Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Birmingham Brummies
vs
Leicester Lions
Dzisiaj o 20:30
Polecamy
Damian Adamczak: Stawiam na Poldemy
 23.03.2015 8:31
Zawodnicy Łączyńscy Carbon Start Gniezno po porażce na własnym torze w pierwszym tegorocznym sparingu z SPAR Falubazem Zielona Góra mówili o minimalnej przyczepności toru, co sprawiało im kłopoty. Do tego tematu oraz sprawy tłumików nawiązał Damian Adamczak.
- Jak było widać, miałem trochę problemów, nie jechałem zbyt płynnie. Wiadomo, nie mam do żużla talentu (śmiech). Jak umiem, tak jeżdżę. Przewracałem się sto razy, żeby się nauczyć. Jeszcze mam kłopoty z płynną jazdą na wiosnę i właśnie na takich cięższych torach. Mam nadzieję, że w tym roku będę dużo jeździł, dzięki czemu to się zmieni – mówi wychowanek bydgoskiej Polonii.
 
- Powiem szczerze, że Kinga jeszcze nie testowałem. Mam dwa Poldemy. Jeżdżąc na tej konstrukcji czuję sporą różnicę w porównaniu z tym starym Kingiem, nowego póki co nie sprawdzałem. Szczerze mówiąc, to ten tłumik jest sporo droższy. W związku z tym zamiast dwóch Kingów, wolę kupić trzy Poldemy. Nie mam nic do stracenia, jedynie do zyskania. Reasumując – stawiam na Poldemy – zakończył Damian Adamczak.
Mateusz Połuszańczyk (za: start.gniezno.pl)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2024 Zuzelend.com