Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Artem Łaguta triumfował w 2 rundzie cyklu Speedway Grand Prix, który rozgrywany był na Stadionie Marketa w Pradze. Na drugim miejscu uplasował się Maciej Janowski, zaś na najniższym stopniu podium stanął Frederik Lindgren. Czwarty, w biegu finałowym, linię mety przejechał Emil Sajfutdinow.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
WIKTOR TROFIMOW - Wiadomości
120
Rok 2020 był ostatnim dla Wiktora Trofimowa w roli juniora. Zmiany regulaminowe i bardzo duża konkurencja przyczyniły się do zmiany otoczenia. W tym roku zawodnik będzie występował(...)
33
We wtorek, 17 września w Lublinie odbył się pierwszy turniej Zaplecza Kadry Juniorów. (...)
88
Prezentujemy Państwu wypowiedzi czterech zawodników po inauguracyjnym meczu na lubelskim torze, w którym miejscowy Speed Car Motor zwyciężył MrGarden GKM Grudziądz 49:41.(...)
1
Nadszedł czas na podsumowanie ostatnich rozgrywek - 2. Ligi Żużlowej. Kto swoją postawą zasłużył na miejsce w naszym zestawieniu?(...)
1
Zwycięstwem Arkadiusza Pawlaka z Polonii Piła zakończyła się II runda Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Wielkopolski. Na drugim stopniu podium stanął Sebastian Niedźwiedź, na(...)
2
Fogo Unia Leszno w przyszłym sezonie będzie miała do dyspozycji trzech juniorów Daniela Kaczmarka, Dominika Kuberę i Bartosza Smektałę, którzy będą rywalizować o dwa miejsca w pods(...)
0
W poniedziałkowe popołudnie na stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie pod czujnym okiem Romana Jankowskiego trenowali adepci leszczyńskiej drużyny.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com