Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Orlen Oil Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze ebut.pl Stal Gorzów w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
STAL GORZOW - Wiadomości
167
Z powodu niekorzystnych warunków pogodowych niedzielny mecz Motoru Lublin vs Moje Bermudy Stal Gorzów, nie odbędzie się. O nowej dacie spotkania poinformujemy gdy TV ustali nowy te(...)
146
Dziś za pośrednictwem mediów społecznościowych Prezes Marek Grzyb ogłosił, iż w tym sezonie Stal Gorzów do rozgrywek PGE Ekstraligi przystąpi pod nazwą Moje Bermudy Stal Gorzów. (...)
0
Zgodnie z decyzją premiera Mateusza Morawieckiego i Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego o odwołaniu wszystkich imprez masowych organizowanych w Polsce nie dojdzie do skutku X(...)
148
Takiej wiadomości chyba nie spodziewał się nikt. Fani czarnego sportu byli przekonani, że Rafał Karczmarz zakończył karierę. Na ten temat pojawiły się różne medialne spekulacje, a (...)
59
Do rozpoczęcia sezonu żużlowego coraz mnie czasu. Podopieczni Stanisława Chomskiego nie próżnowali i wybrali się na obóz integracyjny, jednak tym razem nie do Karpacza jak było w p(...)
0
Podobnie ja w roku ubiegłym tak również w obecnym Memoriał Edwarda Jancarza zaplanowany na będzie sprawdzianem generalnym dla zawodników truly.work Stali Gorzów. (...)
37
Gorzowski klub żużlowy otrzymał z miejskiego budżetu 1,48 miliona złotych na promocję miasta. Prezydent Jacek Wójcicki podpisał również z Bartkiem Zmarzlikiem umowę na promocję mia(...)
87
Kibice czarnego sportu z niecierpliwością odliczają dni do rozpoczęcia sezonu. Niestety do pierwszych wyjść spod taśmy musimy jeszcze trochę poczekać. Jeśli pogoda nie pokrzyżuje p(...)
0
Dziś w siedzibie gorzowskiej Stali odbyła się konferencja prasowa dotycząca zmian w klubie i nie tylko. Nowym dyrektorem zarządzającym klubem został Tomasz Michalski, który od 3 la(...)
211
Rafał Karczmarz za pośrednictwem jednego z portali społecznościowych zabrał głos w swojej sprawie, a konkretnie przeróżnych artykułów ukazujących się na jego temat.(...)
16
W piątkowy wieczór odbyła się prezentacja Stali Gorzów. Stalowa armia pod takim hasłem zaprezentowała się gorzowska drużyna. W sezonie 2020 do ekipy żółto-niebieskich dołączył Niel(...)
87
We wtorkowe popołudnie w siedzibie gorzowskiej Stali odbyła się konferencja prasowa dotycząca podpisania umowy partnerskiej między Stalą Gorzów a PSŻ-em Poznań. Na spotkaniu obecny(...)
437
Dziś w siedzibie klubu Stali Gorzów odbyła się konferencja prasowa, na której prezes Marek Grzyb ogłosił, iż została zawarta umowa partnerska pomiędzy klubem sportowym Stal Gorzów (...)
33
Wczoraj lokalne media informowały o tym, iż były prezes gorzowskiego klubu złożył rezygnację z pełnienia funkcji członka zarządu, menadżera zarządzającego spółką oraz prezesa stowa(...)
106
W niedzielny wieczór podopieczni trenera Stanisława Chomskiego walczyli o utrzymanie w PGE Ekstralidze. Zespół z miasta nad Wartą pokonał pewnie drużynę z Ostrowa 60:30. Najwięcej (...)
18
12 kwietnia (piątek) o godzinie 18:00 rozpocznie się spotkanie 2 kolejki PGE Ekstraligi, w którym truly.work Stal Gorzów Wielkopolski podejmie beniaminka z Lublina. Prezentujemy Pa(...)
10
Wszystkich spragnionych fanów czarnego sportu zapraszamy do Gorzowa na Memoriał Edwarda Jancarza, który odbędzie się w niedzielę. (...)
182
W piątkowe popołudnie na stadionie Edwarda Jancarza żużlowcy gorzowskiej Stali spotkali się z kibicami. (...)
111
Pogoda w tym roku wyjątkowo nie rozpieszcza żółto-niebieskich. Pada i wieje a temperatury nie są zbyt wysokie. Przez warunki atmosferyczne podopieczni Stanisława Chomskiego nie mog(...)
446
Fani czarnego sportu z niecierpliwością wyczekują rozpoczęcia sezonu żużlowego. Pogoda co prawda nie rozpieszcza, za oknem pada deszcz i wieje wiatr. Wiosno, gdzie jesteś? To pytan(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com