Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Od przyszłego roku, po prawie 20 latach przygody z liga szwedzką, Piotr Protasiewicz rezygnuje ze startów w lidze szwedzkiej. Zawodnik w 2020 roku chce położyć duży nacisk na ligę polską oraz eliminacje do elitarnego grona żużlowców walczących o Indywidualne Mistrzostwo Świata na żużlu. Poniżej prez(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
PATRYK DUDEK - Wiadomości
0
Na torze w Pardubicach odbyła się 71. edycja Zlatej Prilby. W zawodach triumfował Jason Doyle. Drugie miejsce zajął Andrzej Lebiediew, a na najniższym stopniu podium stanął Patryk (...)
254
forBET Włókniarz Częstochowa w pierwszym meczu o brązowy medal pokonał na własnym obiekcie Stelmet Falubaz Zielona Góra aż 57:33 i jest o krok od wywalczenia brązowych krążków. Lid(...)
0
Dackarna Malilla drugim zwycięstwem nad Vaestervik Speedway w meczu półfinałowym szwedzkiej Elitsterien zapewniła sobie awns do finału. (...)
1
31 sierpnia 2019 – to kolejny wielki dzień polskiego speedwaya. W niemieckim Teterow biało-czerwoni osiągnęli podwójne zwycięstwo. W finałowej batalii na linię mety jako drugi wjec(...)
388
Za nami sesja kwalifikacyjna, która w tym roku poprzedza zasadniczy turniej Grand Prix.(...)
232
3 miesiące temu
Zmęczenie, ale i satysfakcję ze zdobytego srebra można było dostrzec dzisiaj na twarzach zawodników wracających ze Speedway of Nations. Dzisiaj od razu po lądowaniu w Warszawie odb(...)
19
Marek Cieślak poinformował, że podczas drugiego dnia Black Monster FIM Speedway of Nations w Togliatti, w miejsce mocno potłuczonego Maćka Janowskiego wystąpi Patryk Dudek.(...)
1
Dzisiejszego popołudnia w Gdańsku, podczas specjalnej konferencji prasowej poznaliśmy nazwisko ostatniego żużlowca, który powalczy w Indywidualnych Międzynarodowych Mistrzostwach E(...)
243
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Anlas Czech Republic FIM Speedway Grand Prix - Praga. Zwycięzcą turnieju został Janusz Kołodziej. W pokonanym polu w wyścigu finałowym z(...)
0
Zielonogórzanie w niedzielnym hicie VI kolejki PGE Ekstraligi ulegli na torze stadionu im. Alfreda Smoczyka. Patryk Dudek niedzielnego pojedynku nie zaliczy do udanych, zawodnik wy(...)
11
Lider cyklu Grand Prix nie pojawi się dziś w Szwecji podczas trzeciej kolejki Elitserien.(...)
240
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Grand Prix Polski w Warszawie. Zwycięzcą turnieju został Leon Madsen. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Fredrik Lindgren, Pa(...)
62
Stelmet Falubaz Zielona Góra przed własną publicznością pokonał drużynę Speed Car Motor Lublin. Spotkanie zakończyło się wynikiem 54:36. W trzeciej gonitwie dnia groźnie wyglądając(...)
94
Niedzielne 97.Derby Ziemi Lubuskiej przeszły już do historii, lecz kibicom obu drużyn jeszcze długo pozostaną w pamięci. W meczu tym wydarzyło się wszystko: był remis, wysokie pro(...)
406
Reprezentacja Polski zajmując drugą lokatę uzyskała awans w dzisiejszych eliminacjach Monster Energy Speedway of Nations rozegranych w niemieckim Landshut. W zawodach triumfowała R(...)
1
Runda otwarcia czeskiej Extraligi rozegrana została na praskiej Markecie. Triumfował nowy słowacko-czeski SC Interteam z Adrianem Gałą w składzie. Drugie miejsce przypadło dla ekip(...)
10
Wszystkich spragnionych fanów czarnego sportu zapraszamy do Gorzowa na Memoriał Edwarda Jancarza, który odbędzie się w niedzielę. (...)
58
7 miesięcy temu
W środowym treningu punktowanym ROW Rybnik pokonał na własnym obiekcie Stelmet Falubaz Zielona Góra 46:44.(...)
102
Kapitan forBET Włókniarza Częstochowa Leon Madsen został zwycięzcą kolejnej odsłony Memoriału im. Bronisława Idzikowskiego i Marka Czernego, który w sobotę został rozegrany na SGP (...)
144
Poznaliśmy pełną obsadę XVI Memoriału Edwarda Jancarza, który odbędzie się 31 marca na torze w Gorzowie.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com