KS Apator Toruń pokonał(a) na własnym torze Betard Sparta Wrocław w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
INNE - Wiadomości
0
Wczoraj w Rawiczu poznaliśmy ostatnią siódemkę zawodników, która zakwalifikowała się do finału Indywidualnych Mistrzostw Polski, który zostanie rozegrany 14 sierpnia w Zielonej Gór(...)
0
Niels Kristian Iversen otrzymał od organizatorów Speedway European Championships dziką kartę na zawody trzeciej rundy Indywidualnych Mistrzostwa Europy, które odbędą się już 9. si(...)
0
29 i 30 lipca na torze w Gnieźnie rozegrany zostanie Turnieje Zaplecza Kadry Juniorów. Wtorkowe zmagania rozpoczną się o 17.00, natomiast we czwartek o 16:00. (...)
0
W dniach 27-28 lipca w Hotelu Spa Irena Eris Wzgórza Dylewskie nieopodal Grunwaldu odbyło się krótkie zgrupowanie żużlowej reprezentacji Polski przed finałem Drużynowego Pucharu Św(...)
0
Niesamowita formą może pochwalić się junior Fogo Unii Leszno, Piotr Pawlicki, jeszcze wczoraj zdobył Srebrny Kask by dzisiaj wygrać w półfinale Indywidualnych Mistrzostw Polski roz(...)
0
Wczoraj młodszy z braci Pawlickich, Piotr obronił w Krośnie zdobyty w ubiegłym roku Srebrny Kask. Junior leszczyńskiej Fogo Unii, który aktualnie przewodzi w walce o tytuł najlepsz(...)
0
Kamil Brzozowski został Indywidualnym Mistrzem Słowacji. Popularny Brzózka po mimo nie specjalnie udanego początku żarnovickiej imprezy zdołał wygrać w biegu finałowym. Drugie miej(...)
0
Dzisiaj na torze w Rawiczu rozegrany zostanie zaległy z czwartku półfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski. Z rawickiego półfinału awans do finału, który odbędzie się w Zielonej Gó(...)
0
W galerii zdjęć dostępna jest fotorelacja z wczorajszego półfinału Indywidualnych Mistrzostw Polski, który miał miejsce w Opolu. Zdjęcia są autorstwa fotoreportera portalu zuzelend(...)
0
Tym razem pogoda nie zakłóciłą rozegrania półfinału Mistrzostw Polski w Opolu. Zwyciężył Grzegorz Zengota, zdobywając 13 punktów. Drugi, z taką samą ilością "oczek" był Tomasz Jędr(...)
0
Lider klasyfikacji IMŚJ, junior Fogo Unii Leszno, Piotr Pawlicki wygrał dzisiaj w rozgrywanym w Krośnie finale Srebrnego Kasku. Drugie miejsce zajął Krystian Pieszczek z Renault Zd(...)
0
Ernest Koza w turnieju juniorów oraz Dawid Lampart w turnieju seniorów odnieśli zwycięstwo w rozgrywanym w Rzeszowie Turniej Puchar Prezydenta Miasta Rzeszowa i Prezesa Klubu ZKS S(...)
0
W galerii zdjęć dostępna jest fotorelacja z wczorajszego czwórmeczu o Puchar Św. Dominika, który miał miejsce w Gdańsku. Zdjęcia są autorstwa fotoreportera portalu zuzelend.com, Łu(...)
0
Drużyna złożona z żużlowców pochodzących ze Skandynawii wygrała w Gdańsku czwórmeczu o Puchar Św. Dominika. Drugie miejsce przypadło ekipie składającej się z juniorów pod nazwą Wsc(...)
0
Klub KSM Krosno będzie dzisiaj organizatorem finału Srebrnego Kasku. W zawodach weźmie udział ścisła czołówka polskich juniorów z liderem IMŚJ, Piotrem Pawlickim na czele, dlatego (...)
0
Dzisiaj o godz. 17:00 w Opolu rozegrany zostanie zaległy półfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski. W obsadzie zawodów nastąpiły dwie zmiany i tak za Piotr Protasiewicza oraz Krzys(...)
0
Mający sie odbyć dzisiaj Półfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski w Opolu ze względu na niesprzyjające warunki torowe spowodowane opadami deszczu zostały odwołane.(...)
0
Na torach w Opolu oraz Rawiczu w czwartek rozegrane zostaną półfinały Indywidualnych Mistrzostw Polski. Do finału, który rozegrany zostanie w Zielonej Górze awans uzyska trzynastu(...)
0
11 lat temu
Pod koniec lat dziewięćdziesiątych pilska Polonia słynęła ze wspaniałych młodzieżowców. Kto nie pamięta takich nazwisk jak Jarosław Hampel, Tomasz Gapiński, czy Robert Miśkowiak. W(...)
0
Zwycięstwem Duńczyka, Nickiego Pedersena zakończył się 2 finał Speedway European Chempionship rozgrywany w rosyjskim Togliatti. Drugie miejsce przypadło Rosjaninowi Emilowi Sajfutd(...)