Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Stal Gorzów - Unia Leszno (zapowiedź)
 18.04.2014 12:40
W najbliższą niedzielę dojdzie do pojedynku zespołów z czuba tabeli, Stal Gorzów ? Unia Leszno.

Gorzowska Stal w pierwszym spotkaniu pokonała na wyjeździe zespołu z Wrocławia. Kluczem do zwycięstwa gorzowian był świetny występ całego zespołu, w którym nie było słabych punktów.  Jednym z najlepszych zawodników okazał się Piotr Świderski, który zdobył 10 punktów.

Unia Leszno w pierwszej kolejce podejmowała przetrzebiony kontuzjami zespół z Częstochowy i wygrała swój mecz bez problemu. Klasą dla siebie byli Nicki Pedersen oraz Kenneth Bjerre, których postawa byłą kluczem do wysokiego zwycięstwa gospodarzy.

Stal Gorzów oraz Unia Leszno po pewnych zwycięstwach na inaugurację urastają na głównych faworytów do walki o złoto. Los zdecydował, że oba zespoły zmierzą się ze sobą już w drugiej kolejce. Będzie to na pewno ciekawe i wyrównane spotkanie z obu stron i wynik przez dłuższy czas powinien oscylować w okolicach remisu, a o zwycięstwie przesądzi zapewne jeden genialnie rozegrany wyścig przez któryś z zespołów. Ze strony Unii dużo zależy od Pedersena i jego jazdą parą, a w Stali dużo będzie się wymagać od Sundstroema, który w pierwszej kolejce nie zawiódł. Jak będzie teraz? Dowiemy się już w niedzielę 20 kwietnia o godzinie 19.

Awizowane składy:

Unia Leszno:
1. Nicki Pedersen
2. Mikkel Michelsen
3. Przemysław Pawlicki
4. Grzegorz Zengota
5.  Kenneth Bjerre
6. Tobiasz Musielak

Stal Gorzów:
9. Krzysztof Kasprzak
10. Piotr Świderski
11. Matej Zagar
12. Piotr Świderski
13. Niels Kristian Iversen
14. Adrian Cyfer

Sędzia: Marek Wojaczek

Marcin Molenda (za: inf. własna)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (1)
11 lat temu
47-43 Stal, widać od początku, że są silni
  Lubię
  Nie lubię
+4 / -4
© 2002-2024 Zuzelend.com