Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Bardzo dobra wiadomość dla Rzeszowskiego Towarzystwa Żużlowego. Klub podpisał z dwoma podmiotami umowy na sponsoring tytularny. Do tego rzeszowianie wrócili do tradycyjnej nazwy Stal.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
PATRYK DUDEK - Wiadomości
49
Włodarze Speedway Grand Prix opublikowali listę startową zawodników, którzy w przyszłym roku powalczą o tytuł najlepszego żużlowca na świecie. W tym gronie nie ma Patryka Dudka, kt(...)
0
Patryk Dudek po wczorajszym koszmarnie wyglądającym upadku zmuszony został do rezygnacji z dalszego występu w 3 rundzie cyklu Speedway Grand Prix w Gorzowie.(...)
31
W niedzielny wieczór Falubaz odniósł cenne zwycięstwo nad Unią Leszno dopisując sobie w ten sposób aż trzy punkty do ligowej tabeli. Martin Vaculik mówi, że siłą była wyrównana dru(...)
102
Dziś w Gdańsku odbędzie się finał MPPK. Na starcie zobaczymy uznanych zawodników startujących z polską licencją. Jedną z silniejszych par stworzą zawodnicy Falubazu Zielonej Góry. (...)
0
Dacarna zaprezentowała skład, którym będzie walczyć o Drużynowe Mistrzostwo Szwecji. Zespół, podobnie jak inne kluby z Bauhaus ligi musiał podejść na nowo do rozmów ze zawodnikami (...)
0
Za nami zaległe spotkanie PGE Ekstraligi pomiędzy Unią Leszno a Falubazem Zieloną Górą. Mecz jak na klasyk przystało trzymał w napięciu do samego końca. Zawodnicy obu drużyn zrobil(...)
18
Powoli opadają emocje po niedzielnym meczu Betard Sparta Wrocław - RM Solar Falubaz Zielona Góra. Spotkanie to zakończyło się wynikiem 45:45.(...)
0
Patryk Dudek, czołowy zawodnik polskiej reprezentacji chciałby zdobyć złoty medal w Speedway of Nations, dla Marka Cieślaka, który z kadrą ma popracować ostatni rok. Potem na tym s(...)
0
Patryk Dudek ostatecznie z 79 punktami zajął 8. miejsce i utrzymał się w cyklu Grand Prix na sezon 2020, który na te chwilę nie wiadomo czy i w jakiej formie będzie rozegrany. Zawo(...)
49
Patryk Dudek, lider zielonogórskiego klubu ma za sobą już pierwsze obozy kondycyjne. Zawodnik we wywiadzie odniósł się do tych wyjazdów a także do nowej punktacji w cyklu Grand Pri(...)
0
Część żużlowców Falubazu ukończyła pewien etap przygotowania do nadchodzących rozgrywek żużlowych. Wspólnie z akrobatami na Głodówce ćwiczyli juniorzy tegoż klubu i Patryk Dudek. O(...)
40
Trener Piotr Żyto ma już w talii czterech seniorów. Do Martina Vaculika, Antonio Lindbaecka i Piotra Protasiewicza dziś dołączył kolejny.(...)
0
Na torze w Pardubicach odbyła się 71. edycja Zlatej Prilby. W zawodach triumfował Jason Doyle. Drugie miejsce zajął Andrzej Lebiediew, a na najniższym stopniu podium stanął Patryk (...)
254
forBET Włókniarz Częstochowa w pierwszym meczu o brązowy medal pokonał na własnym obiekcie Stelmet Falubaz Zielona Góra aż 57:33 i jest o krok od wywalczenia brązowych krążków. Lid(...)
0
Dackarna Malilla drugim zwycięstwem nad Vaestervik Speedway w meczu półfinałowym szwedzkiej Elitsterien zapewniła sobie awns do finału. (...)
1
31 sierpnia 2019 – to kolejny wielki dzień polskiego speedwaya. W niemieckim Teterow biało-czerwoni osiągnęli podwójne zwycięstwo. W finałowej batalii na linię mety jako drugi wjec(...)
388
Za nami sesja kwalifikacyjna, która w tym roku poprzedza zasadniczy turniej Grand Prix.(...)
232
Zmęczenie, ale i satysfakcję ze zdobytego srebra można było dostrzec dzisiaj na twarzach zawodników wracających ze Speedway of Nations. Dzisiaj od razu po lądowaniu w Warszawie odb(...)
19
Marek Cieślak poinformował, że podczas drugiego dnia Black Monster FIM Speedway of Nations w Togliatti, w miejsce mocno potłuczonego Maćka Janowskiego wystąpi Patryk Dudek.(...)
1
Dzisiejszego popołudnia w Gdańsku, podczas specjalnej konferencji prasowej poznaliśmy nazwisko ostatniego żużlowca, który powalczy w Indywidualnych Międzynarodowych Mistrzostwach E(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com