Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Wypowiedzi po meczu w Grudziądzu
 25.05.2015 14:07
Po ogromnym trudzie obu drużyn włożonym w mecz, lepsza okazała się drużyna gospodarzy, która wygrała jednym oczkiem.

Janusz Ślączka (trener PGE Stali Rzeszów)Przegraliśmy pechowo, nie mieliśmy szczęścia, ale mam także zastrzeżenia do pracy komisarza toru. Leją wodę jak chcą i gdzie chcą. Nie ma szyny bocznej, a komisarz nie zwraca na to uwagi. Powinna tam być zgodnie z regulaminem, to wszystko dziękuję.

 

Greg Hancock (zawodnik PGE Stali Rzeszów)To było trudne spotkanie, mamy dobrych zawodników, ale jeździłem z chłopakami w zeszłym sezonie i wiedziałem, że to będzie równe spotkanie, to są świetni zawodnicy. Cieszę się, że mogłem wrócić do Grudziądza.

 

Robert Kempiński (trener MRGARDEN GKM Grudziądz)Dziękuje drużynie przyjezdnej za mały horror, a także moim zawodnikom, którzy wygrali ten mecz. Niektóre biegi były powtarzane, bo mogliśmy wygrać z większą przewagą. Żużlowcy z Rzeszowa upadali w powtórkach, sami widzieliście, że Mateusz Rujner został wykluczony. Słusznie, niesłusznie ja uważam, że sędzia podjął decyzję i tego trzeba się trzymać. Dziękuje, bo można iść w miarę spokojnie spać.

 

Krzysztof Buczkowski (zawodnik MRGARDEN GKM Grudziądz)Zwycięstwo minimalne, bo ciężko było nam. Biegi powtarzane, przerywane a pierwsze odsłony były korzystne dla nas. Szczęściem naszym było to, że prowadziliśmy pięcioma punktami i goście nie mogli wprowadzić rezerwy taktycznej i to było nasze małe szczęście, ale mieliśmy też pecha. Fajnie, że wszystko odbyło się w sportowej walce na torze. Każdy jechał, starał się jak mógł i musimy się cieszyć wygraną jednym punktem oraz cały czas pracować jako team, jako GKM Grudziądz nad dobrymi startami, bo w tej materii wypadamy blado na tle rywala, czy to Gorzów czy to Rzeszów. Czeka nas ciężka praca, oby było lepiej. Jest się z czego cieszyć, bo mamy dwa punkty meczowe.

Aleksandra Zgardowska (za: inf. własna)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2024 Zuzelend.com