Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Tomasz Bajerski w dniu dzisiejszym zrezygnował z funkcji menadżera eWinner Apator Toruń. Decyzja podjęta została po ukazaniu się publikacji o problemach z życia prywatnego, które według właścicieli negatywnie wpływają na wizerunek klubu. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
PATRYK DUDEK - Wiadomości
125
Patryk Dudek w eWinner Apatorze Toruń !!(...)
433
Patryk Dudek przerwał hegemonie Jasona Doylea i triumfował w 79 Zlata Priba mesta Pardubice. Drugi był właśnie Australijczyk Jason Doyle, a trzeci Timo Lahti.(...)
105
Ekipa pod nazwą Kangury wygrała Meczu Narodów im. Heleny Skrzydlewskiej na torze w Łodzi.(...)
546
Patryk Dudek opuszcza Falubaz Zielona Góra.(...)
324
Leon Madsen triumfował w 4 finale cyklu SEC rozegranym na torze przy ulicy Gliwickiej w Rybniku. Na drugim miejscu uplasował się Mikkel Michelsen, zaś trzecie miejsce przypadło Pat(...)
101
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 3 Finał Speedway Euro Championship - Gdańsk. Zwycięzcą turnieju został Robert Lambert . Za nim uplasowali się Mikkel Michelsen oraz Leo(...)
76
Piotr Pawlicki triumfował w 2 finale Speedway Euro Championship rozegranym w niemieckim Gustrow. Na drugim miejscu zawody zakończył Leon Madsen, a trzeci był Patryk Dudek. Dzisiej(...)
106
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig SEC Challenge - Pardubice. Zwycięzcą turnieju został Patryk Dudek. Za nim uplasowali się Dan Bewley oraz Sergiej Logachev(...)
683
Patryk Dudek uzyskał pozytywny wynik testu na obecność COVID-19. W związku z tym ZKŻ SSA i Ekstraliga Żużlowa sp. z o. o. wdrożyły procedury kryzysowe przewidziane na taką okoliczn(...)
49
Włodarze Speedway Grand Prix opublikowali listę startową zawodników, którzy w przyszłym roku powalczą o tytuł najlepszego żużlowca na świecie. W tym gronie nie ma Patryka Dudka, kt(...)
0
Patryk Dudek po wczorajszym koszmarnie wyglądającym upadku zmuszony został do rezygnacji z dalszego występu w 3 rundzie cyklu Speedway Grand Prix w Gorzowie.(...)
31
W niedzielny wieczór Falubaz odniósł cenne zwycięstwo nad Unią Leszno dopisując sobie w ten sposób aż trzy punkty do ligowej tabeli. Martin Vaculik mówi, że siłą była wyrównana dru(...)
102
Dziś w Gdańsku odbędzie się finał MPPK. Na starcie zobaczymy uznanych zawodników startujących z polską licencją. Jedną z silniejszych par stworzą zawodnicy Falubazu Zielonej Góry. (...)
0
Dacarna zaprezentowała skład, którym będzie walczyć o Drużynowe Mistrzostwo Szwecji. Zespół, podobnie jak inne kluby z Bauhaus ligi musiał podejść na nowo do rozmów ze zawodnikami (...)
0
Za nami zaległe spotkanie PGE Ekstraligi pomiędzy Unią Leszno a Falubazem Zieloną Górą. Mecz jak na klasyk przystało trzymał w napięciu do samego końca. Zawodnicy obu drużyn zrobil(...)
18
Powoli opadają emocje po niedzielnym meczu Betard Sparta Wrocław - RM Solar Falubaz Zielona Góra. Spotkanie to zakończyło się wynikiem 45:45.(...)
0
Patryk Dudek, czołowy zawodnik polskiej reprezentacji chciałby zdobyć złoty medal w Speedway of Nations, dla Marka Cieślaka, który z kadrą ma popracować ostatni rok. Potem na tym s(...)
0
Patryk Dudek ostatecznie z 79 punktami zajął 8. miejsce i utrzymał się w cyklu Grand Prix na sezon 2020, który na te chwilę nie wiadomo czy i w jakiej formie będzie rozegrany. Zawo(...)
49
Patryk Dudek, lider zielonogórskiego klubu ma za sobą już pierwsze obozy kondycyjne. Zawodnik we wywiadzie odniósł się do tych wyjazdów a także do nowej punktacji w cyklu Grand Pri(...)
0
Część żużlowców Falubazu ukończyła pewien etap przygotowania do nadchodzących rozgrywek żużlowych. Wspólnie z akrobatami na Głodówce ćwiczyli juniorzy tegoż klubu i Patryk Dudek. O(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com