Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Wczoraj o 18:00
Polecamy
Grand Prix Nordyckie dla Andreasa Jonssona
 13.09.2014 22:17
Zwycięstwem Szweda, Andreasa Jonssona zakończyło się Grand Prix Nordyckie rozgrywane dzisiaj na torze w Vojens. Drugie miejsce przypadło zawodnikowi Danii, Peterowi Kildemandowi, zaś trzecie zdobył Krzysztof Kasprzak.

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyniki :
1. Andreas Jonsson (Szwecja) (1,3,2,1,2,3,3) 15 + 1 miejsce w biegu finałowym
2. Peter Kildemand (Dania) (3,3,3,1,3,3,2) 18 + 2 miejsce w biegu finałowym
3. Krzysztof Kasprzak (Polska) (2,3,1,0,3,2,1) 12 + 3 miejsce w biegu finałowym
4. Troy Batchelor (Australia) (0,3,3,2,3,2,0) 13 + 4 miejsce w biegu finałowym
5. Kenneth Bjerre (Dania) (2,2,3,2,1,w) 10
6. Chris Holder (Australia) (2,1,1,3,2,1) 10
7. Fredrik Lindgren (Szwecja) (1,2,2,2,2,0) 9
8. Nicki Pedersen (Dania) (3,1,w,3,1,w) 8
9. Michael Jepsen Jensen (Dania) (2,0,2,3,0) 7
10. Tai Woffinden (Wielka Brytania) (t,0,2,3,2) 7
11. Mikkel Bech (Dania) (1,2,0,1,3) 7
12. Matej Zagar (Słowenia) (3,2,0,0,1) 6
13. Martin Smolinski (Niemcy) (3,1,1,0,1) 6
14. Chris Harris (Wielka Brytania) (0,1,3,1,d) 5
15. Jarosław Hampel (Polska) (0,0,1,2,0) 3
16. Lasse Bjerre (Dania) (1) 1
17. Nikolaj Busk Jakobsen (Dania) (0,0,0,0,0) 0

Bieg po biegu :
1. Smolinski, Holder, L. Bjerre, Jakobsen, Woffinden (t)
2. Pedersen, K. Bjerre, Jonsson, Hampel
3. Zagar, Kasprzak, Bech, Harris
4. Kildemand, Jensen, Lindgren, Batchelor
5. Kasprzak, Lindgren, Smolinski, Hampel
6. Batchelor, K. Bjerre, Harris, Woffinden
7. Kildemand, Zagar, Pedersen, Jakobsen
8. Jonsson, Bech, Holder, Jensen
9. Bjerre, Jensen, Smolinski, Zagar
10. Kildemand, Woffinden, Hampel, Bech
11. Batchelor, Jonsson, Kasprzak, Jakobsen
12. Harris, Lindgren, Holder, Pedersen (w)
13. Pedersen, Batchelor, Bech, Smolinski
14. Woffinden, Lindgren, Jonsson, Zagar
15. Jensen, Hampel, Harris, Jakobsen
16. Holder, Bjerre, Kildemand, Kasprzak
17. Kildemand, Jonsson, Smolinski, Harris (d)
18. Kasprzak, Woffinden, Pedersen, Jensen
19. Bech, Lindgren, Bjerre, Jakobsen
20. Batchelor, Holder, Zagar, Hampel

Biegi półfinałowe :
21. Kildemand, Kasprzak, Holder, Lindgren
22. Jonsson, Batchelor, Pedersen (w), Bjerre (w)

Bieg finałowy :
23. Jonsson, Kildemand, Kasprzak, Batchelor

Redakcja (za: inf. własna)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2022 Zuzelend.com