Dwukrotny mistrz SGP2 Mateusz Cierniak zadebiutuje w cyklu FIM Speedway Grand Prix na najwspanialszej scenie w Polsce, PGE Narodowym. 11 maja wystąpi z dziką kartą w 2024 ORLEN FIM Speedway GP of Poland – Warsaw.(...)
WIKTOR PRZYJEMSKI - Wiadomości
0
Potwierdziły się przypuszczenia, które od kilku dni pojawiły się w przestrzeni publicznej o tym, że kontuzja Wiktora Przyjemskiego jest na tyle poważna, iz wykluczy go na dłuższy c(...)
0
Bardzo pechowo rozpoczął dzisiejszy finał Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski Wiktor Przyjemski.(...)
4
Wiktor Przyjemski z kompletem punktów sięgnął po tytuł Indywidualnego Mistrza Europy Juniorów, który rozegrany został na torze Stadionu im. Edwarda Jancarza w Gorzowie Wielkopolski(...)
0
Reprezentanci Polski sięgnęli po tytuł mistrzostw świata Speedway of Nations 2, którego bronili sprzed roku. Polacy w składzie: Mateusz Cierniak, Bartłomiej Kowalski oraz Wiktor Pr(...)
9
Podczas niedzielnych zawodów CANAL+ online IMP – Finał 3 – Krosno nie zobaczymy Piotra Pawlickiego. Zawodnik Betard Sparty Wrocław zmaga się z kontuzją odniesioną podczas ostatnieg(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 2 Finał Canal+ online IMP - Piła. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. Za nim uplasowali się Maciej Janowski oraz Patryk Dudek. C(...)
0
Już 22 lipca we francuskim Macon rozegrany zostanie finał Drużynowych Mistrzostw Europy do zawodników którzy nie przekroczyli 23 roku życia. Dziś poznaliśmy skład reprezentacji Po(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Finał Brązowy Kask - Gorzów Wlkp.. Zwycięzcą turnieju został Wiktor Przyjemski. Za nim uplasowali się Oskar Paluch oraz Damian Ratajcz(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig finał Srebrnego Kasku na torze SGP Arena w Częstochowie. Zwycięzcą turnieju został Bartłomiej Kowalski. Za nim uplasowali się Damian R(...)
0
Enea Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na własnym torze Abramczyk Polonia Bydgoszcz w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Wczoraj na czterech torach odbyły się ćwierćfinały Indywidulanych Mistrzostw Polski. Z każdej z rund do IMP Challengu, awansowało po czterech zawodników. Poniżej wyniki z tych run(...)
73
Abramczyk Polonia Bydgoszcz pokonał(a) na własnym torze ROW Rybnik w stosunku 53:37. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Dziś poznaliśmy dziką kartę na rundę cyklu Speedway Grand Prix w Warszawie, dostał ją Dominik Kubera. Rezerwowymi będą Bartłomiej Kowalski oraz Wiktor Przyjemski.(...)
1
Abramczyk Polonia Bydgoszcz pokonała na własnym torze H.Skrzydlewska Orzeł Łódź w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
49. Memoriał imienia Bronisława Idzikowskiego i Marka Czernego zakończyły się zwycięstwem Mikkela Michelsena. Na drugim miejscu uplasował się Maksym Drabik, a trzeci był Leon Madse(...)
118
Mateusz Cierniak zapewnił sobie przed chwilą tytuł Indywidualnego Mistrza Świata Juniorów.(...)
481
Bartłomiej Kowalski wygrał Turniej Zaplecza Kadry Juniorów, które niestety po biegu 14 ze względu na padający deszcz musiały zostać zakończone. Drugie miejsce zajął Wiktor Przyjems(...)
142
W sobotę o 15:00 w węgierskim Nagyhalasz odbędzie się finał Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów. (...)
20
Abramczyk Polonia Bydgoszcz pokonał(a) na własnym torze Stelmet Falubaz Zielona Góra w stosunku 47:43. Pomimo porażki Zielonogórzan to i tak dzięki zaliczce z pierwszego meczu oni (...)
125
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Eliminacje IMEJ w czeskim Plznie. Zwycięzcą turnieju został Wiktor Przyjemski. Za nim uplasował się, po wygranej w biegu dodatkowym o 2(...)