Jutro o 15:00
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig XXXV Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych im. Mieczysława Połukarda - Bydgoszcz. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. Za nim uplasowali się Szymon Woźniak oraz Artem Laguta(...)
ZLOTY KASK - Wiadomości
0
Jutro o 16:30 na Motoarenie w Toruniu rozegrany zostanie półfinał Złotego Kasku.(...)
0
Jutro na torze Ostrovi Ostrów WLKP. o godz. 17:00 odbędzie się półfinał Złotego Kasku. Pierwsza ósemka z ostrowskich zawodów awansuje do finału, który odbędzie sie na stadionie im.(...)
0
5 maja w Gorzowie Wlkp. odbędzie się finał Złotego Kasku. Planowana godzina rozpoczęcia spotkania to 17:00.(...)
0
Polski Związek Motorowy ogłosił listę półfinałową Złotego Kasku, który odbędzie się 19.04 w Toruniu i Ostrowie Wlkp. (...)
0
Zwycięstwem Przemysława Pawlickiego zakończyła się jedna z eliminacji do Złotego Kasku. Junior Unii Leszno zdobył 14 pkt. Zaraz za nim uplasował się Krzysztof Jabłoński z 13 pkt.(...)
0
Krzysztof Kasprzak okazał się być najlepszy w eliminacjach Złotego Kasku, które odbyły się dziś w Lublinie. Popularny "Kasper" pokonał m. in. Janusza Kołodzieja i Dawida Stachyrę.(...)
0
W dniu dzisiejszym Opolu i Rawiczu odbyły się ćwierćfinały Złotego Kasku. Na torze Kolejarza Opole najlepsi okazali się zawodnicy Stelmetu Falubazu Zielona Góra - Łukasz Janowski (...)
0
Zaplanowane na dzisiaj w Lublinie Eliminacje Złotego Kasku zostały odwołane ze względu na złe warunki atmosferyczne. Nowy termin zawodów ma ustalić Polski Związek Motorowy.(...)
0
Na 5 kwietnia 2012 roku tj. Wielki Czwartek zostały zaplanowane 4 turnieje eliminacyjne do Finału Złotego Kasku. Znane są już listy startowe do tych zawodów.(...)
0
W Wielki Czwartek czyli 5 kwietnia odbędzie się w Lublinie Eliminacja Złotego Kasku. Znane są ceny biletów na tą imprezę.(...)
0
LW KMŻ Lublin został organizatorem eliminacji Złotego Kasku i półfinału Brązowego Kasku. Taką informację można znaleźć w opublikowanym przez PZM kalendarzu sportu żużlowego na 2012(...)
0
Już dzisiaj o godzinie 16 na toruńskiej MotoArenie odbędzie się finał Złotego Kasku. Aż dziewięciu zawodników z listy startowej reprezentuje barwy klubów z I lub II ligi. Murowanym(...)
0
Dodatkowy wyścig musiał wyłonić zwycięzce Złotego Kasku 2011, który zakończył się przed momentem w Toruniu. Adrian Miedziński pokonał w nim Piotra Protasiewicza. Trzecie miejsce pr(...)
0
W ubiegłym tygodniu odbyły się dwa półfinały Złotego Kasku. Finał imprezy odbędzie się w niedzielę w Toruniu. Poniżej prezentujemy dokładną listę startowa imprezy. Przypomnijmy, że(...)
0
Pierwsza trójka jutrzejszego finału Złotego Kasku otrzyma przepustki do przyszłorocznych światowych eliminacji do cyklu Grand Prix. Wielu zawodnikom znacznie ułatwiłoby to sezon, c(...)
0
14 lat temu
Krzysztof Jabłoński oraz Michał Szczepaniak w niedzielę wystartują w toruńskim finale Złotego Kasku. Dzień później z kolei ich Start Gniezno ma zaplanowany mecz w odległym Daugavpi(...)
0
Michał Szczepaniak okazał się sensacyjnym zwycięzcą drugiego półfinału Złotego Kasku, rozegranego w piątek na torze w Rawiczu. Tuż za jego plecami znalazł się faworyt imprezy - Jan(...)
0
Zaplanowany na środę półfinał Złotego Kasku w Rawiczu został odwołany z powodu złych prognoz pogody. Turniej odbędzie się w piątek. Początek o godz. 17:00.(...)