Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Zielonogórski klub zyskał sponsora tytularnego i do rozgrywek 1.Ligi żużlowej przystąpi po nazwą Enea Falubaz Zielona Góra.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
WYPOWIEDZ - Wiadomości
7
Fogo Unia Leszno pokonała na swoim torze KS Toruń w stosunku 53:37 i awansowała do finału PGE Ekstraligi. Po meczu odbyła się konferencja prasowa, w której udział wzięli:(...)
0
Nicki Pedersen po zwycięstwie w pierwszej rundzie SEC w Toruniu wypowiedział się na temat tego cyklu oraz o atmosferze jaka panowała na trybunach. Duńczyk cały czas nie rozumie zac(...)
0
Paweł Przedpełski tuż po turnieju SEC w Toruniu wypowiedział się o tych zawodach. Junior KS Toruń był bardzo szczęśliwy, że zajął drugie miejsce i mógł ścigać się w tak doborowej s(...)
0
Peter Kildemand wypowiedział się na temat SEC w Toruniu oraz najbliższych turniejach o Mistrzostwo Europy. Duńczyk wspomniał również między innymi o zbliżającym się GP w Cardiff, g(...)
0
3 czerwca na stadionie żużlowym w Pile zostaną rozegrane drugie zawody cyklu Polish Speedway Battle, w których Reprezentacja Polski zmierzy się z drużyną Wojowników Mistrza. Mowa t(...)
0
W najbliższą sobotę 18 kwietnia odbędzie się pierwsza runda cyklu Grand Prix na Stadionie Narodowym w Warszawie. Od poniedziałku duńska firma Speed Sport z Ole Olsenem na czele zaj(...)
0
Wielkimi krokami zbliża się Polish Speedway Battle w Krośnie, czyli mecz Reprezentacja Polski ? Team Słowiański. Martin Vaculik, który w Krośnie stawiał swoje pierwsze kroki w pols(...)
0
Już 19 kwietnia na obiekcie przy ulicy Legionów w Krośnie odbędzie się mecz Polska ? Team Słowiański w ramach Polish Speedway Battle. W drużynie ?Słowian? wystąpi Jurica Pavlic, dl(...)
0
W sparingowym meczu pomiędzy KS Toruń i Polonią Bydgoszcz, wygranym przez torunian 48:41, w barwach drużyny z Torunia wystąpił Dennis Jonsson, syn Pera Jonssona ? indywidualnego Mi(...)
0
Po przegranej KS Toruń z Unią Leszno, remisie z GKM oraz porażce w Grudziądzu nie ma powodów do zmartwień. Problem stanowią przeciętne występy większości zawodników, a w szczególno(...)
0
Zawodnicy Łączyńscy Carbon Start Gniezno po porażce na własnym torze w pierwszym tegorocznym sparingu z SPAR Falubazem Zielona Góra mówili o minimalnej przyczepności toru, co spraw(...)
0
Do inauguracji sezonu 2015 pozostało naprawdę niewiele czasu. Na krośnieńskim owalu trwają prace organizacyjne, a drużyna ?Wilków? już ma ustalony harmonogram. Przygotowania do roz(...)
0
W miniony weekend zawodnicy Stali Gorzów przebywali na treningach w niemieckim Wittstocku. Trener gorzowskiej drużyny Piotr Paluch jest zadowolony z prób przeprowadzonych na torze (...)
0
Krzysztof Kasprzak ma za sobą kapitalny sezon. Drużynowe Mistrzostwo Polski ze Stalą Gorzów oraz tytuł indywidualnego wicemistrza Świata sprawiły, że oczekiwania wobec jego osoby w(...)
0
Przygotowania do sezonu zawodników GKM Grudziądz idą pełną parą. Właśnie rozpoczęli obóz przygotowawczy w Gorican. Po pierwszych treningach na torze stadionu Millenium zorganizowan(...)
0
Nie cichnie temat braku licencji dla stowarzyszeń z Gdańska i Częstochowy. Głos w tej sprawie zabrał prezes KSM Krosno ? Janusz Steliga. Odniósł się także do niepewnej sytuacji klu(...)
0
Po sukcesie ekipy Startu Gniezno w zeszłym roku i czwartym miejscu na zakończenie rozgrywek Nice PLŻ apetyty wzrosły. Adrian Gomólski przedłużył kontrakt z klubem tuż przed zamknię(...)
0
Nowy sezon zbliża się wielkimi krokami, a zarówno władze, jak i kibice GKM Grudziądz wiążą olbrzymie nadzieje z pozyskaniem Mistrza Świata z 2010 roku ? Tomasza Golloba. Sam zaint(...)
0
Marek Cieślak, szkoleniowiec reprezentacji Polski, komentuje bieżące wydarzenia.(...)
0
W piątkowy wieczór powody do radości miał prezes klubu ŻKS Litex MDM Polopper Ostrovia. Jego drużyna na własnym torze wygrała z beniaminkiem rozgrywek Kolejarzem Rawag Rawicz. (...)
© 2002-2023 Zuzelend.com