Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Kibice Aforti Startu Gniezno zaniepokojeni ostatnimi wynikami w eWinner 1.Lidze żużlowej postanowili wystosować list otwarty mający na celu zaprezentowanie opinii publicznej ich stanowiska, przemyśleń na temat sytuacji wewnątrz klubu.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ANTONIO LINDBAECK - Wiadomości
0
ROW Rybnik pokonał(a) na własnym torze Aforti Start Gniezno w stosunku 59:31. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
106
Gnieźnieński Aforti Start podobnie jak szwedzka Masarna Avesta postanowił wyciągnąć konsekwencję od Antonio Lindbaecka po jego "wybryku", który godzi w dobre imię klubu. Szwed zost(...)
52
Dziś wieczorem klub Masarna Avesta poinformował, że postanowił zerwać kontrakt z Antonio Lindbaeckiem.(...)
238
Masarna Avesta ogłosiła, że w jej składzie występować będzie Antonio Lindbaeck. Kolorowy ptak, jakim bez wątpienia jest Szwed, powraca tylko na mecze ligowe Masarny, po tym jak w (...)
251
Niestety nie będziemy mieli już szansy zobaczyć kolorowego ptaka jakim był bez wątpienia Antonio Lindbaeck w speedwayu. Szwed ogłosił zakończenie kariery zawodniczej.(...)
209
Michael Jepsen Jensen, Antonio Lindbaeck i Jonas Jeppesen nie będą już reprezentować barw RM Solar Falubaz Zielona Góra.(...)
8
Za chwilę start sezonu. Czujemy namiastkę powrotu do normalności, choć rzeczywistość nie pozwala zapomnieć o tym, czym żył świat przez parę ostatnich tygodni.(...)
26
MK MED Michała Kliby jest jednym z najpopularniejszych gabinetów fizjoterapeutycznych w środowisku sportowym. Z usług korzystają także żużlowcy, którzy niejednokrotnie mieli możliw(...)
132
Antonio Lindbaeck oficjalnie został zaprezentowany jako zawodnik Selmet Falubazu ZIelonej Góry. W minionym sezonie w barwach MRGARDEN GKM - u Grudziądz wykręcił średnią 1,516 pkt n(...)
0
Bohaterami tego artykułu będą dwaj Panowie, których współpraca układa się z korzyścią dla obu stron. Każdy z nas wie kim jest Antonio Lindbaeck. Szwed z brazylijskimi korzeniami na(...)
0
Bohaterami tego artykułu będą dwaj Panowie, których współpraca układa się z korzyścią dla obu stron. Każdy z nas wie kim jest Antonio Lindbaeck. Szwed z brazylijskimi korzeniami na(...)
1
Początek współpracy z Marcinem Momotem, porównanie do Petera Kildemanda a także, jak radzić sobie ze startami dzień po dniu w oddalonych od siebie o tysiące kilometrów miejscowości(...)
119
W piątkowy popołudnie zawodnicy z cyklu GP wzięli udział w sesji treningowej przed sobotnią, przedostatnia rundą walki o tytuł IMŚ na żużlu. (...)
105
Jak wcześniej informowaliśmy na 15 września zaplanowano Mecz Narodów im. Heleny Skrzydlewskiej na torze w Łodzi. Poznaliśmy pełną obsadę tego turnieju. W zawodach udział wezmą choc(...)
388
Za nami sesja kwalifikacyjna, która w tym roku poprzedza zasadniczy turniej Grand Prix.(...)
79
Dokładnie 15 września o godzinie 17 ma rozpocząć się Mecz Narodów w Łodzi. Witold Skrzydlewski sam przedstawił trzech żużlowców, którzy bronić będą barw Skandynawii. Jednym z nich (...)
0
ForBET Włókniarz Częstochowa pewnie pokonał na własnym torze MRGARDEN GKM Grudziądz 52:38, dzięki czemu zdobył 3 punkty meczowe i na kolejkę przed końcem rundy zasadniczej PGE Ekst(...)
1
Szwed Antonio Lindbaeck osiągnął najlepszy czas podczas piątkowych kwalifikacji przed turniejem Grand Prix Czech, który odbędzie się w sobotę na torze w Pradze.(...)
240
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Grand Prix Polski w Warszawie. Zwycięzcą turnieju został Leon Madsen. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Fredrik Lindgren, Pa(...)
105
Szwedzki as Antonio Lindbaeck ma nadzieję, iż może stworzyć duet marzeń z 3 zawodnikiem świata Fredrikiem Lindgrenem w SON tego lata. (...)
© 2002-2022 Zuzelend.com