Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Tegoroczne zmagania o Tytuł Indywidualnego Mistrza Świata została zamrożona przez pandemię COVID-19. Stadion Olimpijski 1 sierpnia 2020 roku miał ugościć kibiców z całego świata wraz z najlepszymi żużlowcami globu. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ZBIGNIEW SUCHECKI - Wiadomości
423
Zbigniew Suchecki startował w barwach PSŻ Poznań w latach 2008 - 2009. (...)
926
Pierwszy krajowy zawodnik w kadrze PSŻ.(...)
102
We wtorkowym treningu punktowanym ROW Rybnik pokonał na własnym torze szwedzką drużynę Lejonen Gislaved 48:42.(...)
0
Dzisiaj w Rybniku odbyło się spotkanie zarządu z kibicami, podczas którego władze klubu poinformowały o wzmocnieniach. Nowymi zawodnikami miejscowego ROW-u zostali Zbigniew Sucheck(...)
0
Stainer Unia Kolejarz Rawicz przed własną publicznością pokonała w pierwszym ze spotkań półfinałowych drużynę MDM Komputery TŻ Ostrovię Ostrów. Zawody zakończyły się wynikiem 47:43(...)
0
W drugim półfinale Indywidualnych Mistrzostw Polski rozegranym w Gnieźnie zwyciężył Dominik Kubera. Drugie miejsce zajął Kacper Woryna, a na trzeciej pozycji zawody zakończył Zbign(...)
76
Niestety, w swoim ostatni starcie turnieju o 65 Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa zawodnik miejscowej Ostrovii, Zbigniew Suchecki zanotował groźny upadek na pierwszym łuku. Długo się (...)
102
W niedzielę w ramach X kolejki 2. Ligi Żużlowej GTM Start Gniezno uda się na spotkanie wyjazdowe do Ostrowa Wielkopolskiego. Tam dojdzie do rewanżowego pojedynku dwóch ośrodków - g(...)
119
W sobotę w ramach zaległej piątej kolejki 2. Ligi Żużlowej TŻ Ostrovia Ostrów uda się na spotkanie wyjazdowe do Gniezna. W Pierwszej Stolicy Polski dojdzie do derbowego spotkania d(...)
0
W ramach piątej kolejki 2. Ligi Żużlowej TŻ Ostrovia Ostrów uda się na spotkanie wyjazdowe do Gniezna. W Pierwszej Stolicy Polski dojdzie do spotkania dwóch ośrodków, które są gło(...)
0
O ile pogoda nie pokrzyżuje nam szyków, jeszcze dziś wyjedziemy na tor - zapowiadają w Ostrowie Wielkopolskim, zapraszając jednocześnie wszystkich kibiców na stadion. (...)
91
W dniu dzisiejszym Zbigniew Suchecki został kolejnym zawodnikiem TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski. (...)
376
W tym roku okres transferowy rozpocznie się dopiero za dwa tygodnie (1-14 listopada). Pomimo to żużlowcy już sondują rynek i składają nieoficjalne zapytania na starty w danym klubi(...)
106
W najbliższą niedzielę KSM Krosno w ostatnim meczu na własnym torze podejmie Speedway Wandę Instal Kraków. Początek spotkania o godzinie 15:00. Niedzielne starcie zadecyduje o tym,(...)
0
W czwartek działacze GTM Start Gniezno ujawnili nazwisko kolejnego zawodnika, który wystartuje w zawodach Hil-Gaz "Back in Town, żużel wraca do Gniezna". Będzie to wychowanek gorzo(...)
118
Jarosław Hampel ma za sobą pierwsze treningi w których startował spod taśmy. Hampel ścigał się z Andrejem Karpvem, Piotrem Świderskim, Tobiaszem Musielakiem oraz Zbigniewem Sucheck(...)
63
Zbigniew Suchecki został kolejnym zawodnikiem drużyny spod Wawelu. Informację o zakontraktowaniu "Suchego" działacze klubu przekazali za pośrednictwem klubowego Facebooka.(...)
0
W niedzielę rozegrano spotkania 10. kolejki Nice Polskiej Ligi Żużlowej. Najwięcej emocji dostarczyły pojedynki w Gnieźnie i Rybniku. My jak zawsze wybraliśmy najlepszych zawodnikó(...)
0
Za nami spotkania 9. kolejki Nice Polskiej Ligi Żużlowej. Z tej okazji przedstawiamy Państwu siódemkę kolejki portalu ZUZELEND.com.(...)
0
W Bydgoszczy zespół gospodarzy pewnie pokonał zespół z Gniezna oraz zapewnił sobie punkt bonusowy.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com