Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Niestety z przykrością musimy poinformować, że dzisiaj w gdańskim szpitalu odszedł od nas Zenon Plech. Jeden z najbardziej utytułowanych żużlowców w Polsce zmagał się od lat z chorobą.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
WIKTOR TROFIMOW - Wiadomości
33
We wtorek, 17 września w Lublinie odbył się pierwszy turniej Zaplecza Kadry Juniorów. (...)
88
Prezentujemy Państwu wypowiedzi czterech zawodników po inauguracyjnym meczu na lubelskim torze, w którym miejscowy Speed Car Motor zwyciężył MrGarden GKM Grudziądz 49:41.(...)
1
Nadszedł czas na podsumowanie ostatnich rozgrywek - 2. Ligi Żużlowej. Kto swoją postawą zasłużył na miejsce w naszym zestawieniu?(...)
1
Zwycięstwem Arkadiusza Pawlaka z Polonii Piła zakończyła się II runda Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Wielkopolski. Na drugim stopniu podium stanął Sebastian Niedźwiedź, na(...)
2
Fogo Unia Leszno w przyszłym sezonie będzie miała do dyspozycji trzech juniorów Daniela Kaczmarka, Dominika Kuberę i Bartosza Smektałę, którzy będą rywalizować o dwa miejsca w pods(...)
0
W poniedziałkowe popołudnie na stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie pod czujnym okiem Romana Jankowskiego trenowali adepci leszczyńskiej drużyny.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com