Chodź pochodzi z Finlandii, która niemal nie ma żadnych tradycji żużlowych i mimo skończonych 35 lat, to Tero Aarnio, bo o nim mowa, nie zamierza się stale rozwijać startując w najlepszych ligach. W Polsce zadebiutował w mijającym sezonie w barwach krakowskiej Wandy, startującej w 2. Lidze żużlowej (...)
ZLOTY KASK - Wiadomości
342
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Finał Złotego Kasku -w Gdańsku. Triumfatorem tego prestiżowego trofeum został Krzysztof Kasprzak, który zakończył zawody z kompletem zw(...)
107
Bardzo duże perturbacje przeżywa w tym roku turniej o Złoty Kask. (...)
50
Na 11 października zaplanowano kolejne podejście do rozegrania Złotego Kasku w Gdańsku. W zawodach nie wystartuje Piotr Pawlicki. Leszczynianina zastąpi Jakub Jamróg, dotychczasowy(...)
38
Najnowszy komunikat GKSŻ głosi, że Finał Złotego Kasku, który został przeniesiony z Piły do Gdańsk został ponownie odłożony w czasie. Tym razem zawody mają się obyć 11 października(...)
19
W najnowszym komunikacie Główna Komisja Sportu Żużlowego poinformowała, że zaplanowany na 13 września finał Złotego Kasku w Gdańsku nie odbędzie się. (...)
0
Po odwołaniu piątkowego finału Złotego Kasku, olbrzymia fala krytyki spłynęła na klub Euro Finannce Polonię Piła, na torze którego rozegrane miały być tak ważne zawody dla chcących(...)
85
8 miesięcy temu
Główna Komisja Sportu Żużlowego przeprasza wszystkich miłośników żużla za zaistniałą sytuację związaną z odwołaniem zawodów o Złoty Kask w Pile, imprezy która od lat jest wpisana (...)
147
Władze poznańskiego klubu wyszły z propozycją zorganizowania odwołanego w dniu dzisiejszym finału Złotego Kasku, który odbyc miał się na Stadion żużlowy MOSiR w Pile.(...)
161
Dzisiejszy finał Złotego Kasku w Pile zostaje odwołany. Zawodnicy nie zdecydowali się startować na torze, który zagraża ich zdrowiu.(...)
416
Od godziny 14:30 za pośrednictwem portalu ZUZELEND.COM będą mogli państwo śledzić na żywo wyniki z finału Złotego Kasku, który rozegrany zostanie na torze w Pile.(...)
105
9 miesięcy temu
Finału Złotego Kasku zgodnie z Kalendarzem Sportu Żużlowego odbędzie się w Pile w dniu 20.04.2019 r.(...)
428
We wtorek w Ostrowie Wielkopolskim odbyły się eliminacje do Złotego Kasku. Najlepszym z całej stawki okazał się Szymona Woźniak, który tylko raz musiał uznać wyższość rywala. Opróc(...)
226
Dzisiaj w Tarnowie odbyły się eliminacje Złotego Kasku, które wygrał Piotr Protasiewicz. Awans do finału, który odbędzie się 20 kwietnia w Pile, wywalczyli także: Krzysztof Kasprza(...)
35
W Pile odbyły się dziś eliminacje do Złotego Kasku.(...)
272
Jarosław Hampel nie zaliczy występu w eliminacjach Złotego Kasku w Ostrowie do udanych. Zawodnik zanotował upadek w piątej gonitwie dnia i został odwieziony do szpitala na badania.(...)
105
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni.(...)
0
2 kwietnia rozegrane zostaną eliminacje Złotego Kasku w Pile, Tarnowie i Ostrowie. PZM podał listy startowe zawodników, którzy powalczą w tym roku o to trofeum.(...)
69
Wiemy już oficjalnie, że finał Złotego Kasku ponownie zawita do Piły. Impreza odbędzie się 20 kwietnia. Stawką zawodów będą przepustki do udziału w eliminacjach do cyklu Grand Prix(...)
411
Tegoroczny finał Złotego Kasku odbędzie się 20 kwietnia. Jak na razie nie wiadomo gdzie impreza zostanie rozegrana. W ubiegłym tygodniu zarząd pilskiego klubu spotkał się z przedst(...)
4
Jarosław Hampel pierwszy raz w triumfował w finale Złotego Kasku. Zawodnik Fogo Uniii Leszno dokonał tego na torze, na którym rozpoczął swoją karierę żużlowca. Drugie miejsce zajął(...)