Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Belle Vue Aces
vs
Kings Lynn Stars
16.05.2022 - 21:30
LIVE
Ipswich WItches
vs
Sheffield Tigers
16.05.2022 - 21:30
Zawody pomiędzy Wilkami Krosno i Stelemt Falubazem Zielona Góra nie odbędą się. Przyznano walkower na korzyść drużyny z Lubuskiego.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
WLOKNIARZ VITROSZLIF CROSSFIT - Wiadomości
5
Marek Cieślak po dwudziestu sezonach przerwy wraca do swojego macierzystego klubu. Przez najbliższe dwa lata będzie bowiem trenerem Włókniarza Vitroszlif CrossFit Częstochowa. Do u(...)
102
Stało sie to o czym spekulowano już od dłuższego czasu. W przyszłym sezonie w barwach Włókniarza Częstochowa startować będzie ósmy zawodnik świata, Szwed, Fredrik Lindgren(...)
0
Tobiasz Musielak roczny podpisał kontrakt z Włókniarzem Vitroszlif CroossFit Częstochowa. (...)
105
Częstochowski klub pozyskał nowego zawodnika na starty w sezonie 2018. Barw Włókniarza Częstochowa bronić będzie Duńczyk - Andrea Lyager.(...)
1
Tobiasz Musielak ustalił warunki z częstochowskim Włókniarz Vitroszlif CrossFit i tym samym jest pierwszym zawodnikiem krajowym na sezon 2018. Do podpisania kontraktu dojdzie na po(...)
466
Dzisiaj włodarze częstochowskiego Włókniarza Vitroszlif CrossFit uzgodnili warunki kontraktu z Leonem Madsenem. Duńczyk będzie się ścigał w zielono-białych barwach przez najbliższe(...)
100
Niespodziewanie zawodnicy Włókniarza Vitroszlif CrossFit Częstochowa zdobyli dzisiaj tytuł Drużynowych Mistrzów Polski Juniorów. Młodzi zawodnicy spod Jasnej Góry zapewnili sobie w(...)
147
W dniu dzisiejszym włodarze częstochowskiego Włókniarza Vitroszlif CrossFit ustalili warunki przyszłorocznych kontraktów z Matejem Zagarem oraz Andreasem Jonssonem. Oficjalnie nowe(...)
102
Dziś na stadionie Edwarda Jancarza w ostatniej kolejce PGE Ekstraligi podopieczni Stanisława Chomskiego pewnie pokonali drużynę spod Jasnej Góry 57:33. Ten dzień dla fanów z miasta(...)
110
W najbliższą niedzielę zakończy się runda zasadnicza PGE Ekstraligi. Do Gorzowa uda się drużyna Włókniarza Vitroszlif CrossFit Częstochowa, która zapewniła sobie już utrzymanie w n(...)
0
Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa w 13. kolejce PGE Ekstraligi podejmowali na własnym obiekcie lidera - Betard Spartę Wrocław. Częstochowianie zwyciężyli 47:43 po fenomenal(...)
0
Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa w ramach 11. kolejki PGE Ekstraligi pokonał na własnym obiekcie Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra 50:40. Najlepszym zawodnikiem meczu był Le(...)
52
W niedzielny wieczór w ramach 10. kolejki PGE Ekstraligi Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa podejmował na własnym torze drużynę MRGARDEN GKM Grudziądz. Spotkanie zakończyło (...)
125
Dzisiejszy pojedynek to prawdziwe być albo nie być dla grudziądzan. Naturalnie można mieć nadzieję, że uda się wygrać spotkania u siebie a komuś innemu poślizgnie się noga. (...)
134
W niedzielę, 11 czerwca, w ramach 8. kolejki PGE Ekstraligi w Rybniku rozegrany zostanie mecz pomiędzy miejscowym KS ROW-em Rybnik a Włókniarzem Vitroszlif CrossFit Częstochowa. Dl(...)
108
Gospodarze wygrali spotkanie z ekipą z Częstochowy. Na konferencji obok trenerów obu zespołów pojawili się Jarosław Hampel i Leon Madsen.(...)
107
W czwartek o godzinie 19:30 odbędzie się zaległe spotkanie Falubazu Zielona Góra z Włókniarzem Częstochowa. Dziś poznaliśmy składy obu drużyn na ten mecz.(...)
18
W 7 rundzie PGE Ekstraligi w niedzielny wieczór na stadionie przy Olsztyńskiej Włókniarz podejmie gości z Gorzowa.(...)
0
We wtorek, 16 maja, w Częstochowie rozegrana I rundę Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Na SGP Arenie triumfowali zawodnicy Włókniarza Vitroszlif CrossFit Częstochowa.(...)
116
Już jutro PGE Ekstraliga nadrobi zaległości. W ramach pierwszej kolejki dojdzie do starcia Włókniarza Vitroszlif CrossFit Częstochowa z ROW-em Rybnik. Zapraszamy do lektury zapowie(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com