Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Reprezentacja Polski przegrała z Rosjanami 38:52 w meczu towarzyskim rozgrywanym w Bydgoszczy. Liderem gospodarzy był Bartosz Zmarzlik, a ze strony gości Emil Sayfutdinov. To ostatni sprawdzian kadry przed finałem FIM Speedway of Nations.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
MRGARDEN GKM GRUDZIADZ - Wiadomości
106
GKM Grudziądz musi poszukać sobie nowego kapitana. Dotychczasowy poinformował, że odchodzi z klubu. Wpływ na tę decyzję może mieć mijający sezon. W nim Krzysztof Buczkowski zdobywa(...)
107
Dla grudziądzkiego GKM – u sezon się zakończył. Może zatem w spokoju budować kadrę na przyszły sezon. Dziś klub poinformował, że ich barw nadal bronić będzie Przemysław Pawlicki, k(...)
0
Po wczorajszym meczu, będącym zarazem ostatnim na swoim domowym torze, Artem Łaguta potwierdził pojawiające się wcześniej spekulacje jakoby miał to być jego ostatni sezon w barwach(...)
114
Betard Sparta Wrocław pokonała na wyjeździe MrGarden GKM Grudziądz w stosunku 54:36. Tym samym podopieczni Dariusza Śledzia znacznie przybliżyli się do fazy play-off. Poniżej preze(...)
172
Strona klubowa GKM – u Grudziądz wydała komunikat nt. niejednoznacznego wyniku testów u osób funkcyjnych. Poniżej pełna treść.(...)
55
Dziś o 20:30 odbędzie się zaległe spotkanie 12. kolejki PGE Ekstraligi, w którym miejscowy MrGarden GKM Grudziądz podejmie Betard Spartę Wrocław. Jeśli wrocławianie chcą awansować (...)
145
MrGarden GKM Grudziądz pokonał na własnym torze Motor Lublin w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
We wtorkowy wieczór czeka nas zaległy i arcyważny dla układu górnej części ekstraligowej tabeli mecz. W Grudziądzu, miejscowy MrGarden GKM podejmie Motor Lublin.(...)
0
Pogoda w tym tygodniu nie rozpieszcza kibiców i żużlowców. Tym razem Ekstraliga Żużlowa odwołała jutrzejsze zawody w Grudziądzu jednocześnie podając ich nowy termin.(...)
107
Nie mają szczęścia do pogody zawodnicy MRGARDEN GKM – u Grudziądz i Betard Sparty Wrocław. (...)
74
Na wniosek organizatora i ze względu na niekorzystne prognozy pogody Ekstraliga Żużlowa odwołała mecz 12. rundy PGE Ekstraligi MRGARDEN GKM Grudziądz – BETARD Sparta Wrocław, zapla(...)
514
Moje Bermudy Stal Gorzów pokonała na własnym torze MrGarden GKM Grudziądz w stosunku 57:33. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania. Punkt bonusowy za dwumecz zdobywają zawodnicy(...)
226
Fogo Unia Leszno pokonała na własnym torze MrGarden GKM Grudziądz w stosunku 60:30. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
103
W piątkowe popołudnie i wieczór będziemy emocjonować się dwoma spotkaniami PGE Ekstraligi. W pierwszym meczu spotkają się zespoły z Leszna i Grudziądza, natomiast w drugim ekipy z (...)
2
RM Solar Falubaz Zielona Góra pokonał na wyjeździe MrGarden GKM Grudziądz w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
104
Już w niedzielę dojdzie do dwóch spotkań w ramach X rundy PGE Ekstraligi. W pierwszym spotkaniu dojdzie do rywalizacji pomiędzy MrGarden GKM Grudziądz a RM Solar Falubaz Zielona Gó(...)
622
Krystian Pieszczek nie jest już jedynym żużlowcem, który występuje w MrGarden GKM-ie Grudziądz w charakterze gościa. Klub pochwalił się pozyskaniem do tej roli Tobiasza Musielaka z(...)
0
MrGarden GKM Grudziądz pokonał na wyjeździe PGG ROW Rybnik w stosunku 39:51. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
120
Dziś odbędą się dwa spotkania 9. kolejki PGE Ekstraligi. W Rybniku miejscowy PGG ROW stanie przed szansą zapunktowania w meczu z MrGarden GKM-em Grudziądz. Jeszcze ciekawiej zapowi(...)
0
MRGARDEN GKM Grudziądz nie może być zadowolony z wyników swoich krajowych liderów co przeradza się na obecną sytuacje w tabeli ligowej. Klub miał w założeniu włączyć się do walki o(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com