Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Platinum Motor Lublin drugi raz z rzędu wywalczył tytuł Drużynowego Mistrza Polski. Ze srebrem rozgrywki PGE Ekstraligi zakończył Betard Sparta Wrocław, zaś na najniższym stopniu podium po obronieniu przewagi sprzed tygodnia stanął For Nature Solutions KS Apator Toruń.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ANTONIO LINDBAECK - Wiadomości
264
Antonio Lindbaeck w przyszłym sezonie reprezentować będzie barwy SpecHouse PSŻ Poznań.(...)
104
Antonio Lindbaeck wrócił do ścigania w niezłym stylu, teraz przed nim sporo wyzwań przed nowym sezonem. Szwed stał się wyjątkowo aktywny ostatnio w mediach społecznościowych.(...)
0
Trans MF Landshut Devils pokonał(a) na własnym torze Aforti Start Gniezno w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
ROW Rybnik pokonał(a) na własnym torze Aforti Start Gniezno w stosunku 59:31. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
106
Gnieźnieński Aforti Start podobnie jak szwedzka Masarna Avesta postanowił wyciągnąć konsekwencję od Antonio Lindbaecka po jego "wybryku", który godzi w dobre imię klubu. Szwed zost(...)
52
Dziś wieczorem klub Masarna Avesta poinformował, że postanowił zerwać kontrakt z Antonio Lindbaeckiem.(...)
238
Masarna Avesta ogłosiła, że w jej składzie występować będzie Antonio Lindbaeck. Kolorowy ptak, jakim bez wątpienia jest Szwed, powraca tylko na mecze ligowe Masarny, po tym jak w (...)
251
Niestety nie będziemy mieli już szansy zobaczyć kolorowego ptaka jakim był bez wątpienia Antonio Lindbaeck w speedwayu. Szwed ogłosił zakończenie kariery zawodniczej.(...)
209
Michael Jepsen Jensen, Antonio Lindbaeck i Jonas Jeppesen nie będą już reprezentować barw RM Solar Falubaz Zielona Góra.(...)
8
Za chwilę start sezonu. Czujemy namiastkę powrotu do normalności, choć rzeczywistość nie pozwala zapomnieć o tym, czym żył świat przez parę ostatnich tygodni.(...)
26
MK MED Michała Kliby jest jednym z najpopularniejszych gabinetów fizjoterapeutycznych w środowisku sportowym. Z usług korzystają także żużlowcy, którzy niejednokrotnie mieli możliw(...)
132
Antonio Lindbaeck oficjalnie został zaprezentowany jako zawodnik Selmet Falubazu ZIelonej Góry. W minionym sezonie w barwach MRGARDEN GKM - u Grudziądz wykręcił średnią 1,516 pkt n(...)
0
Bohaterami tego artykułu będą dwaj Panowie, których współpraca układa się z korzyścią dla obu stron. Każdy z nas wie kim jest Antonio Lindbaeck. Szwed z brazylijskimi korzeniami na(...)
0
Bohaterami tego artykułu będą dwaj Panowie, których współpraca układa się z korzyścią dla obu stron. Każdy z nas wie kim jest Antonio Lindbaeck. Szwed z brazylijskimi korzeniami na(...)
1
Początek współpracy z Marcinem Momotem, porównanie do Petera Kildemanda a także, jak radzić sobie ze startami dzień po dniu w oddalonych od siebie o tysiące kilometrów miejscowości(...)
119
W piątkowy popołudnie zawodnicy z cyklu GP wzięli udział w sesji treningowej przed sobotnią, przedostatnia rundą walki o tytuł IMŚ na żużlu. (...)
105
Jak wcześniej informowaliśmy na 15 września zaplanowano Mecz Narodów im. Heleny Skrzydlewskiej na torze w Łodzi. Poznaliśmy pełną obsadę tego turnieju. W zawodach udział wezmą choc(...)
388
Za nami sesja kwalifikacyjna, która w tym roku poprzedza zasadniczy turniej Grand Prix.(...)
79
Dokładnie 15 września o godzinie 17 ma rozpocząć się Mecz Narodów w Łodzi. Witold Skrzydlewski sam przedstawił trzech żużlowców, którzy bronić będą barw Skandynawii. Jednym z nich (...)
0
ForBET Włókniarz Częstochowa pewnie pokonał na własnym torze MRGARDEN GKM Grudziądz 52:38, dzięki czemu zdobył 3 punkty meczowe i na kolejkę przed końcem rundy zasadniczej PGE Ekst(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com