Hancock i Manzares wystąpią w pierwszej rundzie SBPC w Toruniu!
 26.02.2015 11:44
Greg Hancock i Gino Manzares, Piata ust, Która wystartuje 28 marca na Już Toruńskiej MotoArenie w Trakcie inauguracyjnych zawodów z cyklu Pucharu Żużel Najlepsze pary. Amerykanie wracają zrobić Walki o, puchar po, Roku Przerwy.

Grega Hancocka nikomu nie trzeba przedstawiać. Trzykrotny mistrz świata, który w trakcie kariery opuścił zaledwie jedną rundę GP. W 2013 roku zdobył 20 punktów dla reprezentacji USA i był drugim najskuteczniejszym zawodnikiem tamtych zawodów. Partnerem Hancocka będzie 22-letni Gino Manzares z Anaheim. Do jego największych sukcesów zaliczany jest złoty medal indywidualnych mistrzostw Stanów Zjednoczonych juniorów oraz na długim torze.

W historii Mistrzostw Świata Par USA wywalczyła łącznie 8 medali i znajduje się na czwartej pozycji w klasyfikacji tego turnieju. Jankesi zdobyli do tej pory trzy złote, dwa srebrne oraz trzy brązowe krążki.