Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Od 11 lipca do 4 lub 19 października będziemy śledzić zmagania żużlowców w eWinner 1. Lidze Żużlowej. Dziś nie wiemy, czy zostanie rozegrana faza play-off. Władze polskiego speedway’a decyzję uzależniają od pełnego otwarcia stadionów dla publiczności. W roli beniaminka Abramczyk Polonia Bydgoszcz, a(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
MRGARDEN GKM GRUDZIADZ - Wiadomości
1
Wieczorne spotkanie 5 rundy PGE Ekstraligi pomiędzy Betard Spartą Wrocław a MrGarden GKM Grudziądz rozpoczęło się z ponad godzinnym opóźnieniem spowodowanym rzęsistą ulewą jaka prz(...)
0
W drugim dzisiejszym spotkaniu 5 rundy PGE Ekstraligi miejscowa Betard Sparta Wrocław pokonała bez większych problemów MrGarden GKM Grudziądz w stosunku 53:57.(...)
0
W piątkowe popołudnie i wieczór będziemy mogli emocjonować się dwoma spotkaniami PGE Ekstraligi. W pierwszym meczu zmierzą się PGG ROW Rybnik i Fogo Unia Leszno, natomiast w drugim(...)
1
Fogo Unia Leszno pokonał(a) na wyjeździe MrGarden GKM Grudziądz w stosunku 42:48. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
51
W niedzielne popołudnie i wieczór będziemy mogli emocjonować się dwoma spotkaniami PGE Ekstraligi. W pierwszym spotkaniu zmierzą się drużyny Betard Sparty Wrocław oraz RM Solar Fal(...)
33
RM Solar Falubaz Zielona Góra dosłownie w ostatniej chwili przechylił szalę zwycięstwa dzięki czemu w meczu z MrGarden GKM Grudziądz zapisał na swoim koncie dwa punkty meczowe. Klu(...)
1
RM Solar Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na własnym torze MrGarden GKM Grudziądz w stosunku 48:42 w meczu 3 rundy PGE Ekstraligi. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
102
W piątkowe popołudnie i wieczór miały odbyć się dwa spotkania PGE Ekstraligi, jednak ze względu na niesprzyjające prognozy pogody mecze zostały przełożone. W sobotę o godzinie 18.0(...)
5
MrGarden GKM Grudziądz pokonał na własnym torze PGG ROW Rybnik w stosunku 58:32. W drugim z rzędu meczu niepokonany był Artem Łaguta, a płatny komplet punktów wywalczył Nicki Peder(...)
3
Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie do śledzenia na żywo relacji na żywo z zaległego spotkania 2 rundy PGE Ekstraligi pomiędzy MrGarden GKM Grudziądz a PGG ROW Rybnik. Stawką m(...)
1
Piątkowe spotkania nie doszły do skutku ze względu na niesprzyjające prognozy pogody. W poniedziałkowy wieczór będzie mogli emocjonować się spotkaniem pomiędzy Fogo Unią Leszno i (...)
120
Eltrox Włókniarz Częstochowa pokonała na własnym torze MrGarden GKM Grudziądz w stosunku 53:37. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1
Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie do śledzenia na żywo relacji z przełożonego z piątku, spotkania PGE Ekstraligi pomiędzy Eltrox Włókniarz Częstochowa a MrGarden GKM Grudziąd(...)
2
W niedzielne popołudnie i wieczór będziemy mogli emocjonować się dwoma spotkaniami pierwszej kolejki PGE Ekstraligi. O godzinie 16.30 rozpocznie się mecz pomiędzy PGG ROW-em Rybnik(...)
0
Drugie dzisiejsze spotkanie PGE Ekstraligi pomiędzy Eltrox Włókniarz Częstochowa a MrGarden GKM Grudziądz zostało odwołane ze względu na trudne warunki torowe.(...)
0
Zmagania ligowe w tym roku rozpoczną się z dwumiesięcznym opóźnieniem, ale już w najbliższy weekend będziemy mogli się emocjonować żużlem. Na piątkowy wieczór zaplanowano dwa spotk(...)
1
Sezon 2020 rusza lada moment. Zapraszamy na drugą część artykułu w którym przedstawiamy Państwu kolejne cztery zespoły, które będą się ścigać w PGE Ekstralidze w sezonie 2020, oraz(...)
244
Doczekaliśmy się. W piątek rusza PGE Ekstraliga. (...)
1
Duńczycy: Kenneth Bjerre oraz Nicki Pedersen postanowili parafować nowe kontrakty i podobnie jak reszta obcokrajowców od 8 maja przystąpi do obowiązkowej kwarantanny.(...)
106
Po uzgodnieniu warunków z Krzysztofem Buczkowskim MRGARDEN GKM Grudziądz przystąpił do renegocjacji kontraktu z Nicki Pedersenem. Na ten moment wygląda to tak, że Duńczyk nie zgadz(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com