Wczoraj o 18:00
Dwukrotny mistrz SGP2 Mateusz Cierniak zadebiutuje w cyklu FIM Speedway Grand Prix na najwspanialszej scenie w Polsce, PGE Narodowym. 11 maja wystąpi z dziką kartą w 2024 ORLEN FIM Speedway GP of Poland – Warsaw.(...)
ZBIGNIEW SUCHECKI - Wiadomości
3
GTM Start Gniezno pokonał(a) na własnym torze Metalika Recycling Kolejarz Rawicz w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Reprezentant biało-czerwonych, Grzegorz Zengota, okazał się najlepszym w K.H. Podeń Pokal rozgrywanym na torze w Ludwigslust.(...)
291
Aforti Start Gniezno pokonał(a) na własnym torze Trans MF Landshut Devils w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
ROW Rybnik pokonał(a) na własnym torze Aforti Start Gniezno w stosunku 59:31. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
171
Zbigniew Suchecki był wczoraj jedną z większych niespodzianek 13. Turnieju o Koronę Chrobrego. Zawodnikowi Startu zabrakło 200m, aby sensacyjnie zameldować się w finale.(...)
423
Zbigniew Suchecki startował w barwach PSŻ Poznań w latach 2008 - 2009. (...)
926
Pierwszy krajowy zawodnik w kadrze PSŻ.(...)
102
We wtorkowym treningu punktowanym ROW Rybnik pokonał na własnym torze szwedzką drużynę Lejonen Gislaved 48:42.(...)
0
Dzisiaj w Rybniku odbyło się spotkanie zarządu z kibicami, podczas którego władze klubu poinformowały o wzmocnieniach. Nowymi zawodnikami miejscowego ROW-u zostali Zbigniew Sucheck(...)
0
Stainer Unia Kolejarz Rawicz przed własną publicznością pokonała w pierwszym ze spotkań półfinałowych drużynę MDM Komputery TŻ Ostrovię Ostrów. Zawody zakończyły się wynikiem 47:43(...)
0
W drugim półfinale Indywidualnych Mistrzostw Polski rozegranym w Gnieźnie zwyciężył Dominik Kubera. Drugie miejsce zajął Kacper Woryna, a na trzeciej pozycji zawody zakończył Zbign(...)
76
Niestety, w swoim ostatni starcie turnieju o 65 Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa zawodnik miejscowej Ostrovii, Zbigniew Suchecki zanotował groźny upadek na pierwszym łuku. Długo się (...)
102
W niedzielę w ramach X kolejki 2. Ligi Żużlowej GTM Start Gniezno uda się na spotkanie wyjazdowe do Ostrowa Wielkopolskiego. Tam dojdzie do rewanżowego pojedynku dwóch ośrodków - g(...)
119
W sobotę w ramach zaległej piątej kolejki 2. Ligi Żużlowej TŻ Ostrovia Ostrów uda się na spotkanie wyjazdowe do Gniezna. W Pierwszej Stolicy Polski dojdzie do derbowego spotkania d(...)
0
W ramach piątej kolejki 2. Ligi Żużlowej TŻ Ostrovia Ostrów uda się na spotkanie wyjazdowe do Gniezna. W Pierwszej Stolicy Polski dojdzie do spotkania dwóch ośrodków, które są gło(...)
0
O ile pogoda nie pokrzyżuje nam szyków, jeszcze dziś wyjedziemy na tor - zapowiadają w Ostrowie Wielkopolskim, zapraszając jednocześnie wszystkich kibiców na stadion. (...)
91
W dniu dzisiejszym Zbigniew Suchecki został kolejnym zawodnikiem TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski. (...)
376
W tym roku okres transferowy rozpocznie się dopiero za dwa tygodnie (1-14 listopada). Pomimo to żużlowcy już sondują rynek i składają nieoficjalne zapytania na starty w danym klubi(...)
106
W najbliższą niedzielę KSM Krosno w ostatnim meczu na własnym torze podejmie Speedway Wandę Instal Kraków. Początek spotkania o godzinie 15:00. Niedzielne starcie zadecyduje o tym,(...)
0
W czwartek działacze GTM Start Gniezno ujawnili nazwisko kolejnego zawodnika, który wystartuje w zawodach Hil-Gaz "Back in Town, żużel wraca do Gniezna". Będzie to wychowanek gorzo(...)