Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
vs
04.06.2023 - 19:15
vs
04.06.2023 - 14:00
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Speedway Grand Prix Czech - Praga. Zwycięzcą turnieju został Martin Vaculik. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Leon Madsen, Jack Holder oraz Bartosz Zmarzlik. Prezentujemy najnowsze wyniki oraz aktualną klasyfikację generalną cyklu.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
VOJENS - Wiadomości
3
23 lipca w Vojens odbędzie się pierwszy z półfinałów Drużynowego Pucharu Świata. Dzisiaj poznaliśmy skład reprezentacji Polski. Rywalami Polaków będą Duńczycy, Czesi oraz Rosjanie.(...)
7
23 lipca w Vojens odbędzie się pierwszy z półfinałów Drużynowego Pucharu Świata. Poznaliśmy skład reprezentacji Danii, w którym zabrakło Nickiego Pedersena. Gospodarze o awans do f(...)
0
Po niezwykle wyrównanych zawodach z nutką dramaturgii w ostatnim biegu, sensacyjnie wygrała reprezentacja Szwecji. Drugie miejsce przypadło Duńczykom, a trzecie miejsce zajęli Pola(...)
1
Niestety sprawdziły się niekorzystne prognozy pogody dla Vojens. Od pewnego czasu w Danii dość mocno pada i jury postanowiło odwołać zawody! Powtórka w niedzielę o 14:00!(...)
1
Już w najbliższą sobotę dojdzie do ostatecznego boju o Drużynowy Puchar Świata. Czy główny faworyt jakim jest Dania, zgarnie ten tytuł czy może jednak któraś z innych reprezentacji(...)
0
W Vojens nie było większych niespodzianek. Barażowy bój o finał zwyciężyli Polacy i tak jak mogliśmy się tego spodziewać, do końca walczyli o triumf z Brytyjczykami. Trudno szukać (...)
0
Emocje przed barażem Drużynowego Pucharu Świata coraz większe, a kolejni zawodnicy odgrażają się, że Polska jest do pokonania. W zwycięstwo swojej reprezentacji bardzo mocno wierzy(...)
0
Wielu zapewne na starcie skreśliło USA w rywalizacji barażowej na torze w Vojens, która już dzisiaj wieczorem. Greg Hancock wierzy jednak, że jego drużyna może namieszać, choć oczy(...)
0
Jeszcze do soboty wydawało się, że nic nie może stanąć na przeszkodzie naszej reprezentacji w bezpośrednim awansie do finału. Niestety, przez fatalny regulamin Drużynowego Pucharu (...)
0
9 lat temu
Znamy już wszystkie składy poszczególnych reprezentacji na Drużynowy Puchar Świata, który zostanie rozegrany w przyszłym miesiącu. Kadry liczą po dziesięciu zawodników, z czego ocz(...)
0
Menadżer reprezentacji Danii - Anders Secher ogłosił szeroką, dziesięcioosobową kadrę na tegoroczną edycję Drużynowego Pucharu Świata.(...)
0
Firma BSI, organizator cyklów Grand Prix i DPŚ, poinformowała, że finał i baraż Drużynowego Pucharu Świata 2015 obędzie się w duńskim Vojens!(...)
0
W naszej galerii wideo można obejrzeć bieg finałowy z Grand Prix Nordyckiego w Vojens, wygrane przez zawodnika Szwecji, Andreasa Jonssona. (...)
0
Zwycięstwem Szweda, Andreasa Jonssona zakończyło się Grand Prix Nordyckie rozgrywane dzisiaj na torze w Vojens. Drugie miejsce przypadło zawodnikowi Danii, Peterowi Kildemandowi, z(...)
0
W sobotę o godzinie 19:00 na torze w duńskim Vojens rozegrane zostanie Grand Prix Nordyckie. W miejsce Grega Hancocka wystąpi pierwszy rezerwowy Nikolai Busk Jacobsen. Poniżej prez(...)
0
Tegoroczne zmagania w cyklu Grand Prix dobiegają już końca. W najbliższą sobotę w Toruniu odbędzie się ostatnia w tym sezonie impreza cyklu. Jak przebiegały poszczególne turnieje w(...)
0
Zawodnik startujący z dzika kartą Michael Jepsen Jensen wygrał Grand Prix Nordyckie na torze w Vojens! Jensen pokonał w finale Nicki Pedersena, który gdyby wygrał zrównałby się z C(...)
0
Już za godzinę w Vojens powinny rozpocząć się zawody o Grand Prix Nordyckie. Portal Zuzelend.com zaprasza kibiców na relacje na żywo z tej imprezy. Wystartuje trójka reprezentantów(...)
0
Treningu w Vojens nie było, jednak losowanie numerów startowych odbyło się bez najmniejszych przeszkód. W dzisiejszych zawodach wystartuje trójka Polaków - Tomasz Gollob, Jarosław (...)
0
W piątek nie doszło do tradycyjnego treningu żużlowców przed sobotnimi zawodami Grand Prix. Tym razem najlepsi żużlowcy walczyć mają w Vojens w Grand Prix Nordyckim. Niestety obfit(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com