ZLOTY KASK - Wiadomości
7
W czwartkowe popołudnie na stadionie im. Floriana Kapały rozegrano eliminacje Złotego Kasku. Najlepszy w dzisiejszych zawodach okazał się Krzysztof Kasprzak, drugie miejsce zajął P(...)
15
"Nie ma w tej sprawie jeszcze oficjalnego komunikatu, ale prezes Janusz Steliga otrzymał telefon z GKSŻ z informacją, że czwartkowe zawody eliminacje Złotego Kasku odbędą się w inn(...)
1
W porównaniu z podanymi przez nas przed tygodniem, listami startowymi "Złotego Kasku", zaszło kilka zmian, istotnych dla kibiców i - rzecz jasna - samych zawodników. (...)
3
30 marca na torach w Gnieźnie, Rawiczu i Krośnie będziemy mogli obserwować turnieje kwalifikacyjne do finału Złotego Kasku. Stawka jest bardzo wysoka, bowiem gra toczy się o miejsc(...)
0
Zwycięzcą wczorajszego Złotego Kasku został Patryk Dudek, dla zawodnika z Zielonej Góry jest to pierwszy taki tytuł w karierze.(...)
0
Zawody, które dwukrotnie były przekładane ze względu na niekorzystną aurę, dzisiaj po biegu 12 również przegrały z coraz mocniej padającym deszczem. Sędzia nie chcąc przekładać fin(...)
0
Informacje organizacyjne przed Finałem Złotego Kasku. (...)
0
Pogoda niestety ostatnimi czasy nie rozpieszcza. Finał Złotego Kasku po raz kolejny został dziś odwołany.(...)
1
Drugi raz pogoda pokrzyżowała plany. (...)
0
W wydanym komunikacie Główna Komisja Sportu Żużlowego podała nowe terminy nie rozegranych spotkań 3 rundy w Częstochowie oraz Opolu, a także finału Złotego Kasku w Tarnowie. (...)
0
Pogoda wygrała z organizatorami. Ze względu na niekorzystne prognozy odwołano jutrzejszy finał turnieju, który miał odbyć się na torze w Tarnowie. (...)
0
Nie wiadomo czy pogoda nie pokrzyżuje żużlowych planów... (...)
5
W najbliższy czwartek odbędzie się Finał Złotego Kasku w Tarnowie. Niżej przedstawiamy informacje organizacyjne.(...)
1
Znane są już ceny wejściówek na zawody.(...)
104
We wtorek, 5 kwietnia, na SGP Arenie w Częstochowie odbyła się zaległa runda eliminacji do Złotego Kasku. W zawodach triumfował Piotr Protasiewicz, który wywalczył komplet punktów.(...)
4
O godzinie 16:30 we wtorek na SGP Arenie Częstochowa przy ul. Olsztyńskiej rozpocznie się zaległa eliminacja Złotego Kasku. Pierwotnie zawody miały się odbyć 31.03., jednak opady(...)
0
W czwartek na torze bydgoskiej Polonii rozegrane zostały kwalifikacje do Złotego Kasku. W naszej galerii dostępna jest fotorelacja z tych zawodów. Autorem zdjęć jest fotoreporterka(...)
70
W dniu dzisiejszym w Bydgoszczy byliśmy świadkami zawodów eliminacyjnych o Złoty Kask. Awans uzyskali: Krzysztof Buczkowski, Patryk Dudek, Damian Baliński, Krystian Pieszczek, a S(...)
10
Zwycięzcą w dzisiejszych zawodach Złotego Kasku został zawodnik Stali Gorzów.(...)
3
Dzisiejsze eliminacje Złotego Kasku w Częstochowie nie dojdą do skutku. Przyczyną odwołania zawodów są niesprzyjające warunki atmosferyczne i złe warunki torowe.(...)