Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Adrian Miedziński o swojej kontuzji
 22.07.2013 16:38
Adrian Miedziński przegranego meczu ze Stelmetem Falubazem Zielona Góra nie zaliczy do najbardziej udanych. Popularny "Miedziak" w meczu na szczycie 14. kolejki Enea Ekstraligi wystartował mimo kontuzji ręki. Nie pozostało to, rzecz jasna, bez wpływu na formę zawodnika.
 
"Od spotkania w lidze szwedzkiej i feralnego upadku zmagam się z kolejną kontuzją. Nie chciałem nikogo niepokoić przy obecnych problemach w drużynie, jednak rzeczywistość wygląda tak, że mam złamaną piątą kość śródręcza. Niestety przysparza to wiele problemów w jeździe, czego boleśnie doświadczyłem na sobotnim treningu. Sytuacja kadrowa naszej drużyny sprawiła, że wystartowałem w tym meczu."
 
Najbliższy tydzień Adrian Miedziński zamierza zrobić sobie wolny od startów i dokończyć leczenie prawej ręki.
 
„Zdecydowałem się na odpuszczenie wszelkich startów w najbliższym tygodniu. Dwa razy dziennie przechodzę zabiegi laserowe oraz polem magnetycznym i mam ogromną nadzieję, że będę w pełni gotowy na przyszłą niedzielę. Po kontuzji, której doznał Chris Holder mamy ciężką sytuację i musimy walczyć z wyjątkowymi przeciwnościami losu. Zaznaczę jednak, że się nie poddajemy i robimy co w naszej mocy by walczyć o punkty! Trzymajcie za nas kciuki!"
Jarosław Węgler (za: adrianmiedzinski.pl)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2022 Zuzelend.com