Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Stały uczestnik cyklu Speedway Euro Championship 2014, Adrian Miedziński wystąpi podczas drugiej rundy Indywidualnych Mistrzostw Europy, która odbędzie się 27 lipca w Toruniu.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ZLOTY KASK - Wiadomości
0
Po odwołaniu piątkowego finału Złotego Kasku, olbrzymia fala krytyki spłynęła na klub Euro Finannce Polonię Piła, na torze którego rozegrane miały być tak ważne zawody dla chcących(...)
85
3 miesiące temu
Główna Komisja Sportu Żużlowego przeprasza wszystkich miłośników żużla za zaistniałą sytuację związaną z odwołaniem zawodów o Złoty Kask w Pile, imprezy która od lat jest wpisana (...)
147
Władze poznańskiego klubu wyszły z propozycją zorganizowania odwołanego w dniu dzisiejszym finału Złotego Kasku, który odbyc miał się na Stadion żużlowy MOSiR w Pile.(...)
161
Dzisiejszy finał Złotego Kasku w Pile zostaje odwołany. Zawodnicy nie zdecydowali się startować na torze, który zagraża ich zdrowiu.(...)
416
Od godziny 14:30 za pośrednictwem portalu ZUZELEND.COM będą mogli państwo śledzić na żywo wyniki z finału Złotego Kasku, który rozegrany zostanie na torze w Pile.(...)
105
4 miesiące temu
Finału Złotego Kasku zgodnie z Kalendarzem Sportu Żużlowego odbędzie się w Pile w dniu 20.04.2019 r.(...)
428
We wtorek w Ostrowie Wielkopolskim odbyły się eliminacje do Złotego Kasku. Najlepszym z całej stawki okazał się Szymona Woźniak, który tylko raz musiał uznać wyższość rywala. Opróc(...)
226
Dzisiaj w Tarnowie odbyły się eliminacje Złotego Kasku, które wygrał Piotr Protasiewicz. Awans do finału, który odbędzie się 20 kwietnia w Pile, wywalczyli także: Krzysztof Kasprza(...)
35
W Pile odbyły się dziś eliminacje do Złotego Kasku.(...)
272
Jarosław Hampel nie zaliczy występu w eliminacjach Złotego Kasku w Ostrowie do udanych. Zawodnik zanotował upadek w piątej gonitwie dnia i został odwieziony do szpitala na badania.(...)
105
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni.(...)
0
2 kwietnia rozegrane zostaną eliminacje Złotego Kasku w Pile, Tarnowie i Ostrowie. PZM podał listy startowe zawodników, którzy powalczą w tym roku o to trofeum.(...)
69
Wiemy już oficjalnie, że finał Złotego Kasku ponownie zawita do Piły. Impreza odbędzie się 20 kwietnia. Stawką zawodów będą przepustki do udziału w eliminacjach do cyklu Grand Prix(...)
411
Tegoroczny finał Złotego Kasku odbędzie się 20 kwietnia. Jak na razie nie wiadomo gdzie impreza zostanie rozegrana. W ubiegłym tygodniu zarząd pilskiego klubu spotkał się z przedst(...)
4
Jarosław Hampel pierwszy raz w triumfował w finale Złotego Kasku. Zawodnik Fogo Uniii Leszno dokonał tego na torze, na którym rozpoczął swoją karierę żużlowca. Drugie miejsce zajął(...)
437
Od godziny 17:00 na torze w Pile rozpocznie się rywalizacja o Złoty Kask. Z kolei o 20:30 w Swindon rozegrany zostanie mecz SGB Premiership pomiędzy Swindon Robins a Kins Lynn Star(...)
1
Znana jest już lista startowa finałowych zawodów o Złoty Kask w Pile. Pięciu pierwszych zawodników turnieju uzyska nominacje do eliminacji przyszłorocznego cyklu Grand Prix.(...)
113
Dzisiejsze eliminacje do Złotego Kasku na torze w Ostrowie wygrał Krzysztof Kasprzak, który z początkiem sezonu czaruje kibiców bardzo wysoką formą. Drugie miejsce przypadło dla Ja(...)
115
We wtorkowe popołudnie na Stadionie im.Zbigniewa Podleckiego w Gdańsku rozegrano eliminacje do Złotego Kasku. W zawodach triumfował zawodnik Speed Car Motor Lublin, Dawid Lampart, (...)
147
Poznaliśmy nowy termin Finału Złotego Kasku. Zawody odbędą się 19 kwietnia (czwartek) o godzinie 17:30.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com