Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Birmingham Brummies
vs
Leicester Lions
Dzisiaj o 20:30
Polecamy
Zmiana godziny meczu w Rybniku. Pojadą o 19
 04.08.2015 13:14
Do Polski wracają ogromne upały. Oglądanie na otwartym stadionie meczu żużlowego o godz. 13, kiedy to z nieba leje się największy żar nie jest najprzyjemniejsze. Włodarze rybnickiego klubu wyszli z inicjatywą rozegraniu meczu ze Startem Gniezno na wieczór.

Początkowo pojedynek w Rybniku miał zacząć się o 13:30. Mecz był rezerwą telewizyjną. Zarząd ŻKS-u ROW wysłał jednak wniosek do GKSŻ o zmianę godziny rozegrania meczu. - W poniedziałek wysłaliśmy pismo do Głównej Komisji Sportu Żużlowego z prośbą o zmianę godziny rozpoczęcia zawodów z 13.30 na 19. Gdyby był to mecz transmitowany przez telewizję, nie byłoby na to szans, ale w przypadku rezerwy warto było spróbować. Powiedzmy sobie szczerze, że oglądanie zawodów w 40 stopniowym upale to żadna przyjemność. To też problem dla zawodników, którzy muszą się ścigać w takich tropikalnych warunkach - mówi prezes rybnickiego klubu Krzysztof Mrozek.

 

Rybniczanom się udało. Zgodziła się Komisja, Telewizja oraz klub z Gniezna. ŻKS Ostrovia jeszcze pewności nie ma, czy uda im się przenieść mecz na godziny późniejsze. W Rybniku obecnie trwa akcja informowania kibiców o zmianie godziny, ponieważ już od dłuższego czasu na mieście wiszą plakaty z godziną 13:30. 

Bartłomiej Głazowski (za: zksrow.rybnik.com.pl)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2024 Zuzelend.com