uplasowali się Maciej Janowski oraz Patryk Dudek. C(...)
0
Już 22 lipca we francuskim Macon rozegrany zostanie finał Drużynowych Mistrzostw Europy do zawodników którzy nie przekroczyli 23 roku życia. Dziś poznaliśmy skład reprezentacji Po(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Finał Brązowy Kask - Gorzów Wlkp.. Zwycięzcą turnieju został Wiktor Przyjemski. Za nim uplasowali się Oskar Paluch oraz Damian Ratajcz(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig finał Srebrnego Kasku na torze SGP Arena w Częstochowie. Zwycięzcą turnieju został Bartłomiej Kowalski. Za nim uplasowali się Damian R(...)
0
Enea Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na własnym torze Abramczyk Polonia Bydgoszcz w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Wczoraj na czterech torach odbyły się ćwierćfinały Indywidulanych Mistrzostw Polski. Z każdej z rund do IMP Challengu, awansowało po czterech zawodników. Poniżej wyniki z tych run(...)
73
Abramczyk Polonia Bydgoszcz pokonał(a) na własnym torze ROW Rybnik w stosunku 53:37. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Dziś poznaliśmy dziką kartę na rundę cyklu Speedway Grand Prix w Warszawie, dostał ją Dominik Kubera. Rezerwowymi będą Bartłomiej Kowalski oraz Wiktor Przyjemski.(...)
1
Abramczyk Polonia Bydgoszcz pokonała na własnym torze H.Skrzydlewska Orzeł Łódź w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)