Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Dudek na trzy lata w Falubazie?!
 16.11.2013 12:34
Jak informuje portal "sport.zgora.pl" Patryk Dudek porozumiał się ze swoim macierzystym klubem odnośnie przyszłorocznych startów. "Duzers" występować w Falubazie ma przez najbliższe 3 lata.

 

 

Jeszcze niedawno ojciec Patryka Dudka twierdził, że Falubaz nie traktuje ich poważnie, ale rozmowy te w ostatnich dniach diametralnie się zmieniły. Mam wrażenie, że nie jesteśmy traktowani poważnie. -Te pieniądze, które chcielibyśmy w Zielonej Górze, w Toruniu mamy od razu - wytłumaczył Sławomir Dudek.

 

Wszystko wskazuje na to, że wychowanek zielonogórskiego klubu będzie występował w swoim macierzystym klubie przez najbliższe trzy sezony - Porozumienie jest blisko, ani razu między stronami nie doszło do ostrej wymiany zdań, wszystko jest na dobrej drodze, by Patryk Dudek został w Zielonej Górze. Pragnę uspokoić wszystkich, bo ani ja, ani Patryk nie widzimy możliwości, żeby nie jeździł w Zielonej Górze - mówi Robert Dowhan.

Dawid Duczmal (za: sport.zgora.pl)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (2)
7 lat temu
Ha! Sam ciekaw jestem jak to się zakończy..sądzę że jednak Falubaz..różowy musiał mocno do kieszeni sięgnąć skoro 1.8mln oferowanppppprte w Toruniu to za mało..i na ile naprawdę chcieli się przenieść..czy tylko straszyli..Myślę że za te pieniądze lepszą propozycją jest jednak Dzik..większa gwarancja punktowa..bo Toruń będzie potrzebował punktów..przy ujemnych na starcie sezonu..
  Lubię
  Nie lubię
+24 / -10
7 lat temu
No i bardzo dobrze . Jeżeli to możliwe , wychowanek niech jeździ u siebie w domu .
  Lubię
  Nie lubię
+30 / -13
© 2002-2015 Zuzelend.com