Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Poznaliśmy również terminarz Drużynowych Mistrzostw II Ligi. Zmagania w 2. Lidze Żużlowej zainauguruje spotkanie w Krakowie, które zostanie rozegrane 30 marca.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
Żużel - wszystkie aktualności
17
Zespół ds. Licencji dla Klubów Ekstraligi Żużlowej oraz I i II ligi żużlowej na sezon 2019 wydał komunikat z dnia 6.12.2018 roku. Na osiem klubów, które przystąpią do rozgrywek I L(...)
87
Komunikat dotyczący decyzji podjętych przez Zespół ds. Licencji dla Klubów Ekstraligi Żużlowej oraz I i II ligi żużlowej na sezon 2019 – decyzje podjęte w dniu 6.12.2018 roku:(...)
176
Hans Andersen, żywa legenda Peterborough Panthers, w sezonie 2019 ponownie będzie bronił barw tego klubu. - Wraca na swoje miejsce - mówi promotor Ged Rathbone.(...)
82
Na najniższym szczeblu krajowych rozgrywek zajął 44. miejsce. W 12. spotkaniach wykręcił średnią 0,882 pkt na bieg. W międzysezonowej przerwie Kamil Kiełbasa zamienił drugoligowe K(...)
76
22 grudnia startem w Bahia Blanca Mariusz Fierlej planuje wrócić na tor po ponad rocznej przerwie. 6 sierpnia 2017 podczas meczu KSM-u Krosno z Ostrovią wychowanek Unii Leszno zawa(...)
194
Chris Harris w przyszłym sezonie startować będzie w barwach Peterborough Panthers, które po pięciu latach powracają do SGB Premiership.(...)
461
Nick Morris po siedmiu sezonach spędzonych w Swindon Robins zdecydował się opuścić klub z Abbey Stadium.(...)
405
KS Toruń rozpoczyna sprzedaż karnetów na sezon 2019. Podobnie jak w poprzednich latach, fani żółto-niebiesko-białych mają do wyboru karnety na rundę zasadniczą albo na cały sezon p(...)
289
Ruszyła sprzedaż karnetó na sezon2019 na spotkania rundy zasadniczej PGE Ekstraligi FOGO Unii Leszno oraz rozgrywek 2. Ligi Żużlowej STAINER UNII KOLEJARZA RAWICZ. (...)
260
Żużlowy Klub Sportowy POLONIA BYDGOSZCZ SA w najbliższy poniedziałek (3 grudnia) rozpoczyna sprzedaż karnetów na sezon 2019. Ceny całorocznych wejściówek zostały nieco obniżone w p(...)
179
2 miesiące temu
Wolverhamton Wolves poloi kompletuje skład na przyszły sezon angielskiej SGB Premiership. (...)
116
Speedway Stal Rzeszów S.A. organizuje świąteczną zbiórkę na rzecz najbardziej potrzebujący osób.(...)
253
Menedżer Swindon Robins, Alun Rossiter, twierdzi, że Tobiasz Musielak może pokazać jeszcze więcej. Polak zostaje w drużynie na sezon 2019.(...)
123
W najbliższą sobotę (1.12.) na stadionie przy ulicy Warmińskiej 1 odbędzie się otwarte spotkanie przedstawicieli PSŻ z poznańskimi kibicami. Swoją obecność potwierdzili: Arkadiusz (...)
319
Niels-Kristian Iversen liczy na przedłużenie dobrej dyspozycji z końca sezonu 2018 po swoim powrocie do grona stałych uczestników FIM Speedway Grand Prix.(...)
63
Ubiegły sezon nie był zbyt udany dla Daniela Jeleniewskiego. Lublinianina z poważnego ścigania wyeliminowała kontuzja. Jak zapewnia nowy nabytek Orła na przyszły rok będzie odpowie(...)
74
Patryk Rolnicki po spadku tarnowskiego klubu postanowił zostać w żużlowej elicie. Do tej pory podstawowy junior "Jaskółek" od następnego sezonu reprezentować barwy GKM - u Grudziąd(...)
52
2 miesiące temu
Zarząd Główny Polskiego Związku Motorowego powołał kadrę narodową w sporcie żużlowym na 2019. Wręczenie nominacji do kadry narodowej w sporcie żużlowym odbędzie się w dniu 9 luteg(...)
164
W Helsinkach odbył się coroczny kongres przedstawicieli międzynarodowych federacji motocyklowych FIM. Podczas tego zjazdu poznajemy m.in. terminarz wielu imprez motorowych na kolej(...)
29
Na 19 stycznia zaplanowana została jubileuszowa, 15 edycja Opolskiej Gali Żużla na Lodzie.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com