Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Poznaliśmy również terminarz Drużynowych Mistrzostw II Ligi. Zmagania w 2. Lidze Żużlowej zainauguruje spotkanie w Krakowie, które zostanie rozegrane 30 marca.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
Żużel - wszystkie aktualności
47
Potwierdzają się posezonowe domysły kadrowe. Falubaz zaprezentował drugi nowy nabytek na nadchodzący żużlowy sezon. Po Nicki Pedersenie przyszedł czas na Martina Vaculika, startują(...)
206
3 miesiące temu
Dominik Moser został nowym zawodnikiem drugoligowej Euro Finannce Polonii Piła. Niemiec podpisał z klubem dwuletni kontrakt.(...)
111
Oskar Bober jest trzecim zawodnikiem po Thomasie Jonassonie i Patryku Dolnym, który będzie reprezentował barwy Euro Finnace Polonii Piła w przyszłym sezonie.(...)
174
Nadzieja duńskiego żużla Frederik Jakobsen dołączył dzisiaj do składu Car Gwarant Startu Gniezno. Młody żużlowiec związał się z pierwszoligowym klubem dwuletnim kontraktem.(...)
12
3 miesiące temu
Dzisiaj włodarze Iveston PSŻ Poznań z przykrością poinformowali, że ich dotychczasowy lider, Frederik Jakobsen w przyszłym sezonie nie będzie startował w żółto-czarnych barwach.(...)
0
3 miesiące temu
Patryk Dolny po latach startów w Ostrwie powraca na przyszły sezon do swojego macierzystego klubu.(...)
31
Po trzech sezonach spędzonych w Masarnie Avesta, Przemysław Pawlicki powraca do Smederny Eskilstuna.(...)
0
3 miesiące temu
Nicklas Porsing skierował wczoraj pod adresem Ireneusza Nawrockiego oraz Marcina Janika, będącymi osobami zarządzającymi rzeszowską Stalą, poważne oskarżenia.(...)
0
Andrzej Lebiediew po dwóch latach rozłąki powraca do swojego macierzystego klubu, Lokomotivu Daugavpils. Dzisiaj włodarze łotewskiego klubu poinformowały także, że w nadchodzącym(...)
7
3 miesiące temu
To już pewne. W przyszłym sezonie Nicki Pedersen będzie startował z plastronem Myszki Miki. Przypomnijmy, ze Duńczyk już dwukrotnie reprezentował barwy Falubazu. Najpierw w 2002 ro(...)
5
3 miesiące temu
Krzysztof Kasprzak został kolejnym zawodnikiem, który przedłużył kontrakt ze Cash Broker Stalą Gorzów. Dla doświadczonego 34-latka będzie to ósmy sezon z rzędu startów w Gorzowie.(...)
0
Polonia Bydgoszcz w przyszłym sezonie nadal będzie rywalizowała na drugoligowym froncie. Znamy już pierwszych zawodników, którzy będą ścigać się w sezonie 2019 w barwach bydgoskiej(...)
61
W pierwszym dniu okna transferowego Speed Car Motor Lublin zaprezentował nazwiska zawodników, którzy będą reprezentować klub w sezonie 2019.(...)
24
Aktualni mistrzowie świata, Rosjanie, będą gospodarzami Finałów Monster Energy FIM Speedway of Nations 2019. Odbędą się one 20 i 21 lipca w Togliatti.(...)
122
Wczoraj dobiegł końca kontrakt Duńczyka, Nicklasa Porsinga z rzeszowską Stalą. Dzisiaj natomiast Porsing na swoim profilu jednego z portali społecznościowych umieścił bardzo kryty(...)
109
Krystian Pieszczek w przyszłym sezonie nie będzie reprezentował MrGarden GKM Grudziądz po mimo tego, że jeszcze przez rok ma ważny kontrakt z grudziądzkim klubem.(...)
135
3 miesiące temu
Od 1 listopada rusza transferowa karuzela w PGE Ekstralidze, Nice 1. Lidze Żużlowej oraz 2. Lidze Żużlowej. Chcemy wam przedstawić wszystkie oficjalnie potwierdzone ruchy transfero(...)
0
Oskar Bober po przez swoje konto na jednym z portali społecznościowych poinformował, że opuszcza swój macierzysty klub i w przyszłym sezonie kibice nie będą mieli okazji oglądać go(...)
27
Antonio Lindbaeck zakończył sezon w TAURON Speedway Euro Championship na piątej pozycji. Z jednej strony jest radość z utrzymania w cyklu, z drugiej rozczarowanie, ponieważ podium (...)
24
3 miesiące temu
Były wicemistrz świata Krzysztof Kasprzak został przedstawiony jako nowy zawodnik drużyny Lwów z Gislaved. Jazdę w szwedzkiej Elitserien w przyszłym sezonie będzie mógł zacząć już (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com